Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomek04

Szkoła dla dorosłych

Polecane posty

Czesc zwracam sie z pytaniem do osób dorosłych (najlepiej po 40 jak ja) które chodza albo skonczyły niedawno szkolłe dla dorosłych. Szef mnie do takiej wysyła obiecując za to lepsze stanowisko ale jakoś sobie tego nie wyobrażam. Padam na twarz po 10 godzinach bo w takim trybie pracuje prawie sie z ludzmi nie spotykam bo nie mam na to siły a jeszcze szkoła? Zmotywujcie mnie jakos że to jest mozliwe i nie wykonczy mnie do reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej 10 h pracujesz? podziwiam.. wiesz co, ja myśle że warto bo lepsze stanowisko to lepsze pieniądze i może normalny tryb godzinowy a nie taki jak teraz, a jakbyś kiedys chciał zmienic prace to ci sie przyda wykształcenie, gdzieniegdzie bez tego nie przyjmą chocbyś nie wiadomo jakie doswiadczenie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, po pierwsze, proponuję zmienić nastawienie na bardziej pozytywne. Jeżeli na wstępie wmówisz sobie, że nie dasz rady, prawdopodobnie tak będzie. Człowiek ma w sobie pokłady sił, o które się nawet nie podejrzewa, a przy odpowiedniej organizacji czasu i pracy może góry przenosić – tak właśnie powinieneś myśleć :) W naszym Prywatnym Liceum dla Dorosłych w Krakowie przeważnie uczą się ludzie, którzy mają już zobowiązania zawodowe i rodzinno-towarzyskie, a mimo to z powodzeniem kończą szkołę, podchodzą do matury, a nawet decydują się na studia. Receptą na zmęczenie i nadmiar obowiązków jest umiejętność odpoczywania (sport, przebywanie na łonie natury). Poczytaj o tym na naszym blogu, jestem pewien, że znajdziesz tam kilka cennych wskazówek: http://www.lod.krakow.pl/blog/jak-wypoczywac-zeby-miec-sily-na-nauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×