Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agola

Szukam przyjaciół(ki),znajomych...Szczecin i okolice

Polecane posty

Chciałabym pogadać od czasu do czasu,szczerze,o wszystkim i o niczym...Szczecin,36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę,że w Szczecinie nie ma samotnych dziewczyn po 30-tce,które chciałyby pogadać,może zaprzyjażnić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę zachęcać do szczecina,ponieważ nie lubię tego miasta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agola, Ja pochodzę z Goleniowa - nie wiem czy ci to odpowiada, w każdym razie ja też szukam koleżanki z którą mogłabym pogadać o wszystkim przy kawce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"macchiato79 Cześć Agola, Ja pochodzę z Goleniowa - nie wiem czy ci to odpowiada, w każdym razie ja też szukam koleżanki z którą mogłabym pogadać o wszystkim przy kawce. " Pochodzisz i mieszkasz to nie musi być to samo:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Max, czy mi się wydaje czy ty się czepiasz ;) ? Mieszkam w Goleniowie i pochodzę również stąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max,nie lubię Szczecina,ponieważ nic ciekawego się tu nie dzieje,nie rozwija się(moim zdaniem oczywiście),jaki ludzie w Szczecinie mają wybór aby ciekawie spędzić weekend?Głównie hipermarkety,bo tych jest tu najwięcej....Szukam znajomych z tych okolic,ponieważ nie pochodzę stąd i czuję się trochę samotna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarex,możemy pogadać,dlaczego nie,szukam znajomych,płeć nie ma znaczenia,sam widzisz,że kobiety słabo zareagowały,chyba brak samotnych w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] macchiato79 Hej Max, czy mi się wydaje czy ty się czepiasz ? Mieszkam w Goleniowie i pochodzę również stąd Goleniowianka - zachodniopomorskie " Zwracam tylko uwagę na nieścisłości:P. 12:51 [zgłoś do usunięcia] Agola Max,nie lubię Szczecina,ponieważ nic ciekawego się tu nie dzieje,nie rozwija się(moim zdaniem oczywiście),jaki ludzie w Szczecinie mają wybór aby ciekawie spędzić weekend?Głównie hipermarkety,bo tych jest tu najwięcej....Szukam znajomych z tych okolic,ponieważ nie pochodzę stąd i czuję się trochę samotna.... Ale to wina politykierów że nie ma tam maglewa a ni traNsrapida:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj macchiato:)Spotkałam się już z Tobą przy podobnym temacie,absolutnie nie ma dla mnie żadnego problemu,że jesteś z Goleniowa,bardzo chętnie pogadam przy "kawce":))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max,zgadzam się,że to wina rządzących,ale ktoś ich wybrał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być tu,przy kawce też się da,ja u siebie a Ty u siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Agola Max,zgadzam się,że to wina rządzących,ale ktoś ich wybrał...." To nie ja:P.Ale chętnie wybiorę katów którzy tych rządzących unieszkodliwią:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz,że recesja jest przyczyną tego,że Szczecin się nie rozwija?A np Wrocław,rozwija się super a przecież nie jest wyspą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe czyste konto
Agola nic ciekawego się tu nie dzieje,nie rozwija się(moim zdaniem oczywiście), jaki ludzie w Szczecinie mają wybór aby ciekawie spędzić weekend?Głównie hipermarkety,bo tych jest tu najwięcej.... a co wg Ciebie powinno się dziać, co by Cię zaciekawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Agola Myślisz,że recesja jest przyczyną tego,że Szczecin się nie rozwija?A np Wrocław,rozwija się super a przecież nie jest wyspą" Może jest lepiej we wrocławiu ale jak sobie wspominam co tam widziałem jak tam byłem to myślę że pewnego dnia Wrocław znowu może nawiedzić nowy,jeszcze większy potop:O.I pisze tak bo ogólnie jest źle-recesja,bezrobiocie itp. coraz bardziej rośni-i to nie tylko w Polsce co jest zasługą między innymi systemu łajdaków-prywatyzacja zysków globalizacja strat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max,Wrocław jest pięknym miastem,żaden "potop"tego nie zmieni.....masz rację,ogólnie jest coraz gorzej,najgorsze jest to,że nie zanosi się na lepsze....życie w tym kraju nie ma sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×