Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basiek35

różnica wieku

Polecane posty

Gość Basiek35

Co sądzicie o kilkuletniej różnicy wieku,ona starsza o 4 lata od niego,ona po przejściach,z dziećmi,on wolny.Czy taki związek ma szansę przetrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo$ki EnriQe
Znikome ale seks może być b. udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiek35
Wierzę,że może być megaprzyjemnie,jako kolega jest uprzejmy dowcipny szarmancki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
W łóżku na pewno bedzie ciekawie:P na codzien troche mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiek35
Facet wygląda jak marzenie,niejednej koleżance się podoba,ale mam farta i ostatnio zwrócił uwagę na mnie.Co prawda mruga dyskretnie i przyłapałam jak nieraz szuka mnie wzrokiem,jednak do czegokolwiek chyba jeszcze daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałaaaała
Basiek35--nastepna niedopieszczona ;-) Kobieto,jezli w ogole on Toba sie interesuje,to tylko aby Cie przeleciec,bo wątpliwe aby chciał stworzyc z Toba rodzinę. Jezli On przystojny i ma powodzenie,to nie łudz sie,ze zechce Ciebie,starsza ,nawet tylko o 4 lata z dzecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery lata to nic
bierz go, lepszy młodszy niż jaki stary pryk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpiernikiel
pikus moja 16 kolezanka ma chlopaka ktory ma 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiek35
No niestety ON nie jest typem playboya,chociaż mógłby mieć każdą z takim wyglądem to raczej jest nieśmiały w kontaktach damsko-męskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałaaaała
Basiek35 ;-) o tak,niesmiały 32 latek,moze jeszcze prawiczek ;-) Tak,niesmiały i bładzi oczami za 35 letnia mężatką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiek35
Nie jestem mężatką,tak się życie ułożyło że mam dzieci,ale nigdy nie wyszłam za mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona36
Basiek witaj w klubie - uważaj bo Cię zjedzą żywcem za to że masz jakiekolwiek uczucia względem młodszych facetów.Według dojrzałej to my mamy problem z niedopieszczeniem i znudzeniem dotychczasowymi związkami.Dla niej nie istnieje opcja babka po 30 tce i młodszy facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałaaaała
No ale masz dzieci:-) niesmiały mezczyzna nie oglada sie za paniami z dziecmi.;-) Jak ten facet z facjaty i z sylwetki jest fajny,to na pewno przebiera w kobietach jak w ulęgałakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałaaaała
Ona 36 :-) mezatko,ja wiem jakie sa relacje z młodszymi facetami:-) A Ty moze nie jestes niedopieszczona ;-) jakbys nie byłą,to bys sie nie zauroczyła 22 latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiek35
Może i jestem niedopieszczona,ale zwyczajnie z braku drugiej połowy,Chyba to naturalne ale bardziej potrzebuję poczucia bezpieczeństwa i oparcia w kimś kochanym.Czy to tak dużo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałaaaała
Basiek35 --no nie.Tylko chodzi mi o to,ze rzadsko,a to bardzo rzasdko super faceci z wygladu sa niesmiali i nie szukaja przygod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiek35
Zobaczymy,obiecuję dam zać jak się sprawy potoczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×