Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do kobiet po 30 niekoniecznie samotnych

Polecane posty

Gość gość

Pytanie ogólne do kobiet po 30. Jak patrzycie na związki, co zasadniczo się zmieniło względem tego na co zwracałyście uwagę mając lat bliżej 20. Tzn jakie cechy u faceta liczyły się gdy byłyście 5-10 lat młodsze a jakich oczekujecie teraz? A może nie ma żadnej różnicy mimo upływu lat? Czy jest coś czego żałujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enys
Wtedy nie zwracałam uwagi na stan majątkowy, a teraz to robię. Poza tym, wiele się nie zmieniło. Chyba byłam dojrzałą dziewczynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majac lat 20 w ogole nie analizowalam nic i nikogo, liczyla sie chemia. Teraz gdybym miala ponownie wybierac, bo meza juz mam, pewnie rozbilabym wszystko na czynniki pierwsze i dokladnie przemyslala, czego szukam. Na pewno silny charakter i stabilnosc emocjonalna, bo sama taka jestem i osoby bardziej miekkie ode mnie sa dla mnie zwyczajnie irytujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby to był dobry człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to kada patr na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie zadowolone
baby czym starsze tym więcej pîerdolnięte umysłowo, tym bardziej wybredne, tym bardziej chciwe i tym większe egoistki, a gęby coraz gorzej wyglądają hmmmm, gdzie tu logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:08, 17:12 Będziecie tak wybierać to was państwo pochowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po latach patrzę na finanse publiczne zasadność życiową, reszta bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważna jest zgodność zasad wychowania, wartości wyniesione z domu, poglądy na życie, wychowanie, cele życiowe z tych powód ludzie często się rozwodzą. Różnią ich najprostsze sprawy, gdy miałam 20 kilka mężczyzna musiał mnie intrygować, mieć ciekawą osobowość, być przystojny... teraz widzę znacznie więcej. czego żałuję, że wyszłam za mąż przed 30stką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×