Odpowiedz na ten temat

Pytanie do kobiet: gdzie normalny 35 (letni) mężczyzna może znaleźć dziewczynę?

• gość_35 2017.03.19 [20:17]
    Witam Kobiety na forum!
    Sam nie wierzę, że to piszę, ale tak sobie przez przypadek tu trafiłem, przejrzałem wątki i postanowiłem sam coś napisać... oczko.gif
    Dobra, jak już, to szczerze: na studiach (gdzie praktycznie poznali się wszyscy moi znajomi) "nie dałem nam szansy" o co do dziś mam do siebie pretensję, niemniej to już było i "nie wróci więcej". Co później? (pewnie część tak z Was pomyśli), no cóż później praca, aplikacja i kolejne studia (dr), które mnie pochłonęły i zabrały trochę życia (nie dało się wszystkiego pogodzić). Teraz jestem na etapie "łapania oddechu" (w pozytywnym znaczeniu usmiech.gif ) i przeorientowywania priorytetów. To oczywiście nie jest tak, że nie spotykam żadnych kobiet, ale niestety nie potrafię gadać "o byle czym". Mam kilka swoich zainteresowań, ale pasję tylko jedną (astronomia); mam też kilka wad, ale myślę, że da się z nimi żyć usmiech.gif ... no dobra, jestem perfekcjonistą usmiech.gif
  • gość_35 2017.03.19 [20:18]
    Zapomniałem... myśląc o kobiecie mam na myśli przedział wiekowy, ja wiem, od 28 lat wzwyż... usmiech.gif
  • gość 2017.03.19 [21:02]
    TAK
    warunek -musi chcieć!
    i musi być ogarnięty, tak panowie
  • gość 2017.03.19 [22:13]
    wszędzie
  • gość 2017.03.19 [22:29]
    prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo
  • gość 2017.03.19 [22:31]
    ja sie na omegle zabawiam z 10-15latkami, mam 36
  • gość 2017.03.19 [22:38]
    Mój drogi,
    "aplikacja" wskazuje, że jesteś prawnikiem. Gratulacje, albo nie…
    Prawnicy to najmniej "małżeńska" profesja. Sami zarozumiali indywidualiści. Spotkania w prawniczym gronie wyglądają jakby zbieranina osób z mądrą miną prowadziła równocześnie oderwane od siebie monologi. Plus praktyka terapeutów wskazuje, że prawnik może mieć satysfakcjonujący związek tylko z innym prawnikiem.
    Na szczęście czas działa na Twoją korzyść. Kobiety 30+ wpadają w rozpacz z braku partnera. Gdzie? Najlepiej poproś znajomych, żeby przedstawili Cię właśnie takiej kobiecie. To że jest wolna nie oznacza, że coś z nią nie tak. Może byłą zbyt zajęta karierą usmiech.gif
  • gość 2017.03.19 [22:41]
    prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo
  • jej idealny facet 2017.03.20 [02:34]
    nie znajdziesz kobiety bo one chcą czułego, przystojnego, nie pracującego badboya milionera z pałacem z basenem, aby z nimi bywał 24/7, idolizował je i nosił na rękach, przynosił im śniadanie do łóżka, chodził z nimi na szoppingi i do fryzjera, woził fajnymi brykami, miał mieszkania z widokami na ocean na 7miu kontynentach, i aby wszystkie inne im go zazdrościły ale on na żadne inne nie zwracał uwagi i miał oczy tylko dla nich. Dobrze podsumowane?
  • gość 2017.03.20 [12:58]
    To forum ci w tym nie pomoże.
  • realistkaaa 2017.03.20 [18:18]
    na forum też są kobiety,kto wie...oczko.gif
    Autorze,wszędzie.
    Ja mam ten sam problem z mężczyznami.
  • gość 2017.03.20 [18:23]
    dołącz na fb do grupy- Fani z głową w gwiazdach. Łączą się tam fascynaci astronomii, gwiazd itd. Ludzie komentują wydarzenia, dają zdjęcia usmiech.gif jest wielu członków zafascynowanych tą tematyką (dziewczyn też), może akurat poznasz kogoś fajnego usmiech.gifhttps://www.facebook.com/groups/1020247947997 575/?fref=ts
  • gość_35 2017.03.20 [18:40]
    Ehhh... usmiech.gif Nie, to nie jest prowokacja i nie, nie jestem (z czego bardzo się cieszę) prawnikiem usmiech.gif
    Tak mi się trochę potoczyło, że moje życie w stosunku do "normalnego biegu wydarzeń" jest przesunięte o kilka lat. Więc tak się trochę zastanawiam nad nowymi celami w życiu. Jednym z nich jest po prostu chęć poznania normalnej, inteligentnej i dojrzałej emocjonalnie kobiety. Nic więcej. usmiech.gif
  • gość 2017.03.20 [18:45]
    wypisz wymaluj ja usmiech.gif
    hehe żartowałamoczko.gif
  • Smof 2017.03.20 [18:52]
    metoda niezla usmiech.gif
    graj marude z glowa w gwiazdach
    odrobine roztargnionego, odrobine nie z tego swiata usmiech.gif
    trzymam kciuki, pomysl jest
    serio....powazny jestem
    subtelnosc to moje drugie imie ; demotywatory.pl/4567694/Milczenie-jest-zlotem-ale-tasma-j est-srebrna
  • realistkaaa 2017.03.20 [18:54]
    smof smiech.gif
  • Smof 2017.03.20 [19:24]
    àle co..
    wcale sie czlowieka nie czepiam
    i naprawde uwazam, ze pomysl niezly
    zwlaszcza jesli naprawde taki jest
    subtelnosc to moje drugie imie ; demotywatory.pl/4567694/Milczenie-jest-zlotem-ale-tasma-j est-srebrna
    edytowano 2017.03.20 [19:24]
  • gość 2017.03.20 [19:24]
    nie kazda kobiete wolna pochlanialo to, co ciebie, czyli niekonczace sie studia, kariera, ambicje, sukcesy zawodowe i zafiksowanie tylko na rozwoj osobisty tylko np wchodzily w zwiazki i dawaly siebie, swoj czas by zbudowac cos z druga osoba, cos trwalego stworzyc rodzine i teraz sa w takiej sytuacji ze np sa nadal same, po przesciach, z bagazem zycowych doswiadczen i teraz szukaja kogos okreslonego, gdzie ty moglbys nie odpowiadac im ( z racji zbyt wielu roznic) a one tobie z racji innego poziomu/stylu zycia (ze tak to ujme, wiesz o co mi chodzi) przez co nie znalazlbys z nimi jezyk porozumienia, wspolnych pogladow, celow, priorytetow w zyciu, planow na przyszlosc, wiec mysle ze jesli chcesz szukac to jedynie w swoim kregu, srodowisku, bliskim otoczeniu np. w pracy
  • realistkaaa 2017.03.20 [19:51]
    Żadna kobieta nie lubi marudy.
    I ofiary losu też.
  • gość 2017.03.20 [20:03]
    prowo!!!
  • gość_35 2017.03.20 [20:41]
    Marudy??? Nie wiem skąd to skojarzenie? Ja tylko zapytałem, pokrótce opisując siebie, gdzie można znaleźć w moim wieku normalną kobietę. Nic więcej i bez żadnych podtekstów.
    Z przekonania jestem gdzieś na pograniczu idealisty i pragmatyka, raczej optymisty, uporczywie trzymającego się swoich celów, kierunków. Ale marudy, to nikt mi jeszcze ze znajomych nigdy nie wypomniał oczko.gif
  • gość 2017.03.20 [20:42]
    Smof, zapewniam tu nie nic z żadnej metody i niczego nie robię świadomie w tym zakresie... :/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...