Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola34_

Samotne 34 urodziny :(:(

Polecane posty

Gość Ola34_

Siedzę sama w domu i mam okropnego doła.... Niby dzwonią z życzeniami ale czuje sie tak okropnie samotna, że to aż boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez34
a rodzina/znajomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkiego dobrego:) głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez34
autorko, wszystkiego najlepszego,ja też niedługo mam urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla34_
Dziękuję. Mieszkam sama, z znajomymi mam swietowac za tydzien, narzeczony powiedzial ze nie ma dzisiaj czasu... Beznadzieja........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga36
Wspolczuje, wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez34
przynajmniej masz kogoś,ja jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola34_ Wszystkiego co najpiękniejsze i głowa do góry, za tydzień sobie odbijesz na imprezie ze znajomymi. Ważne, że pamiętają i dzwonią z życzeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola34_
Nie lubie urodzin, kolejny rok minal i znów rok jestesmy starsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola34_
tez34 na pewno poznasz kogos i oby mial wiecej czasu dla ciebie. Poszlam na spacer na plaze, szum fal troche mnie uspokoil, ale dalej jest mi smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego najlepszego ale powinnas sie ogarnac dziewczyno.. widac ze nie umiesz cieszyc sie z tego co masz. Myslalam ze jestes singielka a tu masz narzeczonego. I za tydzien bedziesz bawic sie ze znajomymi. Rodzina i przyjaciele dzwonia, pamietaja. Wiec nie jestes sama. Docen to co masz i ciesz sie tym bo inni nawet nie maja do kogo buzi otworzyc to jest dopiero samotnodc. Masz urodziny to zamow sobie smaczne jedzonko do domu i obejzyj fajny film. Albo zjedz lody, zrob cos dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam piekny dom 100m2 z basenem, dopiero za tydz.jade na wakacje. no ale kolezanka ma 200m2 i oprocz basenu saune a jutro na weekend jedzie na zakupy do paryza. to dopiero nieszczescie!!!wiec nie grzezz glupia babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Ludzie mają o wiele gorsze problemy. Niektórzy są całkiem sami w życiu i co mają powiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A85
Witaj. Ludzie mają o wiele gorsze problemy. Niektórzy w życiu są całkiem sami i co mają powiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola34_
Moze inni maja gorzej. ale swoje dzisiejsze samopoczucie nic nie poradzę, mam kryzys. Ja innym zyczę jak najlepiej, niech im się wiedzie jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A85gość
Chcesz pogadać zapraszam. Ze mną można pogadać na wszelkie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o seksie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też34
Ja już tak długo jestem sama,że wątpię w to czy kogoś poznam.Z roku na rok jest ciężej,ale dziękuję za dobre słowo;) A ty, autorko ciesz się,że masz kogoś obok siebie...znajomi,rodzina,narzeczony, to naprawdę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A85
O wszystkim owszem. Ale z napalonymi debilami nie gadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A85
też 34 ja doskonale również znam poczucie samotności i jak się jest zupełnie samej. To jest chyba najgorsze. Ale są takie czasy że ludzie są coraz gorsi, ciężko trafić na odpowiednią osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też34 dziś Jaka jesteś na codzień ?, kogo chciałabyś poznać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A85
też34 Najlepiej osobę z którą można by było porozmawiać normalnie na wszystkie tematy, pójść na kawę spacer itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola34_
Dziewczyny ja was nie chcialam urazic, ten dzien urodzin mysle ze dla sporej czesci ludzi jest trudny. Na szczesciejutro nowy dzien i tak do nastepnych urodzin. A na spotkanie miłosci mysle ze nigdy nie jest za pozno, nawet koło 80tki, nadzieja umiera ostatnia. Dziekuje za wszystkie cieple slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A85
Ola 34 Doceń naprawdę to co masz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jesteś na codzień ?, kogo chciałabyś poznać ? To jest pytanie do też34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też34
Ola,ja też nie chciałam Cię urazić,ale pokazać Ci ,że masz sporo...nawet jeśli w takim dniu jesteś sama. Ja już od dawna skończyłam z poszukiwaniami. oddałam się pracy. Może nie pogodziłam się z tym,że jestem sama,bo uważam ,że z tym do końca nie da się pogodzić,ale zaakceptowałam ten fakt i jakoś staram się żyć.Ciężko,kiedy są wakacje, a znowu spędzam je albo z rodziną albo sama,sylwester urodziny..itd Nawet potańczyć nie mam z kim, a kiedyś uwielbiałam to robić..kiedy to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A85
też 34 nawet nie masz pojęcia jak ja Cię doskonale rozumiem w tej kwestii.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola34_
Z jakiej części Polski jestecie, ja z północy, a dokładnie Gdansk, kocham morze ono mnie uspokaja, siasc sobie na plazy i poczuc je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez34
Zachodnia Polska. Kocham morze...nic na mnie nie działa tak uspokajająco i relaksująco jak ono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×