Odpowiedz na ten temat

Samotna kobieta i kredyt mieszkaniowy

• gość 2016.11.02 [01:11]
    oni są rewelacyjni!!!
    chcemy z mężem też tak zrobić!!! ale obawiamy się smutas.gif
    zobaczcie sami
    http://pobierzgo.pl/pobierz/najostrzejsze-rab anko-z-dojrzalym-on-jest-w-tym-rewelacyjny
  • gość 2017.04.21 [11:50]
    Czesc. Tez jestem samotna. 4 lata temu wzielam kredyt i kupilam male mieszkanko. Nie zaluje szkoda tylko ze jeszcze 21 lat splaty przede mna usmiech.gif
    Ale wynajmowalam i nigdy wiecej. Najem wychodzil mnie o 800 zl drozej niz kredyt+ oplaty stale mieszkania o tym samymmetrazu tylko w swoim mam duzo wyzszy standard.
  • gość 2017.04.21 [12:02]
    A co za różnica płacić za wynajem czy płacić rate? Jak z jakiś powodów przestaniecie płacić to w każdym przypadku wylądujecie na bruku. Z tym ze po 15 latach wynajmowania nie macie nic, a tu jest polowa kredytu splacona można sprzedać mieszkanie i czesc kasy odzyskać
  • gość 2017.04.21 [13:47]
    Rate mam tylko300 zlwiec nawet na bezrobociudam rade, mialam bardzo duzo wkladu wlasnego.
    Dla mnie roznoca taka ze teraz mam 800 zldo przodu bo o tyle najem byldrozszyusmiech.gif
    Amieszkanie moge zawsze ko.uswynajac, sprzedac itd a przy wynajmie nie mialabym tej alternatywy i nie ma sie zadnego zabezpieczenia.... To takjakby kase wyrzucac dosmieci

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...