Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ala 1974

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość ala 1974

Jestem od niedawna w polsce.Samotnie wychowuje 2 dzieci,nie bylo mnie tutaj 5 lat.Niepotrafie sie odnalezdz.Najbardziej doskwiera mi samotnosc.Moje zycie poniekat leglo w gruzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we
nie czekaj, zostan rozgrywajaca zainteresuj innych swoim zyciem, a wlasciwie juz to robisz bo piszesz do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 1974
Dzieki za slowa otuchy.Bardzo sie staram wyjsc do ludzi,ale bycie mama 2 chlopcuw wcale nie ulatwia tego.Wszystko co mam daje im,ale i tak mam poczucie winy ze jeszcze za malo robie.Mam poprostu "FISIA"na punkcie moich dzieci.Jestem mama kwika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 1974
Dobre chaslo na poczatek dnia!!Chyba codziennie rano bede sobie je powtarzac!!Bede lepiej funkcjonowac.Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 1974
TAk.Chcialam dodac ze jestem nowa i o internecie mam narazie lekko blade pojecie.Mam nadzieje ze mimo wszystko znajde miejsce wsrud was.MUJ GG13714307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytale
Ja mam podobnie. 7 lat za granicą a teraz moje miasto jest mi całkiem obce. Nikogo nie znam czuję się jak wyrzutek? Dlaczego? Nie chcę sie użalać nad sobą tylko jak zacząć wszystko od nowa po raz kolejny? Jetem optymistką ale czasmi brakuje mi sił i fizycznych i psychicznych. Bo jak zacząć np szukać nowych znajomych nie wspomnę o przyjaciołach, których "zdobywanie " trwa nieraz latami?Zostaje tylko sieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu brat niedzwiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×