Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bananki

Szukam nowych znajomych we Wrocławiu

Polecane posty

Jestem 35-letnią kobietą. Od niedawna mieszkam we Wroclawiu i nie mam z kim wyjść na tzw. piwo, moze jest ktoś w podobnej sytuacji, chetnie poznam nowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie ktos z Wrocławia:).......🖐️....ciekawe ile nas sie tu uzbiera.....w razie czego ....na mnie mozna liczyc .....z tym tylko ,ze ja jstem ciut starsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z okolic Wrocławia mam 35 lat też możemy się kiedyś spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Widzę, że powstał nowy temat o podobnej tematyce. Może tym razem uda się go podtrzymać? Ja też od niedawna sprowadziłam się i zamieszkałam we Wrocławiu. Również narzekam na brak towarzystwa do kawki i kogos kto by mnie pooprowadzał po wrocku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🖐️....a gdzie bananki..?.....gdzies sie zapodziała i nie zagląda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRZE ZBUDOWANY MACZO
daj spokój, we Wrocławiu nie ma fajnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maczo....a Ty z Wrocka jestes?.......kurcze dziwne mam uczucie ....jakbyś miał troche racji.......chociaz ja tam jestem fajna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zostałam sama :( pewnie wszyscy zapracowani i zabiegani w tak duzym mieście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ....dzis tak z doskoku ,bo akurat mi sie rodzinka zjechała......nie jestem podlotkiem ....ani samotną panią .....ale faktycznie jacys ci ludzie tu zamknieci w sobie.....wiec chetnie pogadam o rzeczach waznych i bzdurach jesli ktos będzie miał ochote...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajduś mi się wydaje, że może ludzie stają sie bardziej ostrożni i zamknięci w sobie bo nie da sie ukryć iż w dzisiejszym świecie panuje obłuda, zawiść i zazdrość tylko o to że ktoś inny może ma lżej, a przeciez każdy z nas jest panem swego losu i większośći to od nas zależy jak kierujemy naszym losem i życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Tobą :)....z tym ,ze faktycznie tych zamkniętych w sobie jest jakby we Wrocławiu więcej;)...ale nie wszyscy.....ja sie nie uzalam ....lubie towarzystwo ....nie obchodzi mnie kto ile i czego ma ...jesli ktos ma więcej niz ja to fajnie ....a jesli ktos ma mniej i mu z tym dobrze ....to tez sie ciesze.....w końcu czasy komunizmu mamy juz za sobą i nie wszyscy muszą miec po równo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja też sie z Tobą zgodzę w tej kwestii, a czy to Wrocław, czy Kraków, czy Lublin ludzie są podobni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to nie, bo dopiero około miesiąca i 1 tydzień. Wcześniej miałam do wrocka około 100 km więc czasem się tu wpadało szczególnie na Bielany po jakies zakupy no nic na razie zmykam, może potem jeszcze zajrzę a jak nie to do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc.....do jutra ....a właściwie juz dziś:).....mam nadzieje ,ze w koncu zajrzy tu tez bananki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ale się cieszę, że tylu ludzi się tu pojawiło ... :) dziękuje wszystkim. teraz trzeba te znajomości zamienić na realne, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bananki🖐️......gdzies Ty wczoraj była cały dzien?....może jeszcze ktoś nowy dobije .....fajnie by było...thahluant....co tam słychac dzisiaj?....jeszcze w pracy jestes?....czy gdzies po miescie biegasz?.....brrrrrrr pogoda nawaliła ...zimno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bananki na nareszcie sie pojawiłaś :) wklepałam do gg Twój nr hajduś ja niestety dziś po wrocku krążę i robie wielki zakupy i to nawet owocne. Teraz mam przerwę na obiadek i czekam aż ziemniaki sie zagotują a potem mykamy z mężem po szfę i regał Na pewno odezwę się wieczorkiem. Mam nadzieję, że będziecie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t-....o to widze ,ze sie meblujecie...;)brawo.....napisz potm jak Ci sie zakupy udały...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie tak pusto, ja jestem :) A zakupy udały się udały hihi Kupiliśmy szafę do sypialni, córce stolik pod telewizor, regał do gabineciku, co jeszcze...? A i karnisze i chyba to wszystko jak na razie bananki zaniedbujesz nas !!! EKD też mogłabys sie pojawić i coś napisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie tak pusto, ja jestem :) A zakupy udały się udały hihi Kupiliśmy szafę do sypialni, córce stolik pod telewizor, regał do gabineciku, co jeszcze...? A i karnisze i chyba to wszystko jak na razie bananki zaniedbujesz nas !!! EKD też mogłabys sie pojawić i coś napisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bardzo sie ciesze....:)...tym bardziej ,ze dowiedziałam sie ,ze jestes męzatką i masz córcie...:)ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bardzo sie ciesze....:)...tym bardziej ,ze dowiedziałam sie ,ze jestes męzatką i masz córcie...:)ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajduś bardzo Cię przepraszam, ale ja z poczatku zawsze jestem taka nieśmiała. Córka to Dominika ma 10 lat i obeznie spędza wakacje nad morzem z zuszkami i harcerzami (ale nie tymi z Wrocławia, jeszcze ze swoimi starymi znajomymi. Z nopwych znajomych ma na razie tylko jedna koleżankę) w Pobierowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu cos do śmiechu :D - Panie Doktorze, mam kłopoty z zaśnięciem. - Proszę brać te czopki, bardzo szybko działają. Przy następnej wizycie pacjent prosi: - A mógłbym dostać coś słabszego? Bo jak się budzę to mam jeszcze palec w dupie... Małżeństwo świętuje piątą rocznicę ślubu. - Muszę ci, kochanie, coś wyznać - mówi mąż - jestem daltonistą. - I ja chciałabym coś wyznać -mówi żona- nie jestem z Rzeszowa, jestem z Mozambiku. Wchodzi facet do apteki i cichutkim głosem mówi: - Nerwosol poproszę... - Co proszę? - NERWOSOL KURWA!!! Przychodzi facet do apteki: - Poprosze jakies lekarstwo na zachłannosc.. tylko duzo, duzo, DUZO!!!! Wychodzi TIR-ówka z samochodu i na pożegnianie mówi do kierowcy : ...BĄDŹ ZDRÓW! Zasady postępowania wobec pracowników w firmie: Kadrę należy traktować jak pieczarki: 1. Trzymać w ciemnym pomieszczeniu 2. Od czasu do czasu obrzucić gównem. 3. Jak któryś wystawi łeb - uciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×