Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JoannaMŁ

szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Polecane posty

szukam kogoś z kim mogłabym pójść do kina, na kawę, spotkać się, pogadać, czasem wyżalić, gdy jest taka potrzeba. Wszelkie kontakty z moimi znajomymi ze studiów pourywały się. Mam męża (nie mam dzieci), a moim jedyną przyjaciółką jest laptop i czasami moje 3 koty. Tęsknię za ludźmi, za tym, żeby móc z kimś porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asthion
tez chetnie poznam fajną kolezanke , mieszkam niedaleko Poznania,choc mam meza ,dziecko i prace , to niekiedy brakuje mi wlasnie kogos z kim mozna sobie pogadac , poplotkowac : ) Joanno chodzisz do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, chodzę mam nietypową pracę, tzn. w sierpniu i kawałek września mam wolne :) Skąd jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że odpisałaś, ponieważ odzew jest generalnie kiepski, już straciłam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asthion
mieszkam niedaleko kornika, w te upalne dni chyba wiekszosc ludzi ucieka nad wode ,choc juz tam tez az bardzo nie ma wytchnienia ,jamam niedaleko jezioro a ty Joassiu gdzie szukasz wytchnienia w Poznaniu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionicaaaaaaaa
ja niestety jestem z konina ;( a chętnie bym Cię poznała bo niestety moje przyjaciółki sa zabiegane i nie maja juz dla mnie czasu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tej chwili uciekam trochę nad Strzeszynek (jeziorko), ale tam jest taki tłum, że trudno chyba mówić o wypoczynku :) Pozostają klimatyzowane kina oraz centra handlowe, w których temperatura jest do przejścia. W najgorszym wypadku pozostaje zimny prysznic w domu :)) Lubię słońce, ale to co się dzieje na zewnątrz jest - jak dla mnie - przesadą :) Jutro wyjeżdżam na kilka dni, żeby nie oszaleć w mieście i nie zagotować sobie wody w organizmie. A jak u Was dziewczyny? Jak wytrzymujecie upał? Moją ulubioną porą roku jest jednak wiosna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia00
Cześć dziewczyny, myślałam, ze tylko ja jestem taka samotna. a tu widzę ze wam równiez brakuje bratniej kobiecej duszy. Nie wiem tylko czy przez internet jest to możliwe? ciekawe czy komuś juz sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asthion
amelio , nawet nie zdajesz sobie sprawy , ile ludzie jest samotnych :) wszyscy gonia za szczesiem ,karierą , a gdzie tu znalesc czas dla przyjaciol :)net to bardzo wygodne zrodlo poznawania nowych ludzi jednak mysle ze to szalenie trudne znalesc tu prawdziwego przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morvena
do JoannyMŁ też jestem z Poznania, też mężatka bez dzieci, też właścicielka kotów (2 szalone sztuki) i laptopa, chyba będzie o czym pogadać na początek? odezwij się, jeśli jeszcze tu zaglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekkk
Cześć dziewczyny, Ja również jestem z Poznania, tzn. mieszkam tu od 2 lat i niestety nikogo tu nie znam (oprócz znajomych z pracy, którzy mieszkają poza Poznaniem). Jestem mężatką, dzieci jeszcze nie mam. Czuję sie tu strasznie samotna, brakuje mi koleżanki z którą mogłabym o wszystkim porozmawiać itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina222
czesc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina222
podam jeszcze raz karmina.jasmina@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siobhan12
Hej! czy temat jeszcze aktualny? jestem z poznania i szukam kolezanki na koncert, wypady na kawkę i do pogadania o wszystkim i o niczym. czekam na kontakt. jestem mężatką z dzieckiem, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyn3-3
Także szukam kogoś do pogadania ,mam 36 lat ,mężatka ,mam syna.Jestem z Poznania -Grunwaldu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILLA29
Witam, Jeśli temat jest aktualny...także szukam koleżanki. Mam 29 lat i jestem z Grunwaldu. Nie mam z kim wypić kawki, wyjść do kina, na zakupy. Mąż jest ciągle w pracy a po pracy nie interesują go damskie sprawy. Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji podaję adrs e-mail: milla5@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morven80
dziewczyny z Poznania - piszcie na morven1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39840984
Hej. Mozecie do mnie tez napisac? Mam 32 lata, jestem z Grunwaldu, mam dziecko, sama je wychowuje bo sie rozwodze... izigo@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mzi
Ja zagladnelam, bo tez jestem z Poznania. Ale szczerze mowiac, mam przyjaciol, nie czuje sie samotna, nie interesuja mnie tez pogawedki o modzie, ciuchach i dzieciach - czyli jak to okreslilyscie "damskie sprawy". Nie mam meza i nie planuje sie rozmnazac. Wiec stwierdzilam, ze chyba nie pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39840984
nie interesuja mnie tez pogawedki o modzie, ciuchach i dzieciach - czyli jak to okreslilyscie "damskie sprawy" cholera, mnie tez.... Jak ktos nie musi non stop gadac o ciuchach i pierodolach t o niech napisze... A samotna sie czuje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
Witam Tez jestem samotna,mam 25 lat ,po studiach,mieszkam z chlopakiem i mam zero znajomych, do tego wszystkiego szukam pracy i jakos nic sie nie traafia. wiec siedze w tym domu i juz mam dosyc eh... jezeli macie podobna sytuacje piszcie do mnie ewka_z2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Ja również jestem z Poznania, tzn. mieszkam tu od 2 lat i niestety nikogo tu nie znam (oprócz znajomych z pracy, którzy mieszkają poza Poznaniem). Jestem mężatką, dzieci jeszcze nie mam. Czuję sie tu strasznie samotna, brakuje mi koleżanki z którą mogłabym o wszystkim porozmawiać itd.. Mój e-mail: karolka.maj@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longforgan
Witam! Mieszkam w Poznaniu kilka lat, bo tu studiowałam a obecnie pracuję. Większość moich znajomych ze studiów wyjechała za granicę lub założyła własne rodziny. Tak jak Wy nie mam się z kim spotkać popołudniami lub porozmawiać o wszystkim i o niczym. Jestem normalną 30-letnią dziewczyną. Jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać i jest w podobnym wieku zapraszam: longforgan@vp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem po 30, partner daleko, przyjeżdża raz na miesiąc. Koleżanki dzieciate i mężate. Brakuje mi towarzystwa do wyjścia gdzieś w weekendy do kawiarni, do kina albo do knajpy potańczyć. Podaję mój namiar: czyzbyczyzyk@buziaczek.pl i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivon75
Mam na imię Iwona. Mam 35 lat. Szukam koleżanek w celu spędzenia mile wolnego czasu. Lubię sport: rolki, łyżwy, aerobik, taniec, Chciałabym nauczyć jeździć się na nartach. Lubię kino i teatr. Jestem wariatką, bardzo tolerancyjną. Mam wokół siebie znajome, ale one ostatnio osowiały. ja potrzebuję czuć, że żyję. Jestem ugodowa i takich ludzi szukam. Pozdrawiam ciepło. iwonamarycha75@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariazPoznania
Witam, a ja chętnie pogadam o ciuchach, zakupach, kuchni, dzieciakach (chcę mieć niedługo), ale i filmie, teatrze, książce. W P. jestem od niedawna i właściwie mam znajomych tylko z pracy. A ileż można gadać o pracy, zwłaszcza z osobami, które to wszystko znają? Może pogadamy na razie w necie, poznamy się bliżej, a potem jakieś znajomości w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariazPoznania
Witam, a ja chętnie pogadam o ciuchach, zakupach, kuchni, dzieciakach (chcę mieć niedługo), ale i filmie, teatrze, książce. W P. jestem od niedawna i właściwie mam znajomych tylko z pracy. A ileż można gadać o pracy, zwłaszcza z osobami, które to wszystko znają? Może pogadamy na razie w necie, poznamy się bliżej, a potem jakieś znajomości w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×