Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciagle szukam

Proszę o opinie wszystkie Panie :)

Polecane posty

Witam,jestem tu świeżym użytkownikiem a zarazem często odwiedzam Kafeterię,tym razem chciałem zapytać co sądzą kobiety dojrzałe o pierwszym spotkaniu przyjacielskim bądz randce rozpoczętym pocałunkiem w dłoń i kwiatem,czy nie jest to przestarzałe w dzisiejszych czasach i zbyt bezpośrednie a może nawet niestosowne .Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie i czekam na odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiem się nie lubię jak facet całuje rączki .niby miły gest ale w moim rejonie tak nie robią i kojarzy mi sie to z nadmiernym jakby to ujac okazywaniem szacunku,lizustwem,wchodzeniem w łaski ,wole uścisnięcie ręki ;) na pierwszym spotkaniu nie chciałabym dostac kwiatka ,za wczesnie za na taki gest to jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam że to miłe-zarówno kwiatek jak i cmok w rękę. Mam kolegę, który zawsze jak się spotkamy-nie widujemy się często, raczej raz-2razy do roku i są to spotkania czysto koleżeńskie-całuje mnie w rękę, a potem w policzki-uważam że to sympatyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne podziękowania za odpowiedzi,garnierkka-w Twoim rejonie tzn? rybitwa z k-c,cieszę się ze jednak ciagle jest to mile widziane :) Pozdrawiam słonecznie z grodu Kraka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle szukam spedziłam teraz troche czasu w grodzie Kraka nikt mnie nie cmoknoł :D ale też nie byłam na randce mysle,ze jezeli bym sie z kims umowiła po raz drugi trzeci,to kwiatek by był mile widziany i swiadczyło by to,ze ktos mnie polubił,ze sie spodobałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się ze uzyskałem odpowiedzi na pytanie,dziękuję wam i pozdrawiam słonecznie życząc wiele słońca i udanego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fundusz emerytalny
otwieranie drzwi, całowanie w rękę i dawanie kwiatów jest już przestarzałe - teraz daję się łapę jak kumplowi kobiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funduszu emerytalny alias pomaranczko-wiedz ze to jak Ty sie zachowujesz,jak traktujesz ludzi naokolo rzutuje na przyszle pokolenia ,nie zazdroszcze Twojej partnerce/partnerowi ,ja mam jasne zasady,szacunek zarowno mezczynom jak i kobietom ,kazdy lubi czuc sie doceniony ale nie mnie z Toba dyskutowac wiec....odpuszczam :)Zyj jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierkka,rybitwa-dziekuję za ciepłe słowa,staram się ciągle doskonalić bo lubie pomagać,okazywać wdzieczność i jednocześnie czerpie z tego radość widząc że ktos także sie cieszy z uprzejmości i czuje doceniony.Serdeczne dzięki za wejście na temat i komentowanie,lubię popisać z ciekawymi ludzmi ,poznawać spojrzenia na rożne tematy i wymieniać poglądy.Ide juz spac i życze Wam pięknych snow,kolorowych i wiele słonca od ranka:) Pozdrawiam cieplo i promiennie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle szukam on ma troche racji co niektórzy daja w łapę :D a uscisnać delikatną dłoń kobiety po przyjacielsku jest miłym gestem i kulturalnym tak uważam pozdrawiam i spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierkka-nikt nie jest nieomylny,ja też moge sie mylic ,może faktycznie czesć kobiet woli takie powitanie ale ja juz tak zostalem wychowany i niezmienię sie,teraz naprawdę już znikam do spania.pa wszystkim,pomarańczkom tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć :) ja nie proszę abys się zmieniał ,stwierdzam tylko,ze usciśnięcie dłoni jest miłym gestem dla kobiety :) bo fundusz emerytalny potraktował ten gest tak jakby od niechcenia na odwal :-O a czy kazdą kobietę całujesz w dłoń? czy tylko te które traktujesz bardziej przyjacielsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. garnierkka-to nie jest tak ze każdą,kiedy jest to ktoś młodszy dużo odemnie i byłoby to żle zrozumiane to normalnie podaje dloń z usmiechem ale jeśli jest to kobieta dojrzała to po wcześniejszym pisaniu można się domyślić czy ktoś się poczuje z takim powitaniem speszony czy tez potraktuje to jako normalny, miły gest.Co do pytania pisałem o pierwszym spotkaniu ,nie następnych przywitaniach bo po pierwszym powitaniu uważnie obserwując zauważa się taką oczywistość i następnym razem by nie krępować normalnie się wita .A szacunek okazuje każdemu,nawet jeśli na to nie zasługuje.Pozdrawiam słonecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) życzę miłego dnia! upalnie dziś i słonecznie ciagle szukam pytałam się ponieważ nie mogę sobie przypomnieć kiedy ostatnio ktoś mnie pocałował w dłoń ,musiało być to bardzo bardzo dawno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, faktycznie gorąco dziś:) Brzydula30 - dzięki za opinię ,oczywiście jednej kobiecie może się to podobać,drugiej nie i nie chodzi w tym o podlizanie się tylko o okazanie szacunku. garnierkka - dziękuję ze zawitałaś ponownie,może kiedyś uda nam się zrządzeniem losu przypadkowo spotkać i zaprzyjaznić ;),w życiu nigdy nic nie wiadomo :)) są jeszcze na świecie takie"dinozaury" jak ja a Wam należy się szacunek nawet choćby za to ze jesteście,dzięki wam szara monotonia życia nabiera ciepłych,radosnych kolorów. Pozdrawiam Was i życzę byście jak i ja dotrwały do wieczorka a pózniej już będzie chłodniej (tylko te komary,grrr).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć :) Dinozaury wyginęły ;) dżentelmeni choć w mniejszości przetrwali :) i sporo ich jeszcze się znajdzie bo kultura zawsze górą! ciagle szukam - spotkac sie przypadkiem graniczy z cudem ;) chyba znalazłam tu sobie przystań bo mój topik tonie :D a jak tam spotkanie czy też randka udana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam takie gesty. dlatego, kobieta powinna miec zawsze zadbane dlonie, a na przegubie kropelke perfum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:)moja przedmówczyni ma rację, popieram, popieram:) a jeśli chodzi o dżentelmenów-faktycznnie jest ich niewielu, ja osobiście znam 2 mężczyzn którzy witając się ze mną całują mnie w rękę...szarmanckość chyba nie w modzie...a może mężczyzni się wstydzą takiego gestu?Pozdrawiam odwiedzających ten topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybitwa z k-c, żeby pocałować kobietę w dłoń musi ona pamiętać o poluzowaniu nadgarstka do stanu "szyi łabędzia" ;) W innym wypadku może być niemiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja. kobieta podaje dlon z gracja, ale nie nachalnie. pocalunek w dlon nie zawsze jest na miejscu, trzeba wiedziec kiedy takie zachowanie pasuje do sytuacji i do kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy,zarówno piękne Panie jak i szanowni Panowie Zdecydowany1977 - miło goscić Cie na tak świeżym topicu,witaj xoxoxo-dzieki za wizytę ale przecież liczy się gest a nie zapach:) garnierkka -dziekuję za odwiedzanie,wpadnę na Twój topic by się zrewanżować i troszkę go ożywić:))Co do spotkania to tak,każde jest udane a jeśli komuś nie podejdę to nic złego,zegnam się pózniej i kobieta albo pisze albo nie ,wolna wola,randek narazie nie ma póki co brak było przyjaciół a partnerki znalezienie trwa duuużo dlużej,cieszę się ze masz tu przystań,zapraszam kiedy tylko dusza zapragnie :)) rybitwa z k-c -myślę ze wstydzą się a może też boją ośmieszenia w oczach przechodniów że to już nie "trendy"' ,mnie nie przeszkadza niech patrzy kto chce,milo ze masz 2 osoby które wiedza jak okazać szacunek i nie wstydzą się tego Wybaczcie proszę ,koszmarnie boli mnie głowa wiec opuszczę was na dziś,postaram się jutro częściej zaglądać .Wielu pięknych snów życzę wszystkim i do napisania niebawem,dziękuję serdecznie za komentarze.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula30 -Skoro mówisz że to piękny wiek to ....muszę się z Tobą zgodzić,teraz już naprawdę idę a na odchodne składam kwiat i całusa na Twej dłoni ponieważ ...pragnę zobaczyć Cie skrępowaną takim gestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×