Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

totalna apatia... totalny zanik celów

Polecane posty

Gość gość

W zeszłym roku skończyłam 30 lat.. niby to nie jest bardzo dużo, ale wypadałoby już wiedzieć gdzie się wogóle jest. A ja odwróciłam się za siebie i zobaczyłam że moje cele jakie podejmowałam, " przyjaciół" których naprawde miałam mnostwo, studia jakie skończyłam (prawnicze ) związki jakie miałam ( 2) to wszystko to była bzdura, nieprawda, stanowi doświadczenie które nie uczy tylko dobija... wiem jedno dobrze, że teraz zaczełam być tego świadoma a nie za 20 lat... Miałam dość poważny wypadek(szłam po chodniku i wjechał we mnie debil motocyklem) w ten sposób byłam " czystą kartą" nie pamiętałam jak mam na imie, co to jest w ogóle imie, nie chodziłam.... no w skrócie było ze mną brdzo bardzo źle To było 7 lat temu... Paiętam byłam wtedy wszędobylską i bardzo szczęśliwą 23 letnią dziewczyną... no i wtedy buch wypadek, trepanacja czaszki, śpiączka - zdaniem lekarzy prawie 0 szanse na przeżycie. A ja zafundowałam im niespodzianke i przeżyłam. Co prawda przez pierwsze pół roku uczyłam się na nowo chodzić mówić ... no i jakoś nikogo obok mnie nie było, komórka która cały dzień dzwoniła nagle zamilkła, życie po wypadku zaczęło wyglądać totalnie inaczej... przez blisko 5 lat starałam się uczyć, ćwiczyć, rehabilitować. Kupiłam sobie mieszkanie psa - Goldena Retrivira. Nie pracuje- bo jestm stale niezdolna do pracy... tak czuje, że żyje tylko dla tego psa... napisałam tu wszystko(choć dla mnie to jest namiastka) bo chciałam zapytać co ja wogóle mam robić w żciu( przed wypadkiem ****ardzo kochałam)... a może jest ktoś chociaż w to wątpie kto ma podobnie . daje swój mail aaagakoko@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×