Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość babielato

Szukam przyjaciółki koleżanki z Torunia i okolic

Polecane posty

Gość babielato

Nie wiem, szukam.... w różne drzwi pukam... puk, puk... i szukam koleżanki, która mam nadzieję będzie kiedys tą od serducha. Mam 32 lata, jestem w stałym związku i nie chcę mieć dzieci, poszukuje kobiet w podobnym wieku, mieszkam okolicach Torunia. Takiego Kogoś z którym można poryczec w poduszke, zjeść kubelek lodów, pójść na imprezę lub zakupy, wypić piwo i gadać o p*****lach. Takiego Kogoś, kto z uśmiechem powie, prawdę o mojej szarlotce i kto daje przestrzeń i wolność. Takiego Ktoś, kto kiedyś stanie się jak dobry płaszcz: wygodny, dopasuje się do kształtów ciała, nie krępuje ruchów, a jego oznaką jest ciepło kiedy ogrzewa. Takiego Kogoś, którego rada będzie warta więcej niż dziesiątki ksiąg. Jeśli jesteś gdzieś tam i jeszcze nie miałyśmy okazji się spotkać, bo różne gady stały nam na drodze, napisz babielato@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć:) Próbowałam napisać do Ciebie maila ale do mnie wraca za każdym razem, masz może innego? Całe życie kłody pod nogi :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie drogie panie ja tez szukam przyjaciolki rowniez z kuj pom wiec piszcie na gg 18702993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może babielato.wp? Ja tez spod Torunia, 32l, mężatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, z wp. też wracało:) Mężatko z pod Torunia zostawiam swojego maila: anitka85@gmail.com. Odezwij się jeśli masz ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, babie lato 2013 się skończyło :-) (usunęłam maila ze względu braku jakichkolwiek odpowiedzi :-) podaję nowego stokrotta@op.pl. Jeśli chcecie piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka19990
Hej wam. Jestem z Gniewkowa kuj-pom szukam kolezanki do pogadania przy kawie itp . Mam 25 lat jestem mężatka i mam córeczke 3 i pół letnia jak by ktos chciał to zostawiam e-maila damian010290@wp.pl pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elf31
Witam, w tym roku skończyłam 31 lat, mam męża i jak na razie nie zanosi się na dzieci. Mieszkałam w Toruniu przez 10 lat, w chwili obecnej mieszkam poza Toruniem, jakieś 20km, nie mogę się odnaleźć w tej miejscowości, nadal żyję Toruniem i innymi większymi miastami, zakupy w Toruniu, spędzanie wolnego czasu w Toruniu, czasami w innych miastach Bydgoszcz, Grudziądz itp, lubię zwiedzać. Mieszkam tu już 3 lata, ale do dnia dzisiejszego nie mam znajomych, nie mogę się odnaleźć w społeczeństwie małomiasteczkowym. Może znajdzie się ktoś chętny do zakolegowania, nie mogę obiecać wielkiej przyjaźni bo nie otwieram się dla każdej osoby, ale jeśli będziemy do siebie pasowały to myślę, że warto jest spróbować się zapoznać. W innych doceniam dobro, szacunek do drugiego człowieka i zwierząt, nie lubię jak ktoś jest skoncentrowany tylko na swojej osobie, dobrze się czuję w otoczeniu osób wrażliwych, jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę podać emaila (ja w chwili obecnej mam tylko służbowy, musiałabym założyć nowy, ale innym razem), z przyjemnością odpiszę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam 32 lata i poszukuję koleżanki z Torunia na wypady na drinka, wino, kawę, na imprezkę lub do baru...na pogadania...shopping. Aktualnie jestem w trakcie rozwodu, dotychczasowe koleżanki w szczęśliwych związkach i już trudniej im znaleźć czas dla singielki. Jeśli chcesz napisz liliek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 29
Hej szukam wesolych dziewczyn do pogadania do kawy ite ma 29lat i 2dzeci jest osoba dynamiczna a mje znajome bardzo spokojne co powoduje ze sie. Nidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 29
Hej szukam wesolych dziewczyn do pogadania do kawy ite ma 29lat i 2dzeci jest osoba dynamiczna a mje znajome bardzo spokojne co powoduje ze sie nudze karocha20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam od kilku lat w Bydgoszczy,lecz jakoś nie mam koleżanki z którą mogłabym wyjśc na zakupy spacer ,jestem spokojna 39lat ,lubie zwierzęta ,mężatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że nie mieszkasz w Toruniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Torunia i poznam kolezanke przyjaciólke kumpele ,jestem po 30 ,ale wiek nie gra roli moj mail nowa7121@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny,ja również poszukuję koleżanki z okolic Torunia,Grudziądza,jestem starsza mam 48 lat i bardzo brakuje mi kobiecego towarzystwa. Mam męża i syna,ale z mężczyznami nie da się o wszystkim porozmawiać. Jestem wesołą kobietką,lubię spotkania przy kawie, długie rozmowy, podróże....ale nie mam bliskiej przyjaciółki i nad tym ogromnie ubolewam. Może ktoś fajny zechce się do mnie odezwać... gosiunia717@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elf31, podaję maila,odezwij się do mnie.... gosiunia717@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMariusz
Witam. Szukam przyjaciolki dla mojej dziewczyny. Ma 20 lat mam z nia dziecko. Nie ma ona szczescia do znajomych dlatego ja probuje. Jestesmy z grudziadza. Nie znamy tutaj ludzi a ona potrzebuje kolezanki przyjaciolki wiadomo do.wyżalenia sie.pogadania przy kawie, wyjscia czasami wieczorem na kobiecy wieczor. Jest bardzo sympatyczna i mila i niestety przyciaga tylko facetow , jak magnez. Podam e-mail i czekam na jakies wiadomosci jesli jest jakas mila dziewczyna ktora z checia nawiaze z.nia.znajomosc. marioso198811@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Widzę że już mało ogłoszeń na tym forum od osób poszukujących znajomych koleżanek i przyjaciół. Ja postanowiłam napisać bo właśnie chciałabym poznać nowych znajomych, przyjaciół. Mieszkam kilka lat w Toruniu ale nie pochodzę z Torunia i bardzo trudno jest mi poznać tutaj kogoś do wyjścia na kawę, na plotki, szukam miłych osóbek którzy również czują się samotni i chcą nowych przyjaciół. Jestem po 30 nie mam dzieci także jestem dyspozycyjna i bardzo brakuje właśnie takiej osóbki z którą mogłabym pogadać o wszystkim wyjść gdzieś do miasta zaprzyjaźnić się. Jeśli jest ktoś taki to zapraszam katt.osm@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, mały ******* tym forum:) Ja też niedawno przeprowadziłam sie do Torunia. I też nie znam tu jeszcze zbyt wielu osób. Chętnie poznam nowe koleżanki. Jestem dyspozycyjna i chętnie wyjdę z kimś na kawę lub wspólne podziwianie tego niesamowitego miasta, jakim jest Toruń. Czekam na maile. esperanza2015@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość654
Cześć wszystkim, mam 26 lat i pilnie poszukuję kogoś z kim mogłabym wyjść na kawę/zakupy/wino i ploty! Jeśli masz dość siedzenia dzień w dzień z facetem przed TV - odezwij się! (kasiami90@gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kumpeli ,takiej która lubi kawę,jest wesoła,i jest w podobnej sytuacji ,mam 46 lat ,męża,dzieci(11i 19)przeprowadziliśmy się z Torunia poza jego granice ale nie mamy tu znajomych,a czasem brakuje bratniej duszy żeby pogadać,pośmiać się,czasem wyskoczyć na wycieczkę ,pogadać o pierdołach.Dota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dota czy szukasz jeszcze kumpeli? Jestem w podobnej sytuacji też nie mam znajomych,czuje sie samotna.Jeśli masz ochote odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna 15stolatka
Hej . mam 15 lat ,szukam koleżanki , ;( nie mam żadnej;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izz

Hej, 

Również szukam koleżanki do rozmów, wspólnych wypadów, imprez 🙂

Zapraszam na maila luiza1990@o2.pl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej też szukam przyjaciółki z ktòra można pogadać o wszystkim,zaufać przede wszystkim,itd Mam 36 l mam męża i dzieci odezwij się

zanetakasela6@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Również szukam koleżanki do rozmów, wspólnych wypadów, imprez 🙂Póki co jest pandemia wiec szukam towarzyszki np. do jazdy na rolkach 🙂

Zapraszam na maila luiza1990@o2.pl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.10.2020 o 14:33, ultra0violet napisał:

omg.. wlasnie odpowiedzialam na post sprzed kilku lat. zle ze mna 😕

 

luiza1990@o2.pl zapraszam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, izz1990 napisał:

Również szukam koleżanki do rozmów, wspólnych wypadów, imprez

Właściwie to mogę się identyfikować jako koleżanka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×