Odpowiedz na ten temat

Szukam koleżanki z Tomaszowa Mazowieckiego

• planeta efg 2013.08.13 [10:36]
    Cześć. Właśnie zostawił mnie chłopak. Cierpię, nie potrafię się odnaleźć. Jestem samotna, sama. Brakuje mi chocby koleżanki, z która możnaby porozmawiac, gdzies pojsc, czy pojechac. Większość moich koleżanek ma mężów, dzieci. Inne mieszkają daleko, a ja potrzebuje kogoś teraz szczególnie. Moze chciałabyś mnie poznac.
    Mam 38 lat, wykształcenie wyższe, waga też wyższa- ponad 80 kg. Pisze o tym, ponieważ robię coś z tym i również poszukuję towarzyszki. Robię marsze i będę chodzić na siłownie. Ogólnie jestem wesoła i poprostu myśle, ze jest być może dziewczyna, czy dziewczyny, ktore równiez są same i szukają koleżanek do wspolnego spedzania czasu.
  • gość 2017.04.20 [15:14]
    Witam . mam męża który wyjeżdża ciągle w delegacje . Jestem sama w tym czasie i nie mam nikogo do pogadania . Jeżeli chcesz popisać nawiązać ze mną kontakt to podam adres e-mail ; agak7@op.pl
  • gość 2017.05.01 [14:57]
    zz
  • Megi 1234 2017.05.23 [19:27]
    Chętnie Cię poznam. Ja mam 41 lat, szukam koleżanki. Mam męża kierowcę , małe dziecko i czuje się samotna,chętnie nawiąże kontakt.Więcej informacji zostawiam na pózniej, pa.
  • Megi 1234 2017.05.23 [19:30]
    Chętnie Cię poznam. Ja mam 41 lat, szukam koleżanki. Mam męża który często wyjeżdża , małe dziecko i czasami czuje się samotna,chętnie nawiąże kontakt.Więcej informacji zostawiam na pózniej, pa.
  • gość 2017.05.27 [13:16]
    i co?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...