Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość księżniczki z kotami

Samotne po 30stce dalej nie rozumieją że PRZEGRAŁY życie

Polecane posty

Gość księżniczki z kotami

zasłaniają się czymś innym, "karierą", podróżami czy rodziną rodzeństwa, ale naprawde mają przesrane życie, nikt ich nie kocha, mają chorobe psychiczną przez TV, jakieś fanaberie jak to ich życie powinno wyglądać i jak jakiś związek, ale zdechną same z kotem a ich mniej ogarnięte i brzydsze koleżanki będą szczęśliwymi matkami i w fajnych związkach, a te tylko pluć jadem i zazdrościć, co za przegrywy Zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mialabym wygrac? moj szef - jego zona lata 3 dzien do niego do roboty i znosi mu do przymierzania ciuchy na wesele po 90-300 zl za garnitur koszule. lata wkolo neigo jak wkolo malego dziecka. no jak takie cos mnie omija to nie ma czego rozpaczac. probujesz wywolac w kobietach poczucie winy bo kiedy my sie wycofujemy to wy tracicie potencjalne du.py do ********* i "mamusie" ktore mialyby sie wami opiekowac. a wam to nie na reke. wieczne p*********e dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor własnego życia nie ma więc w czyjeś nochal wsadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor powtarza się jak kataryna Wmawia innym chorobę psychiczną choć ewidentnie widać że to on ma nierówno pod sufitem.... albo może porównuje wszystkie kobiety do swojej matki... kto wie. Nienawidzi kobiet Nienawidzi kobiet niezależnych, mądrych, nie oglądających się na takich jak on Wmawia samotność choć widać że on sam trzęsie się w tej swojej samotności i bezdennej głupocie Myśli stereotypowo Ma niskie IQ , świadomość tego że nic nie osiągnął w życiu i dlatego chce chociaż za pośrednictwem internetu podokuczać innym bo to jedynie miejsce w którym może się wyżyć. Cierpi na impotencję i depresję. Jest nieciekawym egzemplarzem i tez o tym wie. Z pewnością w realu jest marnym kmiotkiem który nie rozdziawiłby pyska i nie wyartykułował tych swoich wypocin na głos. " Mocny w gębie" tylko anonimowo w sieci. Rada: idź przygłupie po poradę do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiedz wyzej brawo, brawo, brawo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA tam uważam, że wygrałam. Nie muszę nikomu prać skarpet i rodzić dzieci, których nie chcę, nie chciałam i nie zechcę mieć. Nie każda kobieta marzy o rodzinie, dzieciach i domku z białym płotkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj jesteś przegrywem i twoje marzenie to aby zjadł cie twój kot gdy zdechniesz. Dalej sobie wmawiaj jaka to jesteś szczęśliwa będąc sama. Co za idiotka. Pewnie roztyła się i jest strach na wróble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeźwo myślący
gość wczoraj wam nie trzeba wmawiać choroby psychicznej, wy ją po prostu MACIE, przykład to twój durny wpis nie mający kompletnie żadnego sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj następna stara panna się odezwała, może wy lesbijkami zostańcie i możecie się razem docierać, ale co ja mówie, wy obie macie psychoze i nie potraficie żyć z innymi ludźmi bez względu na płeć, żałosne damy, buehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Doprawdy? Jesteś psychiatrą debilu ? Przypominasz mi takiego debilowatego bohatera równie debilowatego polskiego serialu " Świat według kiepskich" - Waldka Kiepskiego. Idź walnąć tym durnym łbem w beton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cb obchodzi cudze życie? Widocznie jakaś kobieta cb odrzuciła i woli być sama niż z tb. Nie interesuj się innymi tylko patrz się na siebie i uważaj żebyś ty życia nie przegrał zbytnio zajmując się innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha,ha,ha. Jak zwykle ktoś wie lepiej co mi się podoba i czego chce od życia ,a czego nie. Synek, jakaś kobieta cię skrzywdziła? Od własnego jadu też się można zatruć. Nie ważne czy z mężem i po 30, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję ignorować tego imbecyla ( kto wie .. może imbecylkę). Troll sam zdechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda kto zechce takie próchna na co komu one. Biust nie taki jędrny, zmarchy, tyłek sflaczały, brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako mężatka z 8letnim stażm stwierdzam, że wygrały życie, a nie przegrały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby nie spotkała jednego wyjątkowego to też bym była sama,bo nie lubię systemu schematów ,zycia jak inni ,wszystkiego co prymitywne ,narzucone przez kogokolwiek księdza ciotkę urzędnika ,społeczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niech zgadne, stara panna .... a kot już dawno temu uciekł bo go zamęczałasz durną gadką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nic mnie nie obchodzi, podaje tylko FAKTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to znaczy wygrac zycie albo je przegrac?Czy posiadanie rodziny i dzieci jest jakimkolwiek wyznacznikiem tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrały i to wiedzą
gość dziś Jako mężatka z 8letnim stażm stwierdzam, że wygrały życie, a nie przegrały. >>>> czyli co? Nie pasuje ci twój romeo któremu przyrzekałaś miłość i wierność na dobre i na złe??? Jaki jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignorancja to zbawienie
gość dziś żyjesz w schematach czy chcesz czy nie, bo jesteś do schematów codziennie nieświadomie programowana, oczywiście nie masz pojęcia o czym mówie ale to nie twoja wina, tylko system tak chce, ignorancja to zbawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:23 J***c system i schematy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karmić trolla- starego pryka któremu nie wyszlo w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.18 Kto tak twierdzi, że to są fakty? ty czy ktoś jeszcze? z opinii tu się wypowiadajacych kobiet wynika, że nie masz racji. Czlowieku! Stale tu różne tematy zakladasz ze swoimi teoriami z palca wyssanymi, głupi jesteś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie reagujcie na tego debila,jemu nawet psychiatra nie pomoze bo.jest ewidentnie niedorozwiniety a tego nie lecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja po to jestem samotna aby się bzykać z chłopem autorki tego posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój sąsiad bardzo dobry ojciec dla swoich dzieci (dwóch synów) niedawno poważnie zachorował, leżał na podwórzu pół dnia i dzieci nawet do niego nie podeszły. Autoreczko nie bądź pewna że skończysz lepiej od bezdzietnych buhahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ten debil od marnych prowokacji?Jezeli ktos ma jakies problemy psychiczne to wlasnie autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.20 a no to, że małżeństwo i rodzina, to sporo wyrzeczeń. Kocham swojego, ale gdybym mogła cofnąć czas wybrałabym singielstwo. Facet, to jak duże dziecko, któremu ciągle trzeba matkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×