Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bacha1

szukam przyjaciolki -w-wa

Polecane posty

czasami mam wrazenie ze w tych czasch nikt nie ma ochoty na prawdziwa przyjazn,kazdy gdzies sie spieszy,zarabia ile moze,mija tydzien po tygodniu,a tak naprawde nie to sie w zyciu liczy, mysle ze najwazniejsi sa ludzi bo bez nich jakos tak smutno, mam 33lata,jestem mezatka ale brakuje mi takich babskich rozmow przy winku,kogos z kim mozna porozmawiac o wszystkim i czuc ze sie jest sluchanym, piszcie jezeli myslicie podobnie:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha m.
Hej Bacha, mi tez brakuje przyjaciolki, np teraz mialabym ochote pochodzic sobie na zajecia fitness i nie mam z kim :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, jesteśmy samotne w wielkim mieście pełnym ludzi. Smutne to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek34
Smutne ale niestety prawdziwe.... Wita jedna z tych samotnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo mi ze nie jestem sama w tej swojej samotnosci::)), a jestescie tez z w-wy? bo jezeli tak to moglybysmy sie kiedys w spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej opta,Asiek gdybyscie mialy ochote porozmawiac i moze kiedys umowic sie na kawke juz nie wirtualnie to podaje mojego maila bacha14@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha m.
Hej Bacha i dziewczyny, nie mialybsycie ochoty pochodzic ze mna na jakis fitness lub aerobik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale u mnie troszkę mało czasu i mam fitness w domku hi hi hi (jestem mamą dwójki chłopców na wózkach inwalidzkich i prawie zapasy przy nich) ale za spotkaniem jestem jak najbardziej za.... milusio pogadać czy jakąś kawkę wypić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaa
ja też z w-wy i tez koleżanek brak. teraz to już chyba żadna mi nie została, jakoś towarzystwo się rozpadło, porozjeżdżało. a z jakich dzielnic jesteście? z tym fitnessem to dobry pomysł tylko nie wiem czy nie mieszkamy na dwóch końcach w-wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha m.
ja targówek, hej ale chyba nie problem gdzies tam dojechac :-) Aska to Ty dzielna niesamowicie jestes, jak to 2 chlopcow na wozkach, obaj sa na wozkach? Przepraszam ze zadaje takie pytanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaa
Asiek współczuję i podziwiam. Targowek to nie najdalej ale i nie najbliżej mnie - ja Bielany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha m.
Zdesperowana a masz lub znasz jakis fajny klub fitness czy aerobik? Bo ja potrzebuje zrzucic pare kg :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem czy dzielna.... tak wyszło obaj mają postępujący zanik mięśni (krycha wcale nie przepraszaj bo ja z tych co potrafią o tym rozmawiać) Ja jestem blisko zdesperowanej hi hi warszawa-zachód a dokładnie Łomianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo fitness ja zrzuciłam przeszło 20 kg i starczy dlatego na razie z klubów korzystać nie będę, ale chętnie bym wam pokibicowała hi hi a jak ktoś chce to zapraszam na stronkę chłopców http://www.patrykisebastian.ebaza.biz/ tam można troszkę poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaaa
Tusza to mój odwieczny problem a raczej kłopoty z jedzeniem. Nadwagi nie mam ale muszę walczyc żeby jej nie mieć. Nie znam fitnessów ale chętnie bym np, na siłownie pochodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek, szczerze Cię podziwiam i rozumiem. Sama mam niepełnosprawne dziecko. Dziewczyny, fajnie, ze tu jesteście :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche dlugo nie zagladalam dzisiaj bo musialam popracowac:( zdesperowananaa ja tez jestem z bielan,mieszkam przy koncu kasprowicza a ty dokaldnie z jakiej ulicy? tez chcialam sie wybrac na aerobik ale nic w okolicy nie znalazlam,moze ty cos znasz? ja nie moge daleko jezdzic bo mam male dziecko Asiek i opta,a jak sobie radzicie z dzieciakami? same sie zajmujecie czy chodzicie do pracy i macie kogos do opieki? ja mam nieporownywalnie lepsza sytuacje bo moj synek jest zdrowy,ale wkoncu nadchodzi taki dzien ze bede musiala na jakis czas oddac go pod opieke niani i jakos nie potrafie sie z tym pogodzic,moze tez mialyscie cos podobnego? milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie..... i chciałam się chwilowo pożegnać. Wakacje.... wakacje.... jutro wyjeżdżamy i jakiś czas nie będę mogła tu zaglądać 😭 ale jak tylko wrócę to się odezwę.... opta 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 trzymajmy sie razem.... Życzę wam miłych dzionków.......... :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaa
Bacha to blisko siebie mieszkamy, ale numer! Na Broniewskiego jest Grota Solna - fitness i knajpa, są tam aerobiki i inne zajęcia, natomiast na górze nad grota solną jest szkoła tańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bylas tam w tym fitnessie w srodku,bo ja nie znam tego miejsca,domyslam sie ze to na poczatku broniewskiego,gdzies kolo krasinskiego? ciekawe jakie maja ceny, ja to bym mogla zaczac chodzic we wrzesniu,bo niedlugo na ponad 1,5miesiaca wyjezdzam z w-wy z dzieckiem,a ty pewnie juz bys s ie wybrala?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×