Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skąd się biorą zdrady, czy zdrada jest potrzebna.

Polecane posty

Gość gość

Jestem facetem i tak sobie ostatnio myślę skąd się biorą zdrady. czy jest możliwa zdrada jeżeli 2 osoby naprawdę się kochają i mają wzajemny szacunek i zaufanie doi siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziasiaj juz wiecej nie pij zrob sobie przerwe zaczynasz bredzic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że bredzę a stado katolików którzy w każdą niedzielę idą do kościoła i są kochającą rodzinką, zarówno mąż jak i żona daje na boku ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajmij sie swoim zyciem! co ciebie moze obchodzic co inni robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zajmij sie swoim zyciem! co ciebie moze obchodzic co inni robia? Obchodzi obchodzi bo takie autorytety uczą w szkole, siedzą w polityce i i udzielają rad o wychowaniu ! wiec spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od wychowania dzieci sa tylko rodzice! zdrady byly, sa i beda! i ty tego nie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś HA HA HA rodzice jak spędzają po 2 h na dobę z dziećmi bo karierowicze nie mają czasu na dzieci wychowanie odbywa się w kabinie BMW M5 jak burak za kierownicą bezczelnie łamie wszystkie przepisy bo on jest ponad wszystkimi i patrzy z góry dzieci wychowuje szkoła ulica i często rodzice kolegów i koleżanek !! i towarzystwo w którym się obraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzice wychowują dzieci w Galerii lub jak kupuje ojciec BMW X7 patrz się synku tatuś nie oszczędza i kupuje dobry wieśniacki samochód którym bede Cie odwoził do szkoły, niech inne dzieci widzą że tatuś bogaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zal ci doope sciska? samotny, biedny i brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal mi jest tych dzieci bo mając za wzór rodziców - palantów w większości zostaną takimi samymi palantami chyba że dostaną się w normalne towarzystwo samotni i biedni są ci gburowaci idole z BMW X5 i brzydcy jak nie uborą się w Armaniego i 5 razy dziennie nie odwiedzą fryzjera i kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajmij sie swoimi dziecmi ale mysle, ze ich nie masz. pewnie, ze szkody dzieci ale to nie twoj interes olej to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci są biedne mając za rodziców tumanów forumowych kafeterian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tez jestes biedny idz na dlugi spacer, poczytaj fajna ksiazke, odpocznij! i zajmij sie SOBA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś myśl dalej jak upokarzać inne dzieci Moje dzieci to nie klony bezczelnych tumanów tylko normalne samodzielne uczciwe dzieci które szanują przede wszystkim innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Ty już zapewne po spacerku rodzinnym i teraz ksiązka jak mieć w du-p,ię innych Sobą nie muszę się zajmować tylko trzeba uczyć kultury tumanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się ma żonę lafiryndę i męża kotasa to i są zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kultury to ty sie najpierw sam naucz. innych zostaw w spokoju. i przestan ludzi obrazac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ta kultura nazywa się buractwo i chamstwo batem trzeba innych ludzi uczyć porządnego zachowania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie kupuje BMW x7 bo nie ma jeszcze jej w sprzedaży :D ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bmw x7 - luksusowy bawarski suv dla buractwa z polszy ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopie, siedziesz na obczyznie w jakiejs norze i pracujesz napewno za grosze, na wszystkim musisz oszczedzac i tu sie wyzywasz! wyjechales na wlasne zyczenie dzisiaj masz wolne, siedzisz sam w domu i ci odbija bo bez roboty nie jestes soba! wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd się biorą?z olewania i nie dbania o związek.jak mąż czy partner mnie nie widzi to zobaczy inny.proste.wiele lat walczyłam o zainteresowanie.nie ma sensu.teraz mam kochanka i jak się mną znudzi to będzie inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedzę i co z tego ?? nie muszę oszczędzać pracuje w branży IT w której płacą bardzo dobrze. Milionowe miasto nazywasz norą HA HA HA Ludzie są bardziej nastawieni pozytywnie tutaj niż w Polsce Wyjechałem bo w Polsce wszystkim odbija a przykładem jest to debilne forum gdzie większość to niedowartościowani Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie mam ochoty na dyskusje z toba, zalosny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak najprościej jeżeli nie ma się nic do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrady biorą się z nudy i rutyny, po kilku latach razem partner niczym nas już nie zaskoczy, znamy siebie i wiemy co będzie za 5 minut. I nawet nie chodzi o sam sex tylko o całokształt, kiedyś widywalo się partnerkę zawsze piękną zmysłową były spojrzenia czułe gesty, a teraz leży w dresie bo chce odpocząć, dobrze wyglada jak idzie do pracy czy do znajomych, ale w domu przez 90% czasu jest nieumalowana i nie ubrana porządnie. Dotknij tyłka to ojej bo dziecko zobaczy, najpierw musza usnąć dzieci potem cztery ulubione seriale i robi się godzina 23 i teraz już jest zmęczona. Kochanka ma ochotę wtedy kiedy się ja dotyka a można dotykać zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez zone sobie SAM WYBRALES!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu jest właśnie pies pogrzebany, za żonę bierze się piękną zmysłową kobietę, a kiedy ona ma już pewność ze cie złapała przeistacza się w domową larwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ci wspolczuje za przeproszeniem jak ktos kootasem mysli, to niestety tak ma! ale zazwyczaj dwie strony sa zaniedbane , kobieta i facet. takze wszystko gra :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, przy pierwszym związku obie strony zaniedbane masz racje. Przy tym związku staram się od początku wyglądać dobrze dla mojej kobiety. I im gorzej ona wygląda tym ma wieksze pretensje ze ja się ubieram jak zawsze, jak mowie ze dla niej to twierdzi ze napewno dla innych. Chce mnie sprowadzić do swojego poziomu by moc usprawiedliwiać siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×