Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maria100000

szukam przyjaciolki z Torunia

Polecane posty

Gość maria100000

szukam przyjaciolki z Torunia lub okolic, w wieku okolo 40 lat, kogos ot tak do pogadania, kogos kto nie tylko umie mowic ale i sluchac (ja to potrafie),moze akurat na tym forum kogos takiego znajde? Bardzo zapraszam. Mam 40 lat, meza, dziecko, i poczucie ze jest jeszcze tylu ludzi do spotkania, a ja siedze w domu i czekam az ktos mnie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
witam ja jestem z okolic Włocławka,mam męża dwie córeczki,czuje się jednak troszkę samotna,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria100000
Do Murof: może napiszesz? Pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
dzięki oczywiscie ze napisze, bardzo lubie poznawac nowych ludzi,miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajdy6
cześć ja tez szukam przyjaciolki i jestem z torunia moglam jechac do ustki ale nie mam z kim i tak jes ciagle mam meża i doroslą corke ale nigdy urlop nam razem nie wypada wiec fajnie byłoby poznac kogoś ciekawego i sie zaprzyjaznic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja tez szukam przyjaciolki i jestem z torunia moglam jechac do ustki ale nie mam z kim i tak jes ciagle mam meża i doroslą corke ale nigdy urlop nam razem nie wypada wiec fajnie byłoby poznac kogoś ciekawego i sie zaprzyjaznic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim-kamelia
czesc ,ja tez do Torunia niemam daleko;) i też chciała bym się zaprzyjaznić ,ale mam 30lat to niewiem czy przyjmiecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Witam,slim-kamelia ja mam 35 może znajdziemy fajne tematy do rozmów,napisz cos o sobie jesli możesz,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim-kamelia
🖐️ murof jestem męzatką mam synka w wieku 8 lat mąż pracuje w innym miescie widujemy się raz na miesiąc lub raz na 3 tyg. czasem brak mi z kimś ot tak sobie pogadać .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jezusicku
pozdrawiam Torun !!!🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
oj doskonale Cie rozumie,ja z męzem tez nie widuje się czesto,jest kierowcą jak wyjedzie to go nie ma cale tygodnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim-kamelia
No to murof witaj w klubie ,w jakim wieku masz dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
moje dziewczynki to 10letnie bliźniaczki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim-kamelia
to juz prawie pannice ,jak sobie radzisz jak niema męza w domu ,dlamnie początki były koszmarne teraz juz przywykłam ,najgorsze te samotne wieczory wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
powiem szczerze ze bylo cięzko,dobrze ze mieszkamy w miasteczku,gdzie wszystko jest w zasiegu reki to znaczy szkola,osrodek zdrowia,bank na przeciwko,zważając na to że nie mam prawka to wiele znaczy,ale jeśli chodzi o samotnośc,już nie mówiąc o nocy ale często jesteśmy same podczas swiąt,do tego nigdy się nie przyzwyczaje ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim-kamelia
rozumiem to bardzo dobrze ,ja mam o tyle dobrze że mam prawko od niedawna i samochud do dyspozycji to z tym niemam problemu żeby gdzie kolwiek podjechać czy co kolwiek załątwić bo wiadomo w takiej sytuacji wszytsko na mojej głowie ,do miasta do przychodni , do banku mam kilka kilometruw a świeta niewyobrazam sobie nawet niechce sobie wyobrazić jak ty z dziewczynkami musicie się czuć mój mąż ma taką prace że na świeta jest w domu zawsze ,raz zdażyło sie tak że w drugi dzień świąt musiał jechać to był ból i dlamnie i dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
niestety takie czasy ze rodziny musza przezywac takie trudne chwile,prawdą jest ze od kiedy mój mąż zaczął jeździc zyje nam sie lepiej,dobrze zarabia,ale z drugiej strony,widze w okół siebie więcej osób które mi zazdroszczą,moje koleżanki częściej przychodzą zeby cos pożyczyc niż zeby sobie poprostu pogadac przy kawce......też tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim-kamelia
niebyło mnie chwilowo bo umnie burza i lało jak scebra ,tak tak mam tak samo jak ty powodzi nam sie w miare dobrze ale cena jaką płacimy za to jest sroga chodzi mi o te życie w ciągłej rozłące a koleżanki dziś są jutro ich niema i tak samo rodzina jak coś potrzebują to wtedy wiedzą gdzie mieszkam a tak żeby ktoś na kawkie wpadł od tak sobie pogadać nieeeee niema czegoś takiego wiesz jakaś zawisc panuje jak już ktos ma lepiej to już koniec szczegulnie w małej miejscowosci tak jest gdzie jeden drugie zna a przecież każdy moze wyjechać i zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim-kamelia
A gdzie założycielka topiku ? maria100000 gdzie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim-kamelia
murof a ty pracujesz czy w domku siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim-kamelia
dzień dobry ,zaparzyłam kawe może ktoś się skusi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Witam,od urodzenia dziewczynek niestety siedze w domku,zbieram sie zeby zaczac pracowac zawodowo,ale na miejscu u nas żeby dostac sie do pracy trzeba miec znajomosci,albo poprostu wielkie szczęscie,a dojeżdzac do pracy w mojej sytuacji kiedy męza nigdy nie ma w domu......no cóż nie dosc ze tata daleko to jeszcze mamy by niebylo całymi dniami......niestety trudna decyzja, Pozdrawiam milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim-kamelia
dokładnie jest umnie taK jak muwisz ,ja też niepracuje , no dobra kawa zaliczona i spaduchnam troszkie ogarnąć chatkie i na jakies zakupy trzeba sie wybrać miłego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
No to miłego sprzatania i udanych zakupów zycze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim-kamelia
taaak lodówka zapełniona ,chatka posprzątana i dalej co ? chyba popołódniowa kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
No to bardzo ladnie,ja dopiero teraz mam czas na kawke, pogoda ladna sprzyja sprzataniu,ten widok po ogarnieciu balaganu .....cos pieknego,szkoda ze nietrwa ciut dluzej hihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim-kamelia
bałagan czasem sam sie robi:) ja w szczegulnosci w szafach niemogie utrzymać pożadku ,poukładam sobie, jakiś czas jest ok a potem jak sie spiesze to kogel mogiel potrafie zrobić , ja już wykapana z herbatką przy kompie, mój młodociany jeszcze gania na dworze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murof
Ja też już po kapieli,ale o miejsce przy kompie musialam powalczyc bo dziewczyny dziś cały dzień szaleją po sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim-kamelia
oj znam ten ból ,ja też walcze ale w dzień :)wieczorem mam luz a najgorsze walki są jak pada deszcz bo wtedy dzieci sie nudzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×