Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najjaśniejszy książe

Przyznajcie się szczerze, której samotnej kobiecie po 30stce po prostu brakuje

Polecane posty

Gość najjaśniejszy książe

...kootasa i porządnego rżnięcia? Bądźcie szczere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten zwrot porządne rżnięcie jest modny wśród patologii ,kopiujecie się i nic z tego nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nie. Seks mnie nigdy nie bawił jakos szczególnie, miałam kochanków- nawet dobrych, ale orgazm mam tylko wtedy kiedy sie sama masturbuje. więc nie jestem jakos napalona na zabawy w łozku- owszem miło bywało, ale nie tak zeby o tym myśleć i tęsknić. Jakbym miała mówić czego mi brakuje, to raczej bym powiedziała , ze marzy mi sie dobra podwyzka w pracy. O to by mnie uszczęśliwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek to ja
miałaś kiepskich kochanków, pewnie takich jak Miałczyński z filmu Nic Śmiesznego, to nie dziwie Ci się że seksu nie lubisz, bo niewiele z niego wynosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zenek to jest idealny kochanek właśnie się zareklamował ,przelec go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy mi tego nie brakowało, bo ja po prostu nie lubię seksu. Wolę masturbację: szybko, czysto i można iść spać zaraz po. Między innymi dlatego jestem sama - żeby nie musieć uprawiać seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałaś kiepskich kochanków, pewnie takich jak Miałczyński z filmu Nic Śmiesznego, to nie dziwie Ci się że seksu nie lubisz, bo niewiele z niego wynosisz nie misiu, miałam dobrych kochanków, mam porównanie - większość kobiet nie ma orgazmu pochwowego. Seks jest dla mnie miły, ale nie rewelacyjny i na pewno nie załatwia mi przyjemności sam koootas i wsadzić wyjąć. Po prostu szybciej, lepiej i ze 100% skutecznością doprowadzam sie do orgazmu sama . Więc tarzanie sie w pościeli z facetem jest opcja mniej zadowalajaca i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zenek to może być prawda kobieta zna najlepiej swoje własne ciało,i zawsze będzie znac lepiej bo jest wlascicielka ,pochwowe potrzebują fiutka a te drugie mogą go nie mieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wiedzą jak się zaspokoić, a co niektóre jak złowić tego kootasa, więc większość nie odczuwa tego rodzaju braków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×