Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natura zawsze wygrywa

Przez walke o dominacje z facetami kobiety pozostają samotne

Polecane posty

Gość natura zawsze wygrywa

i dobrze im tak, bo od dominacji jest facet a nie kobieta i jak któraś chce zakłócić ten naturalny proces to zostaje sama i ginie genetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale i wtedy facet zostaje sam co to za interes, ta cała dominacja, nikomu nie wychodzi na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocieszaj się fiuteczku ze jest tak jak sobie wyobraziłes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura zawsze wygrywa
gość dziś facet znajduje inną, zawsze jakąś znajdze chyba że kompletny nieudacznik to taki też ginie genetycznie i bardzo dobrze, takie prawo natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćprzekazniknr4
Teraz nacisk kładziony jest na powrót do siebie, branie odpowiedzialności za własne czyny i budowanie poczucia własnej wartości, szacunek do siebie – za pośrednictwem słonecznego centrum serca we współpracy z duchową Jaźnią i wyższą Jaźnią.  W przyszłości podstawą wszelkich relacji będą prawda i uczciwość.  Najpierw musisz dokonać oceny własnych postaw, przekonań, nawyków i słabości oraz je zaakceptować, starając się być najlepszą osobą, jaką możesz być.  Nauczysz się, że podstawą trwałych więzi z innymi jest kochanie siebie, dzięki czemu staniesz się bardziej kochająca i kochana.  Ostatecznie zdasz sobie sprawę, że jesteś uosobieniem miłości i nie potrzebujesz nikogo, kto mógłby tę prawdę potwierdzić, ponieważ głęboko wewnątrz już to wiesz.  Pamiętaj, że w twoim świętym Sercu ukrywa się boska iskra, a w niej jest bezwarunkowa miłość i dostęp do niekończącego się źródła Miłości / Światła, osiągalny przez świetliste połączenie ze Źródłem.  To jest twoje boskie dziedzictwo.  Dlaczego go nie żądasz? Aby każda z zaangażowanych w relację stron mogła wyciągnąć z niej korzystne wnioski oraz aby doprowadzić do ustalenia różnic, tak aby sprawiedliwości stało się zadość, potrzeba silnego wzajemnego zaangażowania – bez poczucia winy, bez osądzania czy oskarżeń sugerowanych przez ego.  W rozwijającym się związku nacisk nie będzie kładziony na to, kto jest dobry, a kto zły, ale na kompromis i pragnienie spełnienia potrzeb każdej ze stron w najbardziej sprawiedliwy sposób. Żadna dziedzina twojego życia nie może pozostać w stagnacji, zwłaszcza jeśli podążasz duchową Ścieżką i doświadczasz duchowej ewolucji.  Nie zawsze jest możliwe, aby osoby będące w związku rozwijały się tak samo.  Jednak, jeśli zawarłaś świętą unię ze sobą, możesz bez poczucia zagrożenia pełnić rolę wspierającą i pozwolić, aby inni, którzy żyją blisko ciebie, rozwijali się we własnym tempie.  Taki święty związek przywróci równowagę oraz harmonię w ciele fizycznym, mentalnym, emocjonalnym, a także duchowym.  Pomoże ci również odzyskać przymioty twojej męskiej i żeńskiej natury.  Stopniowo zmieniają się ściśle określone role męskie i żeńskie, dlatego mieszanie ról związanych z płcią staje się normą.  Powiem to jeszcze raz:  Na Ziemię i na ludzkość spływa potężny blask Bogini.  Status kobiet ulega szybkim zmianom, a gdy mężczyźni i kobiety zażądają swojej wewnętrznej męskiej / żeńskiej natury, męska / kobieca równość będzie regułą.  Walka płci była spowodowana tym, że ludzkość przez wieki walczyła, aby zjednoczyć w sobie Boginię i Boga.  Kobiety uczą się odzyskiwać swoją moc, jednak muszą korzystać z tego daru z miłością i współczuciem.  Istoty w męskich ciałach muszą nauczyć się bezwarunkowej miłości Bogini oraz odkryć w sobie świetlisty ogień współczucia i łagodności.  Uczą się, że istnieją siły kreatywności, intuicji oraz chęci pozwolenia sobie na to, aby ich serca były łagodne i otwarte. W miarę jak zmierzasz do duchowej dojrzałości, zmienia się wiele aspektów twojego życia. Pojawia się silne pragnienie wspierania innych, a także silna tęsknota, by wzrastać, nawet jeśli czasami ścieżki życia prowadzą w nieoczekiwanych kierunkach. Odkrywasz prawdę, że wszyscy jesteście ze sobą związani na poziomie dusz i nigdy nie możecie być rozdzieleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Źle rozumujesz.... to tacy jak ty "giną genetycznie". Kobieta która nie chce dominacji i w ogóle chłopa w chałupie jedzie do kliniki ( których pełno w UE) na in vitro lub inseminację... ewentualnie jednorazowo przezywa przygodę z gościem który po wszystkim wraca do siebie grzecznie do domciu i nawet nie wie że właśnie zapłodnił kobietę. I nikt jej nie dominuje ciągłość genetyczna jest " mądralo" z koziej d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakiś smark :D Nie oglądał Seksmisji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walka płci była spowodowana tym, że ludzkość przez wieki walczyła, aby zjednoczyć w sobie Boginię i Boga.  Kobiety uczą się odzyskiwać swoją moc, jednak muszą korzystać z tego daru z miłością i współczuciem.  Istoty w męskich ciałach muszą nauczyć się bezwarunkowej miłości Bogini oraz odkryć w sobie świetlisty ogień współczucia i łagodności.  Uczą się, że istnieją siły kreatywności, intuicji oraz chęci pozwolenia sobie na to, aby ich serca były łagodne i otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj tylko bachor takiej idiotki zostanie pedałem i i tak zginie genetycznie, więc argument z doopy wzięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem urodzi jakiegoś czuba, który odziedziczy wady tatusia. I będzie musiała męczyć się latami z obcym mentalnie dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Martw sie o siebie.... bo ty jesteś czubkiem i bez in vitro/inseminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak urodzisz psychola to nie mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.......albo morderce seryjnego bo wychował się bez ojca. Teraz już wiadomo skąd tyle poj/ebów w obecnych czasach, wychowują się w chorych układach rodzinnych i nie mają dobrego przykładu, a potem bije palma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety maja co chcialy i teraz robia w domu i pracy a niedlugo g***ty czarnych mezczyzn na bialych kobietach beda uznane za normalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Każda normalna kobieta wolałaby czarnego/czerwonego, żółtego/ mieszańca od ciebie tłuku. Ufff.... jak bym miała w rodzinie takie coś jak ty to by wyleciał z niej szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz coraz wiecej kobiet nie chce miec dzieci, co za im idzie facet tez juz jest dla nich zbednym elementem w zyciu i nie potrzenuja sprowadzac go do domu czy wiazac sie wezlem malzenskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprznieta bez powodu
Musze powiedzieć, ze ja jestem singielka z wyboru, tylko dlatego, ze nie poznalam jeszcze nikogo odpowiedniego. Oczywiscie, jestem mozna tak powiedziec po trochu feministka, jednakże wydaje mi sie, ze swiat bez plci bylby niczym. Poczatkowo podzial na kobiete i mezczyzne byl oczywisty, zwlaszcza za czasow Jezusa(Celowo nie mówię tu o ewolucji, bo do niej mam pewne wątpliwości). Z czasem zakres wymagań co do kobiety i mezczyzny zmieniał sie. Obecnie mamy XXI wiek i glownym czynnikiem "równości badz pełności" plci jest praca. Mam na myśli to, ze nie ma juz widocznego podzialu pomiedzy zakresem wykonywanych prac typowych dla pan badz panow. Mamy zazwyczaj meska I zenska wymowe danej pracy, czyli np. Fryzjer - fryzjerka, kuchar- kucharka, oczywiscie istnieja wyjatki, np. Pan badz Pani "Premier", etc. Natomiast Moje stanowisko na temat dominacji obecnie jest takie, ze slusznie mozna by rzec światem nadal rządzą mezczyzni, ale jest to w pewnien sposob uwarunkowanie kulturowe badz zwyczajny seksizm, ktory stopniowo sie zmniejsza, mamy więcej kobiet u "wladzy". Nie mam na mysli tutaj o "wywzszaniu" kobiet, bron Boze, lecz wkoncu stopniowej sprawiedliwości ludzi. Ocenianie kogos wedle "uczynków", wiedzy, madrosci, osobowości, zaradnosci i wiele innych... Oczywiscie ja nie cierpie nierobów, ludzi bez pasji, ludzi myślących wedle "mysli innych" bed samodzielnego myslenia, ktore mogloby przyczynic sie do polepszenia swiata, ludzi w pewien sposob odważnych, ktore nie balyby sie wystąpić przeciwko chociazby niesprawiedliwym rządom. Dlatego jak sie domyślacie niewiele jest ludzi, ktorych lubie, tym bardziej ludzi, ktorzy lubię mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tępa peezdo
Pieprznieta bez powodu wczoraj to się nazywa lewactwo laluniu, i doprowadzi do demograficznej zagłady całej europy i wprowadzeniu szariatu, więc ciesz się "wolnością" i "wyborami" póki możesz bo jak araby przejmą europe to będziesz miała wartość mniejszą niż pies, a jak zaczniesz pyskować to twój arab tak stłucze ci ryj że się w lusterku nie poznasz, a policja i nikt inni ci nie pomoże bo nie będą się wtrącali w sprawy rodzinny czy religijne bo ich o rasizm oskarżą ahmedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Cywilizacje powstawały i upadały. Wystarczy cepie zagłębić się nieco w podręczniki do historii. Mam głęboko w tyle demograficzną zagładę Europy.Ludzi jest za dużo. Ponadto w przyrodzie musi być równowaga. Dawniej to biali zawłaszczali sobie ziemie, podbijali rożne kultury, zarzynali jak świnie ( przykład : wybijanie przez Hiszpanów Indian) i zmuszali do przyjmowania religii a teraz biali są w odwrocie. Przyroda lubi równowagę. Przyjmuję ze spokojem to zagrożenie zalania nas przez muzułmanów. Kiedy to się stanie konkretnie to ja juz będę wąchała kwiatki od spodu. Za głupi pionek z ciebie żebyś mógł pojąc prawidła tego świata. Naoglądałeś się Tv Republika, nasłuchałeś radio ma ryja, naczytałeś frond i podobnych i teraz wypisujesz te swoje kociopioły zafajdany prawaku. A.. może się tak zdarzyć że będziesz rżnięty przez Arabów w dupsko, niektórzy wolą dupska facetów. Więc bój się i drżyj :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tzw "kobiety u władzy" właśnie rozpiertalają całą Europę. A mało brakło a rozpiertalały by i USA (Clinton). Weźcie sobie Niemcy - Merkel zalała Europę analfabetami i bandytami z krajów trzeciego świata, ministrem obrony w Niemczech jest kobietą mająca bodajże 5 albo więcej dzieci która wcześniej była ministrem ds rodziny - nikt mi nie wmówi że matka 5 dzieci będzie mogła w razie wojny podjąć naprawdę złe moralnie ale dobre strategicznie decyzje np strzelać do terrorystów ukrywajacych się za żywymi tarczami. Są zawody w których kobieta wprowadza swoim brakiem logiki i podejmowaniem decyzji w oparciu o uczucia po prostu CHAOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wszystko Ci jedno? A dzieci nie masz? Bo może się zdażyć że to twój syn albo córka będzie tym/tą dymaną przez arabusa albo zahivionego somalijczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego debila co stałe tu debilne tematy zakłada gof no to cb obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Mam dziecko i kształcę je w dobrej prywatnej szkole, nie w jakiejś byle prywatnej. To jest kosztowne ale opłaca się. Nie wydaję mojej ciężko zarobionej kasy na łachy, botoksy sroksy i inne debilizmy. Będzie miał maturę międzynarodową i skończone prestiżowe studia zagraniczne. W razie czego dzieciak dzięki nietypowym umiejętnościom będzie miał większe szanse na wyjazd z rejonu opanowanego przez Arabów i zaaklimatyzowanie się w nowym miejscu a co najistotniejsze znalezienie pracy. Nie ma takiej opcji że zaleją każdy kontynent. Także doradzam inwestycję w edukację i umiejętności pozaszkolne dzieciaka :-) Martw się o swoją dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że kobiety nie walczą o równouprawnienie tylko o dominację. Kobieta chce równouprawnienia jako prezes dyrektor, a jakoś nie słyszałem by chciała do pracy do kopalni, prawa pracy też nie chcą zmieniać ( bo same przywileje) i te samotnie robiące sobie dzieci, one same wychowają i nijak nie przyjmują do wiadomości że dziecku potrzebna jest pełna rodzina. Kobieta jak nie potrzebuje faceta( czytaj ma dużo kasy) staje się egoistką, tylko ja ja i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:51 najpierw musi skonczyc i zdac mature a pozniej .....skonczyc studia! dluuuuuuga droge ma przed soba i czy rzeczywiscie to skonczy??? teraz nie mozna nic powiedziec!!!! ale to prawda edukacja jest wazna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta chce równouprawnienia jako prezes dyrektor, a jakoś nie słyszałem by chciała do pracy do kopalni, i tu sie mylisz dziecino, po pierwsze zaraz po wojnie kobiety pracowały w kopalniach i to sobie chwaliły bo nieźle zarabiały, ale po paru latach im tego zakazano i wbrew ich woli przesunieto na stanowiska w sortowniach- praca cieższa niż większość prac pod ziemia a pieniadze o wiele nizsze. Obecnie nie ma zakazu pracy kobiet pod ziemia i w niektórych kopalniach sa dziewczyny, które tak pracuja- z tym że w większości takie po szkołach górniczych lub studiach inżynieryjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zatrudniającej prawie 60 tys. ludzi Kompanii Węglowej pracuje kilkadziesiąt pań, które spotkać można na głębokości kilkuset metrów. Z kolei w Jastrzębskiej Spółce Węglowej pań, o których można powiedzieć, że regularnie zjeżdżają do pracy na dół, jest 10- trzy panie pracują w dziale mierniczo-górniczym, dwie panie w przygotowaniu produkcji, jedna pani jest geologiem, jedna zajmuje się tąpaniami, dwie są w ochronie środowiska i jedna to pani nadsztygar górnicza ,oznacza to, że nadzoruje ona pracę górników. Katowicki Holding Węglowy w dozorze pod ziemią jest zatrudnionych 14 kobiet. Itp , itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna je liczyc w sztukach i to te wlasnie po szkolach ktore nie pracuja fizycznie tylko np kontroluja schodzi pod ziemie. Nic nie mam do kobiet po wojnie bo byly normalne i chcialy pracowac jak mezczyzni, ja pisze o dzisiejszych czasach, gdzie kobiety chca miec prawa jak mezczyzni jednoczesnie zachowujac przywileje jako kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna je liczyc w sztukach i to te wlasnie po szkolach ktore nie pracuja fizycznie tylko np kontroluja schodzi pod ziemie to zapytaj sie w jakiejś kopalni czy chcieliby zatrudnić kobiete na przodku gdyby chciała tam przyjść do pracy. A wież mi ze sa silne kobiety. A swoja droga to czemu ty nie pracujesz w kopalni, nie jesteś prawdziwym facetem? nie dasz rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat nie pracuje w kopalni ale tez przy węglu w zapyleniu,na ciężkim sprzęcie. O tym właśnie mówię nie słyszałem by feministki chciały zmienić prawo pracy by kobiety mogły pracować tak ciężko jak mężczyźni skoro chcą równouprawnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×