Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_35

Pytanie do kobiet: gdzie normalny 35 (letni) mężczyzna może znaleźć dziewczynę?

Polecane posty

Gość gość_35

Witam Kobiety na forum! Sam nie wierzę, że to piszę, ale tak sobie przez przypadek tu trafiłem, przejrzałem wątki i postanowiłem sam coś napisać... ;) Dobra, jak już, to szczerze: na studiach (gdzie praktycznie poznali się wszyscy moi znajomi) "nie dałem nam szansy" o co do dziś mam do siebie pretensję, niemniej to już było i "nie wróci więcej". Co później? (pewnie część tak z Was pomyśli), no cóż później praca, aplikacja i kolejne studia (dr), które mnie pochłonęły i zabrały trochę życia (nie dało się wszystkiego pogodzić). Teraz jestem na etapie "łapania oddechu" (w pozytywnym znaczeniu :) ) i przeorientowywania priorytetów. To oczywiście nie jest tak, że nie spotykam żadnych kobiet, ale niestety nie potrafię gadać "o byle czym". Mam kilka swoich zainteresowań, ale pasję tylko jedną (astronomia); mam też kilka wad, ale myślę, że da się z nimi żyć :)... no dobra, jestem perfekcjonistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_35
Zapomniałem... myśląc o kobiecie mam na myśli przedział wiekowy, ja wiem, od 28 lat wzwyż... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK warunek -musi chcieć! i musi być ogarnięty, tak panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie na omegle zabawiam z 10-15latkami, mam 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój drogi, "aplikacja" wskazuje, że jesteś prawnikiem. Gratulacje, albo nie… Prawnicy to najmniej "małżeńska" profesja. Sami zarozumiali indywidualiści. Spotkania w prawniczym gronie wyglądają jakby zbieranina osób z mądrą miną prowadziła równocześnie oderwane od siebie monologi. Plus praktyka terapeutów wskazuje, że prawnik może mieć satysfakcjonujący związek tylko z innym prawnikiem. Na szczęście czas działa na Twoją korzyść. Kobiety 30+ wpadają w rozpacz z braku partnera. Gdzie? Najlepiej poproś znajomych, żeby przedstawili Cię właśnie takiej kobiecie. To że jest wolna nie oznacza, że coś z nią nie tak. Może byłą zbyt zajęta karierą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej idealny facet
nie znajdziesz kobiety bo one chcą czułego, przystojnego, nie pracującego badboya milionera z pałacem z basenem, aby z nimi bywał 24/7, idolizował je i nosił na rękach, przynosił im śniadanie do łóżka, chodził z nimi na szoppingi i do fryzjera, woził fajnymi brykami, miał mieszkania z widokami na ocean na 7miu kontynentach, i aby wszystkie inne im go zazdrościły ale on na żadne inne nie zwracał uwagi i miał oczy tylko dla nich. Dobrze podsumowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum ci w tym nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistkaaa
na forum też są kobiety,kto wie...;) Autorze,wszędzie. Ja mam ten sam problem z mężczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołącz na fb do grupy- Fani z głową w gwiazdach. Łączą się tam fascynaci astronomii, gwiazd itd. Ludzie komentują wydarzenia, dają zdjęcia :) jest wielu członków zafascynowanych tą tematyką (dziewczyn też), może akurat poznasz kogoś fajnego :) https://www.facebook.com/groups/1020247947997575/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_35
Ehhh... :) Nie, to nie jest prowokacja i nie, nie jestem (z czego bardzo się cieszę) prawnikiem :) Tak mi się trochę potoczyło, że moje życie w stosunku do "normalnego biegu wydarzeń" jest przesunięte o kilka lat. Więc tak się trochę zastanawiam nad nowymi celami w życiu. Jednym z nich jest po prostu chęć poznania normalnej, inteligentnej i dojrzałej emocjonalnie kobiety. Nic więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypisz wymaluj ja :) hehe żartowałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistkaaa
smof :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazda kobiete wolna pochlanialo to, co ciebie, czyli niekonczace sie studia, kariera, ambicje, sukcesy zawodowe i zafiksowanie tylko na rozwoj osobisty tylko np wchodzily w zwiazki i dawaly siebie, swoj czas by zbudowac cos z druga osoba, cos trwalego stworzyc rodzine i teraz sa w takiej sytuacji ze np sa nadal same, po przesciach, z bagazem zycowych doswiadczen i teraz szukaja kogos okreslonego, gdzie ty moglbys nie odpowiadac im ( z racji zbyt wielu roznic) a one tobie z racji innego poziomu/stylu zycia (ze tak to ujme, wiesz o co mi chodzi) przez co nie znalazlbys z nimi jezyk porozumienia, wspolnych pogladow, celow, priorytetow w zyciu, planow na przyszlosc, wiec mysle ze jesli chcesz szukac to jedynie w swoim kregu, srodowisku, bliskim otoczeniu np. w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistkaaa
Żadna kobieta nie lubi marudy. I ofiary losu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_35
Marudy??? Nie wiem skąd to skojarzenie? Ja tylko zapytałem, pokrótce opisując siebie, gdzie można znaleźć w moim wieku normalną kobietę. Nic więcej i bez żadnych podtekstów. Z przekonania jestem gdzieś na pograniczu idealisty i pragmatyka, raczej optymisty, uporczywie trzymającego się swoich celów, kierunków. Ale marudy, to nikt mi jeszcze ze znajomych nigdy nie wypomniał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof, zapewniam tu nie nic z żadnej metody i niczego nie robię świadomie w tym zakresie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×