Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goraleczka910

szukam nowych znajomych na wspolne ploteczki na dobra kawe ......

Polecane posty

witam czy znajda sie tutaj duszyczki z okolic koszalina mielna z ktorymi mozna poklikac o wszystkim i o niczym .....z ktorymi mozna by wypic kawe pujsc na spacer porozmawiac albo pomilczec nie szukam nikogo do zwiazku szukam przyjaciol znajomych ....pozdrawiam samotnych ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z pod Koszalina. Szukasz kobiety czy mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc mezczyzna ogolnie szukam jak juz wspomnialam nowych znajomych chcialabym zaprzyjaznic sie z kims nie musi to byc jedna osoba chetnie poznam wiecej osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Jestem. Tu Magda.Co słychać? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Magda Jesteś może z mojej okolicy??? Chętnie wyszlabym z kimś na kawę pogadać albo na spacer sama mam pieska z którym wychodzę ale to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaa_jednaa
Koszalin wita :) Z chęcią porozmawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kawy się zaczyna a potem łózko i plaża! Wiem coś o tym, bo żółty piasek to moja pasja jako kierowcy spycharki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze ktoś z Koszalina się odezwał witam :-) może popiszemy jak masz chwilkę... Pozdrawiam odp do takaa jednaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do plaży bardzo lubię spacerować a do tego mieć z kim przy tym pogadać to już wogole byłoby super co zaś do łóżka to zależy kto czego szuka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaa_jednaa
goraleczka, a owszem mam chwilkę ;) Nie zaglądałam, bo myślałam że Ty z kolei już tu nie zaglądasz, a tu spojrzałam i proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) jesteś może z okolic Koszalina??? Może kiedyś uda się spotkać nam na wspólnej kawie... Zaglądam tu co jakiś czas w nadzieji ze ktoś się odezwie... Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaa_jednaa
Aktualnie mieszkam w Koszalinie :) A na spotkanie to ja z miłą chęcią, tym bardziej, że nie pochodzę stąd i nie mam tu znajomych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaa_jednaa
Ja Ola :) Tak, mam gg ;) A Ty z Koszalina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaa_jednaa
No będzie już 2 lata :) Troche z przerwami, bo jezdzilam do siebie pare razy. Pochodzę z Mazur tak w ogóle :) Ty też chyba nietutejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×