Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

STARA PANNA

Polecane posty

Gość gość

mam 39 lat, jestem panną,mam swoj dom,firme ,samochód....kogo teraz powinnam szukac? kawalera?- zdziwaczałego, rozwodnika z jego przeszloscia?, wdowca? czy lepiej jednak zostać sama- dzieci i tak juz miec nie bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Sa imprezy dla ludzi w Twoim wieku . Np:dyskoteki z muzyka z lat 70 i 80.Mysle,ze mozesz kogos tam poznac. A jak nie to moze na jakims portalu.A co do dzieci to zawsze mozesz zaadoptowac chyba ze poznasz kogos do 40 stki to jest jeszcze jakas szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chwal się tak rzeczami materialnymi, czego to ty nie masz, kim nie jesteś, bo przyciągniesz tylko utrzymanków. Swoją drogą śmieszy mnie takie pisanie: mam 40 lat, mam dom, samochód, dobrą prace, wyglądam na 10 lat mniej... kogo to obchodzi i po co o tym piszesz. Nie dziwię się że nikt cie nie chciał skoro jesteś taka pusta i chwalisz się czego to ty nie masz. W wieku 40 lat wypadałoby zmądrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze...nic nie rob bo "powinnas" po drugie...nie "szukaj" Bedziesz na sile kogos poszukiwac, ograniczysz tylko swoje horyzonty a moze akurat pominiesz tego wartego swojego zainteresowania mezczyzne. Zyj tak jak zyjesz. Nikogo nie udawaj. Jedyne co zrob...to dbaj o siebie i pokaz sie ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ma znaczenia czy bedziesz szukac i kogo, jak bedziesz miec szczescie to znajdziesz kogos, bo ludzie sie poznaja w roznym wieku, z tymze ja widze taka tendencje ze wiekszosc facetow po 30tce wcale nie chce sie wiazac bo sa po przejsciach a jak ktos nie chce to go nie zmusisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawka ode mnie - nie ma facetow wolnych po 30stce. Ja mam 29 lat i nie mam juz wiary w poznanie faceta. Pracuje, bywam tu i tam, co z tego. Po internecie mi sie nie chce szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam wolnych facetow po 30 tce i do tego fajnych ale co z tego jak oni nie szukaja zwiazku, uwazam ze ludzi wolnych jest duzo tylko nie kazdy kogos szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo są tacy, których żadna nie chciała bo nie są zbyt atrakcyjni z wyglądu; a jednak większośc kobiet szuka facet w miarę przystojnego i dlatego takim się nie zainteresuje nawet jak porządny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuleje geodecie f23
buhahahha. imponujące = masz dom, samochód i firmę czyli NIC nie masz. nie pozostawisz po sobie NIC - twój majatek przejmą krewni a twe geny przepadną na zawsze. PS. ku przestrodze tych co to się "realizują" w pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem wolnym facetem po 30 :) jesli masz ochote to napisz zreszta kazda moze napisac chetnie poznam flash1983@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stuleje geodecie f23 nie kazda kobieta musi zostac matka!! a autorka ma bardzo duzo, znam kobiety ktore nie pracuja, siedza w diomu,wychowuja dzieci i myslisz ze sa szczesliwe, nie sa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theothepetbo1982viyyw
Po pierwsze...nic nie rob bo "powinnas" po drugie...nie "szukaj" Bedziesz na sile kogos poszukiwac, ograniczysz tylko swoje horyzonty a moze akurat pominiesz tego wartego swojego zainteresowania mezczyzne. Zyj tak jak zyjesz. Nikogo nie udawaj. Jedyne co zrob...to dbaj o siebie i pokaz sie ludziom. Jasne http://per.pe/m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa imprezy dla ludzi w Twoim wieku . Np:dyskoteki z muzyka z lat 70 x Liczyć nie umiesz, motylkowa? Pieluchowe zapalenie mózgu ci się zaczęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy pokaż się ludziom? bo tez jestem starą pana i w ramach [pokazywania się ludziom najpierw sama łaziłam po knajpach potem sko nczylam kilka kursów tematycznych, potem studia podyplomowe i kursy językowe.....czy pokazałam się ludziom? bo nic się ne zmieniło więc teraz ludziom nie pokazuję sie wcale bo to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
dramatyzujesz, pogódź się z rzeczywistością jesteś sama i tak już zostanie, nie rozumiem czemu chcesz to zmieniać zwłaszcza że wynika że wcale nie jest ci tak źle. zreszta gdyby bylo to byś znalazł kogokolwiek wcześniej. do kogoś wyżej lepiej nie pozostawić nic niz gromadę dzieci skazanych na pomoc opieki spolecznej bo myslis zjak jakas patologia, byle cos po sobei zostawic bez wzgledu na inne czynniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storsifetpio1975qpoao
albo są tacy, których żadna nie chciała bo nie są zbyt atrakcyjni z wyglądu; a jednak większośc kobiet szuka facet w miarę przystojnego i dlatego takim się nie zainteresuje nawet jak porządny Jasne http://tombstonehistorians.com/yourls/y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litttangvencont1981mwhhu
buhahahha. imponujące = masz dom, samochód i firmę czyli NIC nie masz. nie pozostawisz po sobie NIC - twój majatek przejmą krewni a twe geny przepadną na zawsze. PS. ku przestrodze tych co to się "realizują" w pracy Jasne http://vcup.in/jHdD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a twe geny przepadną na zawsze" - mentalność rozwielitki do twojej wiadomości nieuku - twoje geny ZAWSZE przepadają razem z twoim ścierwem (tj. trupem), bo nawet jeśli napłodzisz dzieciaków to każdy z nich ma już inne geny (trochę po tacie i trochę po mamie, ujawniają się również geny recesywne - ot, taki biologiczny miks) chyba, że zamierzasz się klonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe - no najlepiej to spełnić się w rodzinie z kartą dużej rodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forslecpahoch1976cwnod
Nie chwal się tak rzeczami materialnymi, czego to ty nie masz, kim nie jesteś, bo przyciągniesz tylko utrzymanków. Swoją drogą śmieszy mnie takie pisanie: mam 40 lat, mam dom, samochód, dobrą prace, wyglądam na 10 lat mniej... kogo to obchodzi i po co o tym piszesz. Nie dziwię się że nikt cie nie chciał skoro jesteś taka pusta i chwalisz się czego to ty nie masz. W wieku 40 lat wypadałoby zmądrzeć. Jasne http://www.rll.cc/ek6R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniWeronika
Kiedyś miałam podobnie do Ciebie 10 lat pracowałam w UK obecnie mam 35 . Po powrocie do Polski założyłam własną firmę , usilnie szukałam 2 połówki kilka lat porażek i wypłakiwania oczu. Po pewnym czasie poddałam się i stwierdziłam że będę spotykać się tylko z młodszymi facetami na sex bez wchodzenia sobie w życie. Poznałam młodego , atrakcyjnego 27 latka , od początku mówiłam że ma być tak jak mi się podoba , układ na moich zasadach zarówno w łóżku jak i poza nim. Już 3 rok jesteśmy razem , on pracuje , po pracy znajduje czas żeby gotować dla mnie ,dba o moje potrzeby. Do pełni szczęście brakuje mi tylko żeby zostawił tą pracę ale nie mam zamiaru go o To prosić to zrozumiałe że facet chce się czuć samowystarczalnie i nie brać kasy od kobiety. Sekret polega na tym że faceta trzeba sobie wychować najlepiej młodszego ,mój facet wpatrzony jest we mnie jak w obrazek kluczem do tego jest przebojowość i sprawowanie kontroli im krótszą smycz ma taki młody samczyk tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooldlammehy1978qzzun
buhahahha. imponujące = masz dom, samochód i firmę czyli NIC nie masz. nie pozostawisz po sobie NIC - twój majatek przejmą krewni a twe geny przepadną na zawsze. PS. ku przestrodze tych co to się "realizują" w pracy Jasne http://vcup.in/jHdD Jasne http://lync.io/ePcC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Weroniko ale co fajnego w byciu dla kogoś dziurą do dmuchania? Jeśli siebie za taką uważasz to OK spotykaj się z tym 27 latkiem, ale to obrzydliwe, bo tu nie ma miłości, tylko stara baba znalazła sobie ro\chacza do wyra i służącego, który cię nie kocha i się z tobą nie ożeni, a za 5 lat zostawi cię dla młodszej. Ogolnie to uważam że tacy ludzie mają coś z psychiką, są zepsuci i naprawdę nie masz się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób tak byś była szczęśliwa wychodzenie za mąż i rodzenie dzieci na siłę nie uszczęśliwi ani Ciebie ani sąsiadów i krewnych którzy o Tobie plotkują nie każdy jest powołany do tego by się żenić / wychodzić za mąż i mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izmelera1978wpgjt
albo są tacy, których żadna nie chciała bo nie są zbyt atrakcyjni z wyglądu; a jednak większośc kobiet szuka facet w miarę przystojnego i dlatego takim się nie zainteresuje nawet jak porządny Jasne http://42x.nl/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pani Weroniko ale co fajnego w byciu dla kogoś dziurą do dmuchania? Jeśli siebie za taką uważasz to OK spotykaj się z tym 27 latkiem, ale to obrzydliwe, bo tu nie ma miłości, tylko stara baba znalazła sobie rochacza do wyra i służącego, który cię nie kocha i się z tobą nie ożeni, a za 5 lat zostawi cię dla młodszej. Ogolnie to uważam że tacy ludzie mają coś z psychiką, są zepsuci i naprawdę nie masz się czym chwalić." po pierwsze 35 lat to nie jest stara baba:)) potrzeba sexu jest czyms normalnym, dlatego popieram Weronike, po co czekac na zwiazek jak kobieta ma potrzeby, mozna czekac i do 40tki i potem stwierdzic ile to stracila ale po co, niech korzysta, ja bym tez korzystala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weronika rządzi - brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze sa takie zapchajdziury jak Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze 35 lat to nie jest stara babausmiech.gif potrzeba sexu jest czyms normalnym, dlatego popieram Weronike, po co czekac na zwiazek jak kobieta ma potrzeby, mozna czekac i do 40tki i potem stwierdzic ile to stracila ale po co, niech korzysta, ja bym tez korzystala xxx można żyć bez seksu, masturbować się i szukać sobie porządnego faceta, który kobietę pokocha, szanuje ją, ożeni się z nią. A nie szukać 10 lat młodszego ro\ochacza do wyra, który traktuje kobietę jak dziurę do dymania, jak wora na spe\rmę. Nie róbcie z tego seksu takiego obowiązku, bez tego da się żyć. Ale jak ktoś się woli szmacić to jego sprawa, jednak to obleśne, takie zbydlęcenie, sprowadzenie ludzkich kontaktów do prymitywnej kopulacji bez uczuć, dla mnie to coś strasznego. I jeszcze taka stara krowa się tym chwali po forach, zero wstydu (jak go poznała miała 35 lat, teraz ma pewnie z 40 albo i więcej więc młoda już nie jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"można żyć bez seksu, masturbować się i szukać sobie porządnego faceta, który kobietę pokocha, szanuje ją, ożeni się z nią"-tak mozna szukac i szukac, ale Weronika pisala ze miala dosc szukania i ja to rozumiem, a poza tym ile mozna sie masturbowac? Kobieta ma najwieksze potrzeby po 30tce, ludzie troche zrozumienia, poki czlowiek nie znajdzie sie w takiej sytuacji to sobie moze gdybac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×