Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lepiej sobie dać spokój

Randki prez internet strata czasu

Polecane posty

Gość lepiej sobie dać spokój

Jedna wielka mistyfikacja i strata czasu. To jedyna alternatywa dla zboczeńców, naciagaczy, napalonych małolatów i bajkopisarzy. Tak akurat jest, ze w takim miejscu jak internet każdy kreuje siebie samego jak chce. Nie ma to nic wspólnego ze swiatem rzeczywistym.O ile ktos na serio szuka partnera, to jestem pewna ze na pewno go nie znajdzie przez internet. Taka osobe albo spotyka sie w zyciu na swojej drodze albo i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FG567567JKL
a ja spotkalam mojakol. tez i znam duzzzo par wieco co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1301
Ja poznalam swojego chlopaka na fotce.pl pierw pisalismy pozniej na impreze poszlismy i teraz jestesmy juz 3 lata razew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The real
Na randkach internetowych jest róznica potrzeb, kobiety szukają głównie partnera, miłosci, związku, chcą zakładać rodziny. Natomiast panowie w większości szukają niezobowiazujących znajomosci, skoku w bok. Jak te 2 strony mają sie dogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic za wszelką cenę
Z ludźmi z Internetu trzeba być po prostu bardzo ostrożnym, jeśli ktoś jest poważny i serio szuka bliskiej osoby, pozwoli nam wszystko powoli sprawdzić ... nie spieszyć się, to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejsbookoook
chyba najbardziej optymalną okazją do znalezienia kogoś są znajomi i poznawanie nowych osób przez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reality71
To nie ma znaczenia, czy rozmawiasz z kimś w sieci, czy też na żywo. Facet, który zaczepi cię w sklepie, to wciąż ten sam, który po powrocie do domu usiądzie za szklanym ekranem i wklepie ten sam tekst na klawiaturze rozmawiając z tobą przez gg. Łudzisz się, że facet spotkany na ulicy, w autobusie, na imieninach u koleżanki, będzie bardziej prawdopodobnym kandydatem do stałego związku, a wszyscy poznani w sieci to szukający przygód żonaci, zboczeńcy i bajkopisarze? Pamiętaj: jeden facet w dwóch różnych rolach, lecz cel wciąż ten sam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerrtrtrtrtrt
zgadzam sie z toba, a zboczencow pelno, nawet wiecej niz w realnym swiecie, zwlaszcza na wlasnie takich sympatiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_męża_z_internetu
rozmawialiśmy dwa tygodnie-nieregularnie. Sontanicznie się spotkaliśmy na spacerze w mieście. Owy spacer trwał ponad 6 godzin. Mała kłótnia, nienawiść... i nagle odkrycie, że fajnie jednak nam się rozmawia. Od lipca jesteśmy małżeństwem po 3 latach znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_męża_z_internetu
Po porostu przypadek, trzymam kciuki za wszystkich nieszczęśliwie szukających bądź nie mogących trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka44
bzdura,ludzie jak wszedzie,na ulicy,z internetu,co za roznica?niewazne gdzie sie poznajecie,wazne co z tego wyjdzie iczego sie szuka,najwyrazniej nie trafiłas na nikogo ciekawego czytaj twoim zdaniem "normalnego"jak poznałam pare fajnuch osob w tym mojego meza i moja kolezanka tez, na ulicy tez mozna spotkac zboczenców,nienormalnych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedlem na czat i powiem to był najbardziej zmarnowany czas w moim zyciu. Takich debili obojga płci to życiu nie spotkałem. Tym ludziom sie naprawde nudzi. Z kilkoma dziewczynami pogadalem takiego pustactwa to dawno nie spotkalem. Rownie dobrze mozecie pojsc na dyskoteke i poderwac pijana laske podobny poziom osob tam przebywajacych. Patrze i ludzie potrafia 2 godziny bite pisac o niczym naprawde same bzdury. Takze jakas dziwna fobia panuje na puszczanie filmikow 20 letnich dziewczyn oraz reklamowanie stronek radia i bog wie jeszcze czego przez kobiety tam przebywajace. Takiego ludzkiego smietniska dawno nie widzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druga Szalona Kociara
Ja poznałam mojego męża przez internet a mianowicie przez gg. Nie ma znaczenia jak sie kogoś pozna, przez internet czy nie, znaczenie ma to jak szybko taką znajomość się przeniesie do realu, bo tylko w realu można kogoś poznać naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda w realu od razu widać z kim ma sie do czynienia a na czacie to mozesz sobie co najwyzej pogadac bo normalne dziewczyny tam nie wchodza. Bo i po co? Jakby chciala miec faceta to normalna dziewczyna w realu takiego znajdzie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedzie mozna poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci chca sie umawiac na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem krótko. Wydaje mi się, że zarówno panie jak i panowie uogólniacie z góry negując drugą stronę. Może porozmawiałbym tutaj, gdyby było z kim ale patrzę na zegarek, a tu godzina głupia, jest po północy i wszyscy spią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez pisanie też się wyczuwa co kto ściemnia, ale trzeba zachować odpowiedni dystans a nie byc nastawioną/ym, ze musze kogoś koniecznie wyrwać...na miękko to brać, na luzie, jak ktos podpada, olać bez spotykania się, dopiero jak ktos zainteresuje, to wówczas zdecydować sie na spotkanie, a nie brać jak leci... Poza tym zalezy kto na co leci....tekstami o cudownej pracy i zarobkach lub innymi sprawami materialnymi nikt mnie nie skusi, bo wiadomo, że to cwaniak podrywający głupie i pazerne kobitki na kasę w celu przelecenia na raz albo nawet może jest ustawiony ale pustak skoro tym się chwali ;) Oczywiście wiadomo że mozna między wierszami powiedziec cos na temat pracy itp., czy nawet gdzie i jak się mieszka, ale wyczuwa się czy ktos bardzo to podkresla i traktuje jak swój atut czy zwyczajnie opowiada o sobie ;) Opowiesciami jaki to on biedaczek życiowy tez mnie nie urzeknie. nie jestem samarytanką :> Tanimi komplementami, jaka jestem ach i och tez nie za bardzo, chyba, że jest to wyważone... Może urzec mnie intelektem, ale prawdziwym, nie zarozumialstwem i rozdymanym ego, bo mądry facet takich przywar nie ma... :) Trzeba wiedzieć jak i na co się patrzy i czego oczekuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jest znaleźć kogoś normalnego przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 222
A jednak zdarzają sie normalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie strata czasu tylko kwestia czasu i szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że można. Tyle, że jeżeli ktoś sobie nie radzi w normalnym życiu, jest "niewydolny towarzysko", nie potrafi nawiązywać znajomości, znaleźć partnera/ki, to internet niczego nie zmieni. To jest dobre narzędzie dla ludzi, którzy po prostu nie mają czasu na życie towarzyskie, ale generalnie dobrze sobie z nim radzą/radzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, nie wiem jak można sobie nie znaleźć partnera/ki w realu tylko w necie buszować nie wiadomo za czym. trzeba być przegranym albo z deklem coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ludzie nie maja czasu zeby w realu poznawac, gdzie niby ? w drodze z pracy do domu czy tez odwrotnie ? dlatego zostaje internet, moi sasiedzi poznali sie na fotka.pl i sa juz razem 8 lat, beda mieli drugie dziecko teraz, jak kto ma byc ze soba to i jak widac w necie" sie spotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko nie internet bedzie nawijac ci taki typ makaron na uszy a cel ma jeden seks lub wykorzystanie naiwnej laluni dla kasy w necie to cwaniaki patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli się trafi przypadkowo?, tak poznałam męża i nie narzekam. Więc jak co i komu się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZYCZE duzo szczescia, tym co szukaja przez internet no i sobie samej tez ,poznalam teraz na fotce takiego typa brzydki jak noc,ale moze miec dobry charakter ,ech nie walcze o niego mam to w d***e, jak mu bedzie zalezec to on powalczy o mnie i juz sie nie przejmuje ze mam 34l pogodzilam sie takie zycie taki los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
Duzo ludzi poznaje sie teraz przez internet. To normalne w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×