Odpowiedz na ten temat

Rafał Piasecki poseł bije żonę

• gość 2017.04.20 [12:16]
    Czytaliście?
    Ja po części staję po stronie radnego Piaseckiego. Źle, że bił żonę i aż takie awantury robił ale moja pierwsza żona była taka sama.
    Fleja, nie dbała o dom, wszędzue był syf. Nie pracowała, a ciągnęła ze mnie pieniądze. Sexu się jej odechciało, zrobiła się opryskliwa, warczała. Nawet dobrze dziecka nie potrafiła wyprawić do szkoły.
    Ja pracowałem po 12 godzin na dom i 2 samochody. W końcu pozbyłem jej się w taki sposób, że nigdy nie była zameldowana w moim domu. Spakowałem ją jak była u rodziców przy pomocy firmy przeprowadzkowej i zmieniłem zamki. Syn jest ze mną, a sprawa w sądzie trwa już ponad dwa lata.
    Syn chodzi do prywatnej szkoły i wątpię żeby żonie sąd go oddał.
  • gość 2017.04.20 [12:18]
    Za niewinność napewno jej nie bije.
  • gość 2017.04.20 [12:19]
    Aha i jeszcze. Te zarzuty co Piasecki robi żonie to jakby wyjęte z mojego życia. Z tym, że ja się aż tak nie kłóciłem z babą. Po cichu i podstępem pozbyłem się jej z domu.
  • gość 2017.04.20 [12:32]
    "bo to zła kobieta była..."
  • gość 2017.04.20 [12:35]
    Zrobiłem to samo, tępa leniwa baba nigdy nic w urzędach ni załatwiała wiec bez problemu przepisała dom na mnie potem spakowałem i do mamusi, dzieci sa ze mną, rozwód poszedł po mojej myśli. Bravo Ty usmiech.gif
  • gość 2017.04.20 [12:38]
    no prosze jakie towarzystwo wzajemnej adoracji róznych agresywnych prymitywów, co to lubia bić kobiety i dzieci
  • gość 2017.04.20 [12:39]
    Nikt nie mówi że lubi ale nieraz nie ma wyjścia.
  • gość 2017.04.20 [12:40]
    Moja żona też nie gotuje i mnie to irytuje. Kiedyś nie przyszło mi to przez myśl. Była jakaś taka ponad tymi co gotują, nazywała je kucharkami. Ma za to inną przypadłość. Popija sobie i od początku tego roku dyskretnie uzupełniam szafkę butelką wódki, a wódeczka znika. Z sexem problemu nie ma ale muszę popędzać do kąpieli..
  • gość 2017.04.20 [12:43]
    Tylko potem się nie zdziwcie, jak żona pogrzebu wam nie wyprawi po tym, jak nie wytrzyma
  • gość 2017.04.20 [12:44]
    Nikt nie mówi że lubi ale nieraz nie ma wyjścia.
    kazdy luj sie tak tłumaczy
  • gość 2017.04.20 [12:47]
    Ale facet ma rację. Nie raz nie ma wyjścia, nic nie dociera. A kilka plaskaczy i od razu rozumie.
  • gość 2017.04.20 [12:47]
    A moja i sprząta i gotuje i dba o dzieci i o dom.
  • gość 2017.04.20 [12:49]
    gość dziś [12:47]
    Ale wy zrozumcie, że żona też czasem nie ma wyjścia i musi zadźgać zwyrodnialca
  • gość 2017.04.20 [12:52]
    Ale facet ma rację. Nie raz nie ma wyjścia, nic nie dociera. A kilka plaskaczy i od razu rozumie
    ciebie stara lała szmata do podłogi po łbie i nie wyrosłeś na mądrego, więc to chyba nie metoda
  • gość 2017.04.20 [12:52]
    Piasecka się skarży, że mąż każe jej współżyć ze sobą. O rany co za odkrycie, eureka. To jest baby obowiązek no chyba że babsztyl ma jakieś psychiczne problemy.
    Przesłuchałem całe nagranie ponad godzinne. Niepotrzemnie jej tak wyrzyguje i grozi to fakt ale baba jest jakaś stuknięta.
  • gość 2017.04.20 [12:59]
    Przecież wiadomo że z tą baba coś nie tak. Doprowadzić faceta do takiego stanu to trzeba być wyjątkowa wredna kobieta.
  • gość 2017.04.20 [12:59]
    Za co ma zadźgać męża? Za to że na nią pracuje od rana do nocy, a ona trwoni jego hajs i nic nie daje w zamian? Wsłuchaj się w nagranie. Baba robi fochy przez znajomymi, nie reprezentuje domu, nie sprząta, odmawia wspóżycia i nie okazuje żadnych uczuć. Wyraźnie jej Piasecki mówi, że jak już do współżycia dojdzie to leży jak kłoda z suchą cipą, a w rogach pokoi pająki.
    Może to tych pająków się boi więc ich nie sprząta i ma suchą p..zde?
  • gość 2017.04.20 [13:05]
    Jak ma kasę to mógł podstępem wysłać żonkę do jakiegoś Dubaju na wczasy z jakimś kochankiem i zgłosić to tam na Policji. Trochę by posiedziała.
  • gość 2017.04.20 [13:08]
    Całe szczęście że powolutku zmienia się podejście do ojcostwa i sądy powierzaja opiekę nad dziećmi ojcom. Może w końcu leniwe babska zrozumieją i rusza się do roboty. Poderwala taka gościa z chatą i dobrą pracą, dziecko ślub i już można się roztyć i wszystko olewać. A mężczyzna chętnie by to wywalił na zbity pysk ale bał się ze straci kontakt z dziećmi. Skoro babsko przed ślubem nie miało nic, nigdy nie pracowali to po rozwodzie tez zostaje z niczym. Dzieci ostaja w miejscu zamieszkania a tate stać na opiekunke. Panowie nie czekajcie one się nie zmienią, pozbedzcie się pasożyta. Mi się udało Wam też się uda! Była ma częściowo pozbawione prawa i zasadzone alimenty. Do dzieła.
  • gość 2017.04.20 [13:19]
    Taką psychiczną syfiarę do Emiratów nie wyślesz. Do Emiratów można wysłać bezwstydną zdrajczynię, o której wiadomo, że zdradza. Trudno to zaaranżować żeby zabrała kochanka. Gdyby udało się ich wysłać do Arabii Saudyjskiej to by mogła skończyć ukamienowana lub z odciętą głową. Trzeba by mieć wszystko dograne, zawiadomienie dla policji i pewność, że policja wejdzie do pokoju i nakryje ich na gorącym uczynku. Pomysł genialny.
  • gość 2017.04.20 [13:23]
    gość dziś [12:59]
    To chyba logiczne, że jak sie nie chce seksu, to nie ma podniecenia
  • gość 2017.04.20 [13:26]
    gość dziś [13:08]
    Opiekę powierza się tym ojcom, którzy cokolwiek w tym kierunku działają, większość mężczyzn woli mieć czystą kartę po rozwodzie by dymać i rzucić parę groszy i tyle.
  • gość 2017.04.20 [13:27]
    gość dziś [13:08]
    Po co w ogóle bierzecie śluby? Gdyby tak wprowadzić przymusowe badania, to nagle 5% społeczeństwa byłoby na tyle stabilne i normalne, by dostać pozwolenie na ślub.
  • gość 2017.04.20 [14:24]
    Wredne i niewdzięczne babsko. Wykształcił ją, płacił za nią, a ona mu się tak odpłaca. Zwykła suka.
  • gość 2017.04.20 [14:41]
    Mamy z mężem taki układ że ja jestem w domu i zajmuję się domem oraz pilnuję firmowych papierów. Mąż mówi, że by mnie nie puścił do żadnej pracy, a mnie to pasuje i jemu pasuje i jesteśmy w zgodzie od zawsze.
  • gość 2017.04.20 [14:51]
    Moja historia była podobna do państwa Piaseckih z tym że żony nie biłem ani nie dusiłem. Dwoje dzieci my w wieku około 40L. Żona mnie zdradzała z kolegami z pracy i obcymi facetami z ogłoszeń. Łazili po hotelach i w biurze. Pisała po cichu sms-y i tak dalej. Zainstalowałem jej na jej laptopie i jej Samsungu programy szpiegujące. Była awantura i ona mnie bardziej wyzywała niż ja ją. Przyszło do rozwodu. Chciałem rozwód z jej winy i wiecie co? Za to że nielegalnie ją podsłuchiwałem musiałem się wycofać a sąd wziął jej stronę i wyszło że rozwód z mojej winy. Piasecka też nielegalnie nagrała męża. Sprawa może być ciekawa.
  • wybić jej palme z łba 2017.04.20 [15:24]
    Baba jak nie dostanie po mordzie przynajmniej raz na miesiąc to palma jej odbija, taka prawda.
  • gość 2017.04.20 [15:39]
    Nie wszystkie są takie podłe jak ta Piasecka. Są takie co dbają o dom i o męża, są ozdobą rodziny. Te okrzyki "nie bij, nie duś" były celowo na potrzeby tej taśmy.
    Moim zdaniem ona ma doła psychicznego, dymać sie nie chce, sprzątać i gotować też. Na dodatek pluje na wszystkich znajomych, że ta głuia, tamten taki owaki, wali fochy na przyjęciach służbowych męża. Ale kasę czerpać chce.
    Tę taśmę trzeba kilka razy przesłuchać. Piasecki fakt za ostro z nią postępował ale z niej wyłania się obraz leniwej brudaski bez uczuć do partnera ale chciwej finansowo.
  • gość 2017.04.20 [15:44]
    gdzie jest nagranie burdów tych Piaseckich?
  • gość 2017.04.20 [17:18]
    Jak czytam wypowiedzi panów którzy uważają że Piasecki ma rację i ma prawo lżyć i obijać żonę to chce mi się rzygać.
    Sprawa jest prosta: skoro żona nie odpowiada pod wieloma/ każdym względem to należy z żoną się rozwieść w kulturalny, cywilizowany sposób. To że żona niby jest " leniwa", "paskudna" etc. nie daje prawa do wyzywania jej, bicia, duszenia i poniżania. Dzieci to wszystko widzą i rośnie nowe pokolenie przyszłych ofiar. Ale co was panowie to obchodzi.. przecież " baba ma tylko sprzątać, rodzić, dawać du****y , uniżenie służyć panu władcy mężowi" bez słowa sprzeciwu. I tak zapewne widzi przyszłość swoich córek ten cały Piasecki. Pewnie jego tatuś tłukł matkę. Jaki ojciec taki syn.
    Napiszę tak... miałam w rodzinie taką kanalię jak Piasecki. Ta kanalia wykończyła moją krewną doprowadzając ją do choroby psychicznej. Do dzisiaj rodzinie to odbija się czkawką a ja mam awersję do instytucji małżeństwa.Nigdy nie będę pod butem faceta. Nigdy. Na szczęście dzisiaj nawet do zrobienia dziecka nie jesteście niezbędni. Kliniki z materiałem od dawców to jednak jest wybawienie usmiech.gif
    Kobiety są różne. Niektóre nadają się do małżeństwa inne nie. Niektóre są fajnymi babkami z którymi można konie kraść inne natomiast to wredne su****i. Po to ma się rozum panowie by wybrać tę najwłaściwszą. Nic nie usprawiedliwia sadyzmu facetów.Dla mnie facet który obija kobietę jest śmieciem. Ten sam facet który kobietę bije powinien zmierzyć się z równym sobie- drugim facetem i z pewnością po drugim uderzeniu padłby na glebę jeden damski bokser z drugim. Tłuc kobietę jest łatwo, wszak jest słabsza fizycznie. Choć w moim przypadku gdyby odstawiał takie numery jakich doświadczała Pani Piasecka od dawna frajer chodziłby bez j****j i musiałby sobie przyszywać fiu******a po pierwszej próbie zmuszania do współżycia bo bym kanalii go odgryzła.
    Na pohybel kanaliom tłukących kobiety !

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...