Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierwsze prawo natury

Singielki muszą zrozumieć tylko jedno prawo natury

Polecane posty

Gość pierwsze prawo natury

a to prawo to dominacja samca w związku, i każdy inny wariant to upadek lub niepowodzenie w związku. Chcecie mieć udany związek to czas to ZAAKCEPTOWAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Przydałyby się podstawy logiki.... Singielka z definicji nie jest w związku, dlatego jej żadne " prawo natury" nie dotyczy. Jest sama i w związku z tym nie musi się dostosowywać do kogokolwiek :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Singielki musza zrozumiec, ze gdyby nie ta cala nadmuchana zachodnia "cywilizacja" i niedorzeczne "prawa czlowieka", to bylyby wszystkie niewolnicami mezczyzn. Najladniejsze bylby dla jednego. Ladne bylby wlasnoscia spoleczna. Brzydkie sprzatalyby i gotowaly. Stare tak samo, bez wzgledu na urode. To, co teraz mamy do okola jest kompletna fikcja i plucziem w twarz przyrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samiec alfa ma najładniejsze, i ta najładniejsza nie jest jedyna w stadzie samca alfa, to ona ma tylko jednego i ma być na wyłączność, gdy się zestarzeje zajmuje się gotowaniem i pomaga wychowywać dzieci tych młodszych samiczek te brzydkie nigdy nie zostaną wybrane przez żadnego samca, skazane są od młodości do usługiwania ładniejszym i młodszym samicom, one mają najgorzej to tak w uproszczeniu wygląda, poszukajcie prostego przełożenia we współczesnym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Singiel ki mają świadomość że nie żyją w barbarzyńskich czasach. Mogą w pełni korzystać ze swoich umiejętności które nabyły w drodze edukacji . Nie są zmuszone do siedzenia na d***e przy jakimś fiucie. Nie mają obowiązku mu obciągać, nie mają obowiązku rozkładać nóg. Nie mają obowiązku mu się przymilać i się do niego łasić żeby rzucił jakiś ochłap. Nie mają obowiązku sprzątać otoczenia wokół brudnej d**y „ samca alfa”. Jak jedna z drugą chce to robi sobie dziecko z przypadkowym kundelkiem , co bardziej zasobniejsze korzystają z dobrodziejstwa klinik. I te piękne i te mniej piękne a nawet te starsze. Musisz pogodzić się w końcu z tym faktem i przestać kwiczeń na tym forum jak zarzynany prosiak. Byłam bardzo urodziwą kobietą- geny tatuńcia i mamusi zrobiły swoje. Teraz mam bardzo Ładne dziecko. Żaden „samiec alfa” nie robił na mnie wrażenia. W ogóle mężczyźni nie robią na mnie wrażenia, dlatego zdecydowałam się żyć sama. Ja, moje dziecko, moi rodzice, moje rodzeństwo i kuzyni. Nigdy nie chciałam by do mojej rodziny wlazł ktoś obcy ani ja nie miałam ochoty włazić do obcej rodziny, do obcych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta twoja wypowiedź idioto naprawdę nie wiem skąd się bierze. Tatuś ci nawtykał tych głupot? Ciekawe co mamusia by powiedziała po przeczytaniu twoich durnych wywodów. Jesteś prowokatorem, nie mniej odniosę się do tych głupot: Nie żyjesz w Arabii Saudyjskiej , i nawet nie jesteś księciem saudyjskim. Bo tylko taki może mieć po kilkadziesiąt bab i haremy. A nawet u nich posiadanie wielu bab nie jest podyktowane stanem „samiec alfa” a stanem majątkowym gówniarzu. Naczytałeś się jakichś pierdoł, tworzysz jakieś debilne teorie i teraz wypisujesz te swoje kociopioły jak jakiś debil gimnazjalisto. Ogarnij się bo skończysz w psychiatry ku . Idź dzieciaku do sex shopu i kup sobie do użytku własnego sztuczną waginę. Ulży ci ty „ samcze alfa”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten świat przez mężczyzn dla mężczyzn. :) i nic tego ni3 zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Taaa, a świstak siedzi i zawija te sreberka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor topiku musi zrozumiec ze zadna singielka nie zgodzi sie na takiego debila z takicmi debilnymi przekonaniami jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
singielki nic nie musza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natura w ogóle nie przewidziała coś takiego jak związek, patałachu, tylko samiec alfa skacze z kwiatka na kwiatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Twoj syn wyrosnie na emocjonalnie niestabilna p*zde zdominowaną przez kobiety. Albo na homoseksualiste. I wez pod uwage, ze ten twoj caly piekny swiat w ktorym nie potrzebujesz "zadnych mezczyzn" jest wlasnie gwarantowany ci przez mezczyzn (policja, wojsko, inzynierzy). I w kazdej chwili moze runac, jak to juz sie wydarzylo setki razy w historii ludzkiej. Ale ty juz nie musisz sie martwic. Twoja doopa za stara na gwalcenie przez wroga. A zdrowie dziecka ewidentnie masz gleboko w d***e, inaczej mialoby porzadnego, meskiego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te stare singielki to najłatwiejszy temat do ********* Wystarczy kilka słów że ją rozumiesz i można ją walić ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolę sułtanów pełnią w dzisiejszej świecie różnej maści kobieciarze, dziffffkarze, badboye mający wiele kobiet i zmieniający je jak przysłowiowe rękawiczki, role nałożnic kobiety bez zasad moralnych, które uprawiają seks z kim popadnie, czasami za miłe słowo a czasami dla sportu. Najłatwiejsze są zdesperowane brzydule nie mające zbyt dużego popytu na rynku matrymonialnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najłatwiejsze są kiedy myślą że spotkały bratnia duszę. Bez gumy można ****ać ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ciekawa teza... Mam wśród znajomych pewną rodzinę, on wojskowy, ona nauczycielka. Rodzina z tradycjami. Syn gej. I co ty na to? Rzeczywiście na tym pięknym świecie wiele funkcji pełnią mężczyźni ( policja, wojsko etc.) Ale dlaczego jakiś fiut ma grzać mi łóżko? I dlaczego jakiś fiut ma mi się szwendać po domu ? Akceptuję fakt że istniejecie, wśród przyjaciół Ale co innego kolega z pracy, co innego współpracownik, co innego spec od aut, przyjaciel ze szkolnej ławy a co innego facet w moim domu. Wstęp do mojego domu dla faceta zabroniony- rzecz jasna oprócz męskich członków mojej rodzinki. Doradzam pilnowanie własnego o***tu bo kiedyś gdzieś może cię dopaść Polak- degenerat i ci ją w krzaczorach wygrzmocić. Od moich atrybutów odp*****l się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co ja na to? Ten syn zapewne urodzil sie homoseksualistą. A twoj mozna nim zostac z wyboru dzieki srodowisku. Odnosnie reszty twojej wypowiedzi. Teraz juz wszystko rozumiem. Za wysoko siegalas w mlodosci--raz, drugi, trzeci, cholera wie ile tak naprawde. Kazdy przystojny facet z wyzszej ligi cie zwyczajnie w******* i zostawil w poszukiwaniu ladniejszej o lepszym charakterze. Jednak z jednym mialas wpadke (lub zaplananowana przez ciebie wpadke/"pulapke" ale ofierze i tak udalo sie spierd*lic). I teraz twoje zycie i "filozofia" to jedno wielke "JA" i "MOJE". Nie Twoja wina. Taki stworzylismy klimat. Dalismy wam wolnosc. Pozwolilismy na tak kompletna degeneracje. My, faceci. Nie wy, kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Pierwsze twoje zdanie jest ok, kolejnie niestety nie. Nie można nauczyć się preferencji seksualnych . Albo rodzisz się gejem i nim jesteś albo rodzisz się i pozostajesz hetero. Są tacy którzy eksperymentują ale nie da się oszukać wrodzonych preferencji. Rodzisz się albo gejem i umierasz gejem albo rodzisz się hetero i jako hetero umierasz. Proste. Można się również urodzić jako bi ale to też jest wrodzone a nie nabyte. Trochę mniej czytania pseudonaukowych katolskich gazetek na rzecz poważnych czasopism doradzam. Nie sięgałam bo nie czułam takiej potrzeby. Wiem że dla tak prostego umysłu jak twój jest to trudne do ogarnięcia ale takie jednostki jak ja żyją na tej planecie. Ani z wysokiej ani z niskiej ligi. Dyndali mi. I nie miałam wpadki. Zastosowałam prostsze rozwiązanie- profesjonalną inseminację w duńskiej klinice, przy kieliszku szampana z truskawkami ( taki mają zwyczaj tam w klinice) :-). Teraz mam śliczne, mądre i bardzo wysokie dziecko o blond główce. Bez wpakowywania jakiegoś kolesia w ojcostwo na siłę, bez latania po wszystkim na badanie czy nie poczęstował mnie hiv i innymi "atrakcjami". Bardzo cieszę się z tego klimatu. Żaden facet mnie nie ogranicza. Żadnemu nie podlegam. Żaden mi nie rozkazuje. Żadnego nie muszę o coś prosić, żebrać i skomlić. Jest jeszcze pełno kobiet które cenią" tradycję". I ok, niech cenią jak i tak pasuje. Twój i takich jak ty problem polega na tym że chcielibyście by każda "ceniła tradycję". Nie ma już takiej możliwości. Pogódź się wreszcie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Singielki rozumieją. I dlatego nie szukają samców. Szukają mężczyzn, a to coś innego. Poza tym wibrująca szczoteczka do zębów potrafi dać więcej przyjemności, jak się ją w odpowiednie miejsce przyłoży, niż słaby, wiotki samiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas zakłada te głupawe tematy singielki to,tamto,a 30-stki to takie itp. Ty to musisz mieć wielkie kompleksy,próbując je tutaj umniejszyć tymi temacikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Prawdopodobnie cierpi na wrodzoną impotencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19-57 teź tak myśle:-D Biorąc fakt gdzie te tematy zakłada itp myśle źe jego wiek to dobrze po 30-stce,pod 40. A w tym wieku wypowiada sie jak smarkacz 20paroletni. Tyle jadu mieć w sobie i głupoty w tym wieku nie przystoi meźczyznie,to dzieciok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominacja samców
gość 2017.06.16 Tłumacze ci ostatni raz tępoto tępot że singielki są singielkami dlatego że NIE rozumieją tego prawa natury, i dziwią się dlaczego są singielkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za bzdury az oczy bola od czytania, ten chlopczyk ktory zalozyl temat powinien jak ktos napisal wczesniej kupic sobie cos w sex shopie i sobie ulzyc bo takie p*****ly wypisuje ze hej. Zrozum to maly frajerku ze ty nie jestes jakims samcem alfa czy wgl jakims samcem na poziomie poniewaz wtedy nie plakalbys na kafe ze kobiety powinny byc niewolnicami dla mezczyzn bo jestes takim przegrywem ze tylko niewolnica by ci dala oczywiscie zmuszona. Jakby istnialy tylko takie glaby jak ty to bylabym singielka do konca swoich dni, dobrze ze jeszcze istnieja normalni mezczyzni tacy jak moj ukochany, bo cymbalow jak widze tylko przybywa zamiast ubywac. Strach pomyslec jakie debile beda w przyszlosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora zrozum kaźdy ma prawo wyboru. Sztuką to jest rozmawianie,umiejetne rozmawianie. W tym wieku nie jest taktowne mówienie muszą... Mają swój rozum więc nikt nic nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępe dzidy wyginą
Mari2861 wczoraj twój misio będzie dymał wkrótce inną ( która mu się podporządkuje ), a ty zostaniesz z gòwnem w nocniku, bo widać na km żeś durna jak skrzynka bananów, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ze instytucja małżeńska zostala wymyslona przez mezczyzn dla dobra meżczyzn. Gdyby jej nie bylo 80 % samic w wieku reprodukcyjnym było by w haremach 20% najlepszych najbogatszych samcow, wiekszosc mezczyzn nigdy w zyciu nie mialaby partnerki ani szans na potomstwo, wybuchalyby niepokoje spoleczne z tego powodu i dlatego jest małzenstwo i monogamia, aby tez Ci gorsi mezczyzni mieli szanse na partnerke. Naukowo zbadane i udowodnione, możecie niewierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest wymyślone tylko przez mężczyzn. One się zwyczajnie zakochują i nie musisz być bardzo bogaty żeby sama pragnęła oświadczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tepej dzidy Co prawda boli? W koncu uswiadomiles sobie ze jestes ostatnim przegrywem i zadna dziewczyna na poziomie sie z toba nie umowi? Z reszta jesli jakakolwiek by sie z toba umowila to bylby sukces.. Wiedz ze gdyby to byly dawne czasy to nawet dmuchanej lali bys sobie nie mogl podymac, zostalaby ci reka albo cieply kolega, wiec w sumie podobnie jak teraz ale przynajmniej mozesz sobie kupic lale. Ciesz sie baranie a nie jeszcze marudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×