Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przepowiem co cię czeka tarot

Polecane posty

Gość gość

Witam wykonam dla ciebie darmowy tarot do jednego konkretnego pytania jeżeli potrzebujesz wiekszego wsparcia zapraszam do siebie zajmuje sie usługami takimi jak. Wróżba za pomocą wahadełka. Oczyszczenie ze złej aury. Tarot. Horoskop dzienny,tygodniowy, trzy miesięczny i roczny. Zajmuje sie również urokami takimi jak. Zdrowotny,miłosny zapraszam do kontaktu moj meil. esmina75@my.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mowisz to co bylo? mam kilka dziur w pamieci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia1988
Jedna z najlepszych to wróżka Grażyna. Jej numer to 708-403-155 i nie jest drogo, coś koło 2,58zł Warto zadzwonić i przekonać się na własnej skórze. Mi się sprawdziło wszystko, koleżance jakieś 70%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem jeszcze lepszą wróżbitką od tych dwóch razem wziętych. Ze zmarszczek na jajach wywróże ci to co było (każdy urwany film), co jest i co będzie. Wróżenie z tarota to zabawa dla małych dziewczynek - prawdziwi mężczyźni mają do tego jaja!! Opalanie jaj przy pomocy aury - jedynie 99,95,- (konieczne przed wróżeniem). Polecam się Wróżka Harata Jajamu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela79
Jeśli szukacie sprawdzonej wrózki, to warto zajrzeć na http://wrozkagauri.pl ta Pani ma coś niesamowitego w głosie i w moim przypadku świetną sprawdzalność. Prosiła aby jej nie wychwalać w internecie ale mnie pomogła tak bardzo, że chcę jej jakoś podziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sredniowiecze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj średniowiecza! W średniowieczu takie ...... przybijali za cycki do płota. A dziś? chodzą do takich ...... pANIE magistry, doktorki, profesorki. I dają sie czesać z kasy jak..., jak... jak... jak głupie baby. I niech ktoś powie że baby nie są głupie. Niezależnie od statusu i wykształcenia. I ktoś im pozwala decydować i rządzić = koniec świata jest blisko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×