Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kaskada31

szukam przyjaciół z krakowa

Polecane posty

Gość Kaskada31

Szukam przyjaciół z krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe_macchiatto
ja też szukam! mam 29 lat i mieszkam w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem z Krakowa
A właściwie z okolic.Bardzo chętnie nawiąże nowe znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe_macchiatto
Najchętniej poznałabym czarnoskórych przyjaciół, studentów AWF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaaNaa 28
ja za to z niepolomic :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskada31
to jesli ktos ma ochote na kontakt to podaje maila prinses09@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka szklanka pur blanka :)
kaskada a to mail twojej corki czy sama sobie taka wypasiona nazwe wymyslailas prawie jak na 30-stolatke przystalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oops i did it again :)))))
halo kraków śpicie?? juz tyle tematow bylo nt krakowa i dalej zero odzewu ,a moze poprostu krakusy są zbyt dumne i nie odważa sie na tak desperacki krok jak szukanie znajomych w necie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_2_8
Od jakiegoś czasu mieszkam w Krakowie i szukam znajomych, przyjaciół z którymi mogłabym spędzać wolny czas...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja również szukam znajomych do wspólnego wychodzenia na imprezy,kawę,zakupy lub na zwykłe pogaduchy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie własnie ostatnio przeczytałam fajną książkę o przyjaciołach z netu. i tak szukam szukam i taki topik. może go wzniesiemy? jest tu ktos kto czuje sie samotny? kraków , okolice? co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie że są chetni na spotkanie:)Tiola odezwij się na mojego maila:janka555@op.pl lub na łamach forum kafeteria:) napisz coś o sobie chętnie się spotkam przy kawie:)joanna 29l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, super. chetnie poznam Was ludziska... czemu w takim tłumie człowiek ma się czuć samotny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, jestem 30+, mieszkam w Krakowie, prowadzę dość intensywny tryb życia, ale brakuje mi w życiu przyjaźni. Jeśli nie odstraszy kogoś to, że jestem zapracowaną matką i żoną, czekam na kontakt. katarynia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mloda mezatka bez dzieci pozna kolezanke, mezatke lub nie , kolege ale nie singla:) na pogaduchy kawke grilla, mam 29lat, chetnie ktos w podobnym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej 'kto się do mnie odezwie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznam przyjaciół z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesć. mam 33 lata i jestem mężatką. Szukam jakiś znajomych na pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysl, ze to chyba logiczne, iz krakusy nie szukaja znajomych w necie. Mieszkaja tu od urodzenia i maja pelno znajomych z osiedla, szkoly, roznych zajec dodatkowych czy studiow. Po kiego wala maja szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik665
brakuje mi przyjaciół - praca i rodzina zajmuje mi czas w 100%, a wszyscy dotychczasowi powyjeżdzali. Pragnę się wyrwać czasami z codziennych spraw i obowiązków. Jestem inteligentnym, kulturalnym, chyba ;-) przystojnym 30-letnim facetem, szukam koleżanki do pogadania, potańczenia, spędzenia razem czasu (nie szukam seksu, miłości itp.). Jeśli kogoś to zainteresuje - wodnik665@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mam na imię Ewelina 2 mc wraz z chłopakiem przeprowadziliśmy się do Krk z zach-pom nie znamy tu nikogo i zaczyna nam doskwierać samotność nie samym domem i praca żyje człowiek . jesteśmy normalna para w grę nie wchodzą sex oferty . Czekamy piszcie Ewelina 26 Przemek 32 ejna1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asheyla
Przyjaciel to duże słowo, więc na początek szukam znajomych. Jestem kobietą w związku, mam na imię Halina, 28 lat i kota :) Nie jestem szczupła, oszałamiająco piękna ani niezwykle błyskotliwa. Mieszkam w Krakowie od kilku lat, ale słabo znam miasto, jestem... przeciętna. Nie zwariowana, ale też nie ponura, nie super inteligentna, ale też nie głupia. Szukam kogoś kto jest choć trochę taki jak ja. Jeśli szukasz kogoś do pogadania na początek do może lepszego poznania się a z czasem wyjścia na wspólny spacer czy kawę to odezwij się do mnie. Szukam osoby, która będzie dla mnie wsparciem w trudnych chwilach, ale szukam też kogoś dla kogo sama będę mogła być wsparciem. Kogoś, kogo będę mogła wesprzeć gdy np. idzie do lekarza i kto będzie mógł wesprzeć mnie w podobnej sytuacji. Płeć w sumie obojętna, chociaż preferuję kobietę ze względu na to, że jestem w związku, ale nie wykluczam przyjaźni z mężczyzną :) Jeśli dodatkowo mieszkasz w okolicy Nowego Prokocimia ułatwiłoby to ewentualne spotkanie, ale rzecz jasna odległość nie jest wielkim problemem w dzisiejszym świecie. Jeżeli chcesz porozmawiać, spróbować się poznać napisz do mnie, ale proszę nie pisz "cześć zostanę twoją przyjaciółką" tylko napisz chociaż 2-3 zdania o sobie, tak aby łatwiej było prowadzić konwersację. Pozdrawiam wszystkie samotne dusze szukające przyjaciół w wielkim mieście :) mój mail: asheyla86@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Mam 20 lat, studiuję, do Krakowa przeniosłam się z innego miasta. Szukam znajomych najlepiej w wieku 19-26 lat. Jestem w związku, dlatego preferuję znajomości ze strony żeńskiej, ale jeśli jakiś facet jest zainteresowany tylko znajomością to nie mam nic przeciwko :) Ze względu na zmianę miasta ciężko nawiązać mi nowe znajomości. Z charakteru jestem introwertykiem co nie ułatwia sprawy. Szukam znajomych do wspólnych wyjść na miasto, na imprezy i do miło spędzanego czasu. Jestem otwarta na różne szalone sposoby spędzania wolnego czasu :) Pozdrawiam Iryna@vip.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do czego się zgłaszasz? bo jeśli do tego co myślę...to ..możemy się dogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również szukam koleżanek lub przyjaciółek z Krakowa. Mam 27 lat. Jak ktoś chętny to niech napisze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×