Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyrodna matulka

proszę o pomoc córka oszaleje

Polecane posty

Gość wyrodna matulka

Dobry wieczór. Moja 10 letnia córka postanowiła stworzyć własnego bloga. Pisze niemal codziennie (cieszę się bardzo, bo przynajmniej nie siedzi non stop z komórką w ręku). Pisze, wymyśla, robi zdjęcia. Niestety co tu dużo mówić nikt tego oprócz garstki osób nie czyta ;(Córka powoli się zniechęca, a ja nie mogę patrzeć jak każdego dnia z nadzieją na ujrzenie nowego wpisu lub zobaczeniu kilku odwiedzajacych otwiera swoja stronę. Tłumaczę jej, żeby była cierpliwa, ale tak mi jej szkoda. Bardzo Was proszę chciałabym aby córka trochę się podbudowała. Chce zobaczyć usmiech na jej buzi gdy jutro zobaczy ze jej strone odwiedziło kilkanascie osob.. Proszę tylko o zajrzenie na stronkę, a jeśli to możliwe króciutki komentarz. Córka opisuje tam fajne miejsca zabawki, wydarzenia dla swoich rowieśników. Pokazuje tez swoje prace plastyczne. Będe wdzięczna za otworzenie strony a za polubienie na fejsbuku poprostu krzykne z radosci:) Pozdrawiam i dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zezowatytrol
A ja kliknąłem i dodałam komentarz niech się dziewczynka cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kliknąłeś ale chyba sobie w jądra :D nie ma linku debilu. To raz. Dwa gdybym miała pewność że to nie kolejna podprogowa reklama napisałbym ci jak pomóc córce,jak z nią rozmawiać ,ale to dużo pisania a takich jak ty troli za zeta od posta to średnio interesuje. Jednak majac nadzieje na 1% prawdy napiszę tylko że twój sposób na pomoc córce to droga do nikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zezowatytrol
Kliknąłem agresywna debilko, bo kobieta pisała też na dziale zakupy i tam dała link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bredzisz c***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez i naprawde fajne stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×