Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila z

szukam optymistów po 30-tce

Polecane posty

takich, którzy chcą pogadać, nie zamartwiają się jeśli są sami,są zadowoleni ze swoich związków,poczucie humoru mile widziane, nie chcą być niańczeni pocieszani i w miarę lubią ludzi Proszę przekonajcie mnie, że nie tylko narzekamy i jesteśmy nieszczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linowski123
Jestzem szczęśliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super! Uratowałeś moje samopoczucie, już się miałam przenieść na jakieś dołujące forum. A szczegóły? Co cię tak uszczęśliwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprawdzie nie po
30tce, ale tuz przed. A czym tu sie zamartwiac? W innych krajach ludzie po 30tce dopiero zaczynaja zyc, a u nas co? Ło matko i do trumny jedynie. Ja moge pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj"tuż przed 30-tką", masz całkowitą rację! Też przyszło mi do głowy, że może się mylę i już po wszystkim ale skoro jest nas już 3szt to może nie jest tak żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, optymiści!!! Nikogo nie spotyka nic miłego? Nie macie nic pozytywnego do przekazania? Ja dziś obijałam się totalnie,rzadko mogę sobie na to pozwolić więc było poprostu świetnie. Nie mam zamiaru narzekać na facetów, na kobiety zresztą też, nikt mi ostatnio nie podpadł. Niestety sobota i niedziela szykują się w domu, więc chyba będę pisać sama do siebie bo nie przewiduję umartwiania się na innym bardziej ambitnym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprawdzie nie po
Jak na zlosc internet mi wczoraj padl. A ja optymistycznie siedze w chacie :) Jak posluchac wichury za oknem to czlowiek od razu ma sie z czego cieszyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprawdzie nie po
Nie no powaznie, na wyjezdzie jestem i sieciowka nie uciaga czasem. Zreszta, w Polsce to podpiac sie do czyjegos netu nie swojego wlasnego "kupnego" to masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie właśnie padla pralka i miałam niezłą zabawę ale opanowałam sytuację, jeszcze tylko użeranie się z fachowcem i powinno być dobrze A co u ciebie " przed 30-stką"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprawdzie nie po
Dawno na kafeterie nie wchodzilam, oj dawno. A sie widze tu wyprawia. W ogole jak mozna zatytulowac dzial "po 30tce zycie dojrzale", watpie zebym za rok miala takie dojrzale zycie i problemy co poniektorych tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprawdzie nie po
Siedze w domciu w ciepelku :) Przegladam te super tematy tutaj, idzie sie usmiac czasem naprawde. A Ty co porabiasz? To ja mam spokoj z padnietymi sprzetami na szczescie, bo "mojego fachowca" mam tuz obok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tu jak widzisz sami problemowi i niestety takie tematy mają wzięcie.Więc niejako w opozycji chcę tematów bardziej optymistycznych. A teraz muszę cię na chwilę opuścić bo muszę odcedzić psa, już się bardzo dopomina. Wracam za 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam do WAS dziewczyny,ja tez mysle optymistycznie,nawet od dluzszego czasu probuje rowniez zyc terazniejszosca i nie ubolewac nad tym co bylo i bedzie ...no i jestem po 30 stece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprawdzie nie po
No to juz nas wiecej :) vivecka no i juz do przodu jestes, nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, jak to mowia :) Czasem nie powiem zdarza mi sie zapetlic w rozmyslaniach nad przeszloscia i ile rzeczy moglam zrobic inaczej, ale w koncu jestem mloda i wszystko moge zmienic. Wlasnie przeczytalam topic "czy wypada miec dlugie wlosy po 30tce" :D Matko no, jak mozna miec takie dylematy w ogole? Tez tak macie, ze nie przejmujecie sie opinia innych? Bo mnie w ogole nie obchodzi co kto sobie pomysli. W granicach na tyle rozsadnych, ze przejmuje sie moimi bliskimi, ale oni na szczescie nie sa w stylu "bo tak wypada". Za to moja matka sie upiera, ze juz powinnam miec dzieci. A na dzieci to ja mam czas jeszcze :) O ile w ogole je bede miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Vivecka! No pewnie ,że każdy ma problemy,i czasem potrzeba się wygadać ale wieczne zatapianie się w bólu to nie dla mnie. A z tymi włosami to faktycznie się uśmiałam ja również mam długie jakoś nie martwi mnie to czy się komuś podoba czy nie. Co poza tym robicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam meza i coreczke z z zesp.downa , meszkam od 13 lat poza Polska,choc mam 38 lat zaczelam studiowac,moim zdaniem nigdy nie jest za pozno. lubie zycie,choc czesto jest pod gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od niedawna jestem samotną mamą mam dwóch chłopców. Właśnie obaj przyszli się przytulić i zasneli narazie nie mam sumienia ich przenosić. Widzicie jaki mam luksus? Śpie z dwoma facetami, tylko obydwu musiałam urodzić. Poza tym mam 37 lat i chwilowo nie pracuję. Właśnie podniosłam się z rozpaczy i nie mam zamiaru już tam wracac bo jako Matka Polka zamierzam sobie poprostu poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od niedawna jestem samotną mamą mam dwóch chłopców. Właśnie obaj przyszli się przytulić i zasneli narazie nie mam sumienia ich przenosić. Widzicie jaki mam luksus? Śpie z dwoma facetami, tylko obydwu musiałam urodzić. Poza tym mam 37 lat i chwilowo nie pracuję. Właśnie podniosłam się z rozpaczy i nie mam zamiaru już tam wracac bo jako Matka Polka zamierzam sobie poprostu poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymaj Emu123 ,takie nastawienie pomoze ci dotrzec do tego co sobie zaplanujesz,a w dodatku szzczescie masz tak blisko,mam na mysli tych dwoch panow ;). Ja lece do pracy ,dzisiaj 14 godzin. Milej soboty dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też jestem nie poprawną optimistką:Dlubię swój wiek,tak jak napisałyście wcześniej zbytnio nie przejmuję się co powiedzą inni,lubię siebię,korzystam z życia,uwielbiam się śmiać-z siebie również i jestem najlepsza w robieniu dowcipów!ostatnio jadąc autobusem miałam mp4 i śpiewałam sama do siebie,przemiły pan puścił mi oczko:P szkoda,że większość polaków to pesymiści z minami :( zapraszam również na topik czy kobiecie po 30 wypada?tam również zawiewa WIELKIM OPTYMIZMEM,żartami i przede wszystkim erotyzmem:D ...a z tymi włosami to chyba dowcip;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×