Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeeeeeechchch

Pytanie do dziewczyn i pań. Facet 39 lat. Przystojny ale

Polecane posty

Gość eeeeeeechchch

mam poważny problem z uzębieniem. Nie wchodząc w szczegóły, mimo, że całe życie dbałem o uzębienie było konieczne usunięcie 7 zębów- góra lewa 4,5, góra prawa 4,5, dół lewy 6,7, dół prawy 6. Jak wiadomo, górę lewą i prawą widać przy szerszym uśmiechu :(. Ale nie o tym. Brak tych zębów cholernie mi dokucza a na implanty mnie nie stać. Wyjściem jest proteza. Co myślicie o tym? Jestem zadbany, niby przystojny, wygadany normalny facet. Ale wiadomo, że prędzej czy później ten temat wyjdzie, ale z drugiej strony zabieg usunięcia i jego efekty zrujnowały mi pewność siebie... proszę o Wasze opinie, rady, może ktoś ma doświadczenie w tym temacie? Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko.byle szpar nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę problemu w protezie. Dużo ludzi ma kłopoty z zębami. Już dzieci mają prochnice co wróży w przyszłości podobne problemy jak Twój. Moja dobra koleżanka już w średniej szkole musiała mieć protezę a była to ładna dziewczyna. Nie przejmuj się takimi rzeczami, ważne byś był zdrowy. Może zainteresuj sie oferta w swoim rejonie bo z tego co wiem proteza protezie nie równa. Znam kobietę która ma tak "zrobione zeby" jakby mjala naturalne. A kiedys w przyszlisci moze implanty potanieja to wstawisz sobie nowe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolalabym byc bita przez meza ale ze wszystkimi zebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×