Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaannnnkkkaaaa

Przegrywam konkurencje z młodszymi dziewczynami

Polecane posty

Gość aaaannnnkkkaaaa

Hej! Jestem sama, mam 32 lata, zarabiam 1800 zł netto. Nie mam ani mieszkania, ani prawa jazdy, ani samochodu, ubieram się normalnie. Mieszkam z rodzicami w bloku (jeszcze pamiętającym czasy PRL). Niestety jest marnie, nikt się mną nie interesuje w sensie rówieśników. Sami sporo starsi po 40, rozwodnicy itp. Zauważyłam, że młodsze są bardziej obrotne, mają już prawko, samochody itp. a faceci wolą młodsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob matamorfoze, zwlaszcza w wygladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale odkrycie WOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten post brzmi trochę jak pastwienie się nad sobą. A reguła, moja droga, jest zawsze taka sama: trzeba się wziąć za siebie. Nie bez powodu zarabiasz mało, nie masz prawka czy samochodu. Musisz podnieść głowę i coś zrobić. To jedyny sposób, o ile nie wierzysz w lotka lub bogatego męża znikąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polskiej rzeczywistości 2/3 kobiet zarabia ok 2 k na rękę. Jak ci się to niepodoba to zmień pracę i weź kredyt albo wyjedź za granicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 lata to jeszcze młoda jesteś. Przegrywasz sama ze sobą a nie z młodszymi kobietami... Jesteś w czymś dobra? Rozwijasz się? Jeżeli czekasz na księcia z bajki to się przeliczysz... Weź się za siebie póki jesteś jeszcze młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo starego prawika który od dłuższego czasu wylewa hejt na kobiety po 30 zakładając co rusz tematy o przewadze młodszych kobiet nad nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można po 30stce jeszcze mieszkać z rodzicami, przecież to obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciach to mieszkać w kraju gdzie przeciętna płaca to 2000 zł, a wynajem śmiesznej kawalerki kosztuje 1000zł-2000zł w zależności od miejscowości... Jak ktoś chce żyć a nie wegetować, a nie ma układów albo super zawodu to może jedynie dać dyla za granicę. Reszcie zostaje męczyć się z rodzicami i czekać aż zemrą. Ewentualnie wynajmować pokój i męczyć się z lokatorami zamiast z rodzicami. Innych opcji nie ma i prędko nie będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaannnnkkkaaaa
Chyba jednak wyjadę stąd. Po prostu muszę do czerwca jeszcze skończyć pewien kurs i szkołę językową.... Heh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dokad chcesz pojechac? zdradz nam swoje plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I to jest piepszona racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobnie do Ciebie, dopiero niedawno zamieszkalam z facetem rówieśnikiem, oboje po 30. Jakbym miała wrócić do rodziców to juz chyba lepszy samobój... Niestety nie każdy dostanie mieszkanie po ciotce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami jesteście winni
gość wczoraj Obciach to mieszkać w kraju gdzie przeciętna płaca to 2000 zł, a wynajem śmiesznej kawalerki kosztuje 1000zł-2000zł w zależności od miejscowości... Jak ktoś chce żyć a nie wegetować, a nie ma układów albo super zawodu to może jedynie dać dyla za granicę. Reszcie zostaje męczyć się z rodzicami i czekać aż zemrą. Ewentualnie wynajmować pokój i męczyć się z lokatorami zamiast z rodzicami. Innych opcji nie ma i prędko nie będzie.. >>> jak znajdują debili chętnych pracować za 2000 to PO CO mają płacić więcej? Podstawy kapitalizmu to popyt/podaż, prawo rynku, ekonomia 101.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie stan idealny
gość dziś Miałam podobnie do Ciebie, dopiero niedawno zamieszkalam z facetem rówieśnikiem, oboje po 30. Jakbym miała wrócić do rodziców to juz chyba lepszy samobój... Niestety nie każdy dostanie mieszkanie po ciotce smutas.gif Zgłoś A stare panny co mają zrobić? One nie chcą faceta tylko szukają księcia, a tu ani widu ani słychu, gdzie oni wszyscy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za późno dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaannnnkkkaaaa
Do Niemiec śmigam... Heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co bedziesz robic w Niemczesz? Doopy wycierac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierz tych po 40 i wykorzystuj ile się da, facetów nie warto szanować... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa... po czterdziestce to są i idioci. Czasem trzeba udawać głupca, by nie dać się zwieść przebieglym kobietom, również tym 30+:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są i=sami*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ''aaannnkkkaaa'' ja też jestem w twoim wieku i chętnie poznał bym twoją osobę zanim uciekniesz gdzieś daleko na zachód i będzie trudniej :). Wracając do poprzedniej wypowiedzi tam wyżej.. to proszę nie brać wszystkich facetów pod jedną kryche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×