Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks - po jakim czasie trwania związku?

Polecane posty

Gość gość

Nie piszę w dziale Życie erotyczne bo tam pewnie sporo małolatów. Po jakim czasie trwania znajomości/związku był seks? Mam na myśli związki dorosłych i w pełni dojrzałych ludzi, a nie nastolatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszym zwiazku po 4 miesiacach, teraz po ponad miesiacu znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 4rech.Ale potem się rozsypalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma na takie pytanie odpowiedzi. Sex jet wtedy gdy czujecie sie na to obydwojen gotowi. Jedni sypiaja ze soba po 2 tygodniach inni po 2 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks po 6 miesiacach znajomoasci ale po 3 bycia w zwiazku. Jestesmy 2 lata razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do biest 30
Jak najbardziej jest odpowiedź na to pytanie. Autorka nie pyta ogólnie po jakim czasie powinien być seks w ogóle u ludzi, tylko konkretnie prosi o podanie info, jak to jest u innych forumowiczów. Czyli po jakim czasie poszłaś/poszedłeś do łóżka ze swoim partnerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania88.88.
chyba po dwoch miesiacach od pierwszego spotkania, nie jestem pewna kiedy dokladnie. nie zaluje ze troche poczekalam (to byl moj pomysl). z facetem juz nie jestem, nie bylam az tak zakochana jak myslalam, troche zaczal mnie denerwowac itd itp, ale facet ogolnie byl super i wspomnienia mile, jak najbardziej :) doroslym ludziom radzilabym nie czekac zbyt dlugo (dluzej niz 3 mies.), po 20 roku zycia mamy wszyscy jakies oczekiwania, znamy swoj temperament, jesli okaze sie ze w lozku nie jest tak super jak byscie chcieli, to lepiej wiedziec to wczesniej, niz stracic 6 mies. czy rok w zwiazku zeby potem byc rozczarowanym. przynajmniej dla mnie jest lepiej zobaczyc, czy jestesmy dobrzy razem w lozku, zanim sie zakocham i zaangazuje sie w zwiazek. musze byc 100 procent pewna ze jest dla mnie dobry, a ja dla niego; z tego samego powodu caluje na 1. randce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tygodniu mniej więcej ale oboje mieliśmy ok 30ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gricola
po 2 miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwy małżonek
Kilka dni po Ślubie jak już minęły dni płodne. Polecam zaczekać ze współżyciem na właściwy czas, a oszczędzicie sobie cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Chcę być Twoją suczką. Tutaj zobaczysz moje fotki i kontakt: http://seksnumer.pl/sex-telefon-basia.html Wiem, że tylko jako uległa suka mogę osiągnąć orgazm. Chcesz by Twoja niewolnica nie marudziła tylko pokornie wykonywała nawet najbardziej wyuzdane zadania. Jestem gotowa! Wystarczy kilka mocnych lub wulgarnych słów a staję się suką. Gdy wejdę w ten stan możesz ze mną zrobić wszystko co zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam sex juz na czwartej randce ale widywalismy sie co dwa dwa tyg lub tydz. jestesmy 14 lat po slubie milosc mojego zycia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecym okiem
Nie ma reguły. Jedni na 1 randce, inni po 4 miesiącach,jeszcze inni po roku lub dłużej. Każdy robi to wtedy kiedy czuje ,że"to już to". Różnie bywa u każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 8 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na urlopie o 23.10, bo do 23 jest All Inclusive, to szkoda wcześniej wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś ochotę na przygode z laseczką zza wschodniej granicy? Jestem gorąca Nadia tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://zboczone.co.pl/ Zadzwoń i poznajmy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma reguły na to wcale
seks był przed pierwszą randką, po pijaku na kampingu, chyba po 2-3 godzinach znajomości, teraz już po ślubie 15 rok i gromadka dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×