Odpowiedz na ten temat

Straciłem ochote na seks, 40 latek

• gość 2017.09.04 [17:35]
    No cóż faceci juz tak mają im starszy tym juz slabiutko nie maja ochoty na seks nie potrafią już swojej kobiecie dogodzić. Im starszy tym gorzej z seksem smiech.gif
  • 40 latek plus 2017.09.04 [18:15]
    Po co seks jak to jest masa roboty i w sumie bez żadnych rezultatów, to już lepiej iść na ryby, albo na spacer do lasu.
  • oj bracie 2017.09.05 [03:49]
    byłem na koncercie i jakieś 20stki się przedemną ustawiły i machały doopami, jakoś nie ruszało mnie to specjalnie, a nawet wzbudziło troche pogarde i wyglądało żałośnie, szczególnie przez to jak bardzo chciały na siebie zwrócić uwage i miały mase makijażu na sobie, włosy zrobione specjalnie, pazury pomalowane, ile na to czasu, wysiłku i kasy wpakowały aby wyjść na taki koncert i machać doopami aby zwrócić na siebie uwage, bardzo żałośnie desperacko to wyglądało, i jeszcze co chwile się rozglądały czy ktoś na nie patrzy, hahaha, bidulki, a ja je olewałem, to musiało być dla nich wręcz tragiczne że nie miały żadnego efektu na facecie przed którym stały
  • gość 2017.09.05 [15:11]
    jakieś 20stki się przedemną ustawiły i machały doopami, jakoś nie ruszało mnie to specjalnie, a nawet wzbudziło troche pogarde i wyglądało żałośnie, szczególnie przez to jak bardzo chciały na siebie zwrócić uwage
    Ja ma 39 i jak by mi takie dwudziestki kręciły d****i to bym nie wytrzymał. Od razu miałbym kłopoty z prawem. Zle z tobą kolego.
  • gość 2017.09.05 [17:48]
    Kiedyś byliśmy w ogrodzie i przyszli robotnicy ścinać stojące przy domu drzewa. Zaczeli sie strasznie na mnie gapić jakby baby od 20 lat na oczy nie widzieli. Pomyślałam że może wreszcie mój mąż mnie doceni i poczuje jakąś zazdrość. A gdzie tam. Jeszcze by mnie wypchnął do tych robotników gdyby mógł żeby na mnie patrzyli i może przelecieli. Miał z tego wyraźny ubaw. On w ogóle nic do mnie nie czuje i chyba nie czuł nigdy.
  • gość 2017.09.05 [18:01]
    03:49
    Przykro mi. Może jakby przyszły na ten koncert w łachmanach, nieuczesane, bez makijażu i stały nieruchomo jakby kij połknęły to może wtedy byś coś poczuł.
  • oj bracie 2017.09.05 [19:58]
    gość dziś [18:01]
    Nie mówie że nie były ładne, ani zgrabne, bo były, ale ta desperacja którą od nich można było wyczuć robiła swoje. Pozatym pierwsza myśl u mnie nie była że chce je wyroohać, tylko np. obserwowałem ich zachowanie i zastanawiałem się co one mogą myśleć. Wiem, coś ze mną nie tak, to już od kilku lat tak, hmmm.
  • gość 2017.09.06 [13:41]
    19:58
    Bardzo dobrze , że się powstrzymałeś. Taki p***y szukają tylko sponsora lub by nadrobić kłopotów facetowi. Trzeba sobie znaleźć jakieś hobbi.
  • oj bracie 2017.09.06 [18:51]
    nie musisłem się powstrzymywać bo nie miałem na nie wcale ochoty, może to oznaka wieku dojrzałego że człowiek nie jest już taki impulsywny
  • gość 2017.09.07 [15:32]
    faceci chca tylko seksu
  • gość 2017.09.07 [15:34]
    mi sie podobaja mlodsi
  • gość 2017.09.07 [16:07]
    moze nie byly ladne.
  • gość 2017.09.07 [16:10]
    ja tez nie mam ochoty na seks.
  • oj bracie 2017.09.07 [19:50]
    były ładne, niestety głupkowate, a takie mi nie imponują obecnie
  • gość 2017.09.11 [00:01]
    37 lat - baba mam ochotę i to jaką.... mojemu chłopakowi 43 - letniemu znudziłam się szybko, jak to mówią: skończył zanim zaczął... mogło być zmysłowo i przyjemnie, a facet tylko złośliwości prawił, podpuszczał i zostawiał... wiem, że miał sporo lasek przede mną i różne odmiany seksu, przejedzony, znudzony, nie staje mu... dla mnie zawsze seks zaczyna się w głowie, trzeba rozmawiać i nie chodzi o sprośne dowc**y i teksty ładne masz dziś cycuszki etc. bo nie każda to lubi... można delikatniej, ładniej... tak mi się zebrało wieczorem na marzenia jezyk.gif
  • gość 2017.09.11 [22:36]
    Czy to jakaś konkretna kobieta cie tak zmienila?
  • gość 2017.09.11 [23:18]
    Marzenia są po to by je spełniac.mam glowe pełną fantazji choć jestem po 40-tceoczko.gif
    Tak więc ,jakbyś chciała to hmmm,chętnie z Tobą pofantazjowałbym gdzieś na kamerce lub w mailuusmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...