Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plusk_1

tak czytam i stwierdzam ze tutaj siedza....

Polecane posty

Gość Plusk_1

stwierdzam ze siedza tutaj same tępe kretynki, ograniczone seksualnie i emocjonalnie... wszystko co zrobicie wy glupie krowy jest ok, ale jak facet nie ma ochoty, jest na was zly, usmiechnal sie do jakies slicznej laski (bo wy to maszkarony grube) to jest koniec swiata... tylko tutaj o tym ze jedna zdradzila, ale ok spoko, wina faceta.... .. mam slodkiego mezczyzne, jednak rznelam sie z bylym bo to umie robic - nic si enie stalo, przeciez twoj nowy jest slaby w lozku.... .. moj facet nie bzykal mnie 2 miesiace... - to jego wina tylko i wylacznie, (a gowno wiecie jakie my mamy problemy i Ze zapier.... zeby dla waszego grubego dupska na zarcie bylo) bo taka to tylkko siedzi oglada seriale w tv i wpieprza draze z biedronki.... i jeszcze napisze ze jest slicznotka i nic jej nie brakuje... - ciekawe jak facet nie ma ochoty dotknac... fuj... jak stara padlina... ..moj facet mowi ze mam polykac... co mam zrobic?? - to cham, suki ns yn, jak tak moze... smiec prawdziwy ale ze on wam jezykiem plondruje po kresce calej klejacej to juz ok.... JESTESCIE OGRANICZONE.... az nie dziwie sie ze sa pary homosi... bo baby jak kolwiek zawsze zle, facet robi zle a wy zawsze super i dobrze... mam propozycje, moze choc dwa dni zrobcie inne niz takie jak zawsze.... czyli rano ladnie wygladaj, podmyj sie zeby pachnialo, zrob paznokcie, ladnie sie ubierz i poprostu uwiedz swojego faceta.... zrob cos innego w koncu w swoim zyciu, bo z takimi pudlami to tylko do recyklingu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się uśmiałam :P Ale sporo racji jest w tym, już dawno to zauważyłam, ale z tymi babami nie ma sensu wchodzić w dyskusje bo i tak wiedzą swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusk_1
jeszcze przypomnialo mi sie, bo bardzo czesto przebywam w takim towarzystwie 4 "dam" ale fakt ze mlode ladne, naprawde takie ze nic nie moga powiedziec, bylem z nimi na wakacjach i od rana....: * nic sie nie opalilam, za to ty strasznie *ale jestem gruba a wy macie takie figury, nie nie my jestesmy grube a Ty chuda *jestem biala jak sciana *lae ladnie ten kostium lezy na Tobie, a na mnei tragicznie *mam obwisle cycki *mam obwisla dupe *mam celuit *strasznie sie czuje *musze zalozyc spodenki bo mam gruba dupe i to wszystko rano od sniadania do kawy czyli od 9 do 11 az sluchajac tego 3 dzien wkur.... sie mocno i tak im pocisnąłem ze nie odzywaly sie kolejne 3 dni... i bardzo dobrze bo przeciez ja pieprze.. a pozniej ze facet zdradza, ze facet zauroczyl sie, ze facet woli pograc w komputer, ze facet pracuje do pozna.... moze wiecie juz dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam...
...jak ktos tak generalizuje i spłyca. I nie czyta wszystkich tematów i głupimi wpisami próbuje coś komuś udowodnić albo sobie:P Miłej zabawy chłopcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno o tym pisałam, jednak napadły na mnie te wszystkie narzekająco - marudzące baby i odpuściłam. Ale to prawda, że duża wina leży w kobietach, tylko trudno zauważyć własne błędy, a już sie do nich przyznać to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolego - alo co Ty sie tak stresujesz?;-) i w jakim Ty sie towarzystwie obracasz - smieszne tez bylo o tych wymogach do wygladania ladnie rano - nie ogladaj juz tych seriali bo Ci nie sluzy, ojc nie sluzy;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź się stukij, przed trzydzis
ŚWIEŻA KREW NA KAFE!!! BRAĆ GO!!! WIECIE, CO Z NIM ZROBIĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusk_-
jeszcze jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarza się tutaj sporo osób nierozgarniętych ale i tak w tym dziale jest lepiej niż w dziale zdrowie i uroda:O.Tam to są dopiero oszołomy:O.Wolą się truć"lekarstwami" onkologicznymi zamiast zastosować metody które polecam:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusk_-
to jutro bede molestowal ten dzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusk_-
Sorry, zapomniałem, że jutro na ósma rano jestem umówiony na kolonoskopię chyba nie bedzie miło. Ale przynajmnije powspominam to o czym tu pisałem, moze na chwile zapomnę, że jest mi źle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze niż gastro zander
nic strasznego ,nawet nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginjal
nie jestem taka jak tw dupy wymienione ale to i tak nie zmienia mojej sytuacji, i tak jestem sama mimo że nie pletę głupot, miss plaży też nie zostamę przy obecnym kanonie mody i nacisku na dzieciństwo w bikini więc tak nie gadaj lubisz patrzeć i posuwać te tępe laski ktore od rana dowieczora o opaleniźnie i kostiumach plotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×