Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinioleeeekkkkk

Taaaaka różnica, czy nie aż taka?:)

Polecane posty

Gość Kinioleeeekkkkk

Coraz cześciej mysle ze to sie nie uda... Mam 37 lat, za sobą rozwód, mam dziecko...on 28.. A wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinioleeeekkkkk
Dodam ze jestesmy ze soba 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiykakaklala
ja mam 35 a on 25 i rok razem jest normalnie i juz sie nawet tym wiekiem nie przejmuje.... Mam dziecko i potrafi się nim zajmować jak swoim.... robi to sam od siebie bo go nigdy nie zmuszałam... A zakochałam sie w nim od pierwszego wejrzenia .. myślałam że ma więcej .ehhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinioleeeekkkkk
a myslicie o wspólnym dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiykakaklala
Ja juz dzieci nie chce... co innego może gdyby było nas stać na tyle ze nie musiałłabym juz potem pracować to mogłabym dzieci chować ale nie jesteśmy w takiej sytuacji także ja nie chce .on ? narazie mówi ze nie che ,widzi ile na dziecko trzeba czasu poswięcic itd. Juz się nagłowiłam z myslami i w ogóle..na razie chce żyć dniem codziennym,cieszyć się z wspólnie spędzanych chwil i nie chce wybiegać w przyszłość co bedzie za jakis czas....samo się ułoży...zawsze można sie rozstać....bo nikt z nikim na siłe nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona 45 mam
Coraz częściej myślę,ze kobiety ,które ikończyły 20 lat,szczególnie te przed 40-stką i zadają takie pyatania jak autorka sa emocjonalnie zubożałe. Po jaka cholerę zadawac pytania dotyczące związku jaki tworzą lub chcą stworzyć obcym osobom. Czy te kobiety nie mają swojego zdania,czy nie mają przyjaciół,którzy znają je i partnerów i mogą sobie z nimi pogadac na te tematy. A poza tym kazdy człowiek jest inny,każdy zwiazek inny. Dojrzejcie emocjonalnie miłe,starsze Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no duża różnica to jest
ale jak jesteście razem aż 5 lat to jest to duży stać więc nie wiem co masz na myśli pisząc że to może się nie udać. Przecież już się udało i się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no duża różnica to jest
sorry miałam napisać "staż" a wyszło "stać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×