Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PozytywnyOdmieniec

Szukam...

Polecane posty

Witam, wiem, że tego typu postów na niniejszym forum było (i zapewne jeszcze będzie) mnóstwo, ale jednak postanowiłem spróbować znaleźć tu dojrzałą, poważną kobietę do nawiązania internetowej znajomości. Chodzi mi o Panie powyżej 30 lat. Sam mam 23, studiuję, interesuję się sportem i literaturą oraz mnóstwem innych rzeczy. Jestem dobrze wychowanym, kulturalnym chłopakiem, którego słabością są właśnie dojrzałe kobiety. Nie wiem, skąd ta słabość, ale zamiast z nią walczyć, postanowiłem poznać potencjalny obiekt moich marzeń i sprawdzić, czy będę w stanie się z nim, a w zasadzie to z nią, dogadać. Jeśli jesteś zainteresowana, napisz proszę, może uda nam się stworzyć naprawdę coś wyjątkowego. Co mogę Ci zaproponować? Wszystko zależy od Ciebie. Zaczniemy od rozmowy, a potem... Zobaczymy. To mój e-mail: pozytywnyodmieniec@onet.pl PS Nie interesują mnie anonse zajętych/zamężnych kobiet. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy bedziesz sie jeszcze oglaszac???? Nie ma nie na sile. Tutaj znajomosci nie nawiazesz, tak trudno to zrozumiec? A podobno inteligentny jestes :-) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×