Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 12309

SZUKAM PRZYJACIÓŁEK Z OKOLIC ŁODZI

Polecane posty

Gość 12309

Mam 30 lat , męża i 2 dzieci i szukam przyjaciółek z okolic łodzi,pabianic. Do pogadania o wszystkim. Napiszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12309
są jakieś koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmjksaaaaaaaaaaaaa
Hehe, ale jeste ście puste, żeby szukać przyjaciół na forum. Albo tak głupie, że nikt was nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12309
a ciebie akurat to nikt nie pytał o zdanie...... ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawendowa wróżka
hej hej, chętnie z tobą pogadam. tez szukam koleżanki. napisz coś więcej o sobie, czym się interesujesz itd, i jeśli mogłabym prosic, może jakiś "uosobiony" nick? jakoś trudno mi sobie ciebie wyobrazic jako zbór cyferek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elman
OK , już zmieniłam nick :) No więc jak pisałam , mam trzy dychy :( i całe moje życie kręci się wokół rodziny... Pracuję również w domu,ponieważ mąż ma własną firmę to mu trochę pomagam. Nigdzie nie wychodzę... bo nie mam za bardzo kiedy ... a jakbym znalazła czas to nie mam z kim...:( Interesuję się wieloma rzeczami , ale to już na następny raz... A ty jesteś z łodzi? napisz coś o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z "okolic łodzi". u nas jest tak, ze to ja mam firmę, ale i tak mąż w niej więcej pracuje, tylko na mnie zarejestrowana, bo mogłam wziąc dotacje z unii. mam 35 lat, córkę i dwójke pasierbiczątek. interesuję się fotografią, uwielbiam "lejdis" i polskie komedie typu "poszukiwana, poszukiwany", lubię też kino fantastyczne, pomijając startreka. no i nieustannie się odchudzam. tyle o mnie w wielkim skrócie. a jak u ciebie stan rodzinny i pasje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elman
Cześć.A jak masz chęć to możemy pogadać na gg (mój 10136471). Żeby zabardzo się "nie afiszować"o sobie. Jeżeli chcesz... Dzieci mam malutkie,córka 4,5 i synek 1,5. A moje zainteresowania;uwielbiam tworzyć biżuterię z koralików, uwielbiam paznokcie (trochę próbuję się tym zajmować) , a z filmów to sensacyjne,prawdziwe historie. , oraz wszystko co związane z domem; ciągle coś aranżuję,przestawiam , remontuję... itd Daj znać jak chcesz pogadać na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipan77heee
pozdrowki ze str.388tg polsatu........................GLOWNO&Ozorkow&LOdz&Koscierzyna&Myszkow............hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipan1977
nic tu sie nie dzieje hmm normalnie jak .................laaaaaala pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipan77heee
ta strona to chwila jej przejrzenie to jak lot i zycie motyla heee .............jezorki z G L O W N A............................ juz w ciemno< < < 388> > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×