Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak to jest niunie

Tylko uległe kobiety będą miały udane związki

Polecane posty

Gość tak to jest niunie

reszta gwarantowana porażka, bo natura zawsze wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale uległych kobiet już nie ma na świecie. Każda ciągnie w swoją strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są, są. Ja taka jestem i mam bardzo satysfakcjonujący związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i tez raczej mam charakter ulegly ale czy to dobre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez uleglości obu stron niestety nie ma szans na udany zwiazek. Kompromis zarowno z jednej i drugiej strony musi byc bez niego niestety predzej czy pozniej zwiazek sie rozpadnie chyba ze jedna ze stron ulegnie drugiej w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba na kompromis? Takie rzeczy to tylko w wwiadomo gdzie. Kobieta powinna być w 100% podporządkowana - jak mąż mówi jedziemy nad morze, to jedziemy nad morze - BO ON WIE LEPIEJ! Jak mówi że przez tydzień nie wychodzisz z domu - to nie wychodzisz, BO ON WIE LEPIEJ! Tak trudno to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ktory uważa ze zawsze ma racje ma za wysokie swoje EGO Kompromis !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy on wie zawsze lepiej kop w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z takim bym 5 min nie wytrzymała,uległa jestem tylko w sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żadne ego - tylko prosta logika i mądrość życiowa. W każdym, nawet najmniejszym stadzie, musi być przywódca. JEDEN! A kto może być przywódcą? ZAWSZE ten który WIE LEPIEJ! Jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się składa że ja wiem wszystko najlepiej a nie mam fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mówiłem że uległych kobiet już nie ma? I kto WIE LEPIEJ? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - jak ty możesz wiedzieć najlepiej, jak ty nie masz fiutka? A poza tym masz o 30% mniejszy mózg, którym w dodatku rządzą jakieś dziwne hormony. Sama widzisz jakie bzdury gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej ma dużo racji. Powiedz kobiecie że za miesiąc jedziemy w góry ona na bank będzie chciała nad morze. Pokłóć się trochę a potem daj wolną rękę niech sama wybierze. Tydzień będzie jechać nad morze ucieszona że wygrała, następnie stwierdzi że jednak woli góry, za kilka dni jednak lepsze mazury, a może jezioro i góry jakaś Solina , ale przecież można jechać do Bułgarii albo nad Balaton. Przychodzi do rezerwacji terminu ok na pewno chce do Zakopanego, masz wpłacić zaliczkę to stwierdza że jednak Ustka bo od początku chciała morze. Jedziecie i cały urlop ma focha bo pogoda nie ta i wszystko źle w górach było by lepiej. Po cholerę się w.k*****ac cały miesiąc zadecyduj za nią od razu bo i tak będzie foch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam fiuta ,ale męski umysł,w ogóle nie gadam z babami ,jak to rozwiążesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi tutaj o poniżanie kobiet ale to mężczyzna powinien podejmować decyzje w związku. Planuję coś ważnego i konsekwentnie brnie do obranego celu, kobieta nawet najmądrzejsza zmienia plany kilkukrotnie i w efekcie traci czas środki i nie osiąga nic. Wystarczy popatrzeć na singielka i singli po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaa.. a hormony wysłałaś nad Balaton ;):) Poza tym gdybyś miała męski umysł to byś z babami WŁAŚNIE gadała. Bo mężczyźni lubią gadać z kobietami - podobnie jak lubią głaskać psy ;) Odpowiedź na twoje pytanie brzmi: jesteś jakąś hybrydą niedorozwojem ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś Nie przywodca tylko mądry i odpowiedzialny Ty jestes zwyklym burakiem, gburem z nadmuchanym ego Twoj buraczany egoizm mnie nie zaskakuje bo twoja logika jest brana z mózgu goryla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie przywodca tylko mądry i odpowiedzialny" Proszę, niech ktoś znajdzie sens i logikę w tym zdaniu. BŁAGAM ;( ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśl logicznie ,mnie c**y nie kręcą,więc babski jazgot nie jest mi potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zarcie sam sobie gotuj bo przeciez wiesz i umiesz lepiej....a i baba skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to zdanie rozumiem tak: mężczyzna nie powinien być przywódcą w rodzinie tylko powinien być mądry i odpowiedzialny. Jak na razie to się wcale kupy nie trzyma - ale brnijmy dalej: z tego wynika że przywódcą powinna być kobieta. Po rozwiązaniu tego prostego równania z jedną niewiadomą otrzymujemy że: mądry i odpowiedzialny powinien się podporządkować głupszej i nie odpowiedzialnej. I tak to niestety wygląda w olbrzymiej większości związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądry i odpowiedzialny i oczywiście zaradny, by umiał realizować wszystko co ona wymyśli. A jeśli jakiś jej chory pomysł jest niewykonalny to JEGO wina bo on rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - patyki też lepiej przynoszę, ale wole jaki pies mi przynosi. Tak i proste czynności typu: gotowanie kartofli, zupy pomidorowej czy smażenie schabowego - można powierzać kobiecie. ALE! Już profesjonalne gotowanie na poziomie - zmartwię cię - najlepszymi kucharzami są mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbes
mądra osoba nie ulegnie głupszej,ale czasem dla świętego spokoju jeśli jest słaba da się zdominować,uważam że to szkodliwe,nie lubię widoku uległego chłopa i krzykliwej baby ,uważam że dwie mądre osoby zachowają partnerką równowagę ,tylko wtedy jest prawdziwe porozumienie,tak samo zdominowana i zalękniona kobieta dużo traci przy jakimś bucu,miłość i szczęście jest dla wybranych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [07:34 - powtórz jeszcze raz specjalnie dla ciebie: ZADNE, nawet najmniejsze, stado nie przetrwa jeśli nie będzie miało przywódcy. JEDNEGO!!! przywódcy. Przy czy proponuję przemyśleć sobie pojęcie "przywódca" - jest to ZAWSZE ten osobnik, który jest najmądrzejszy i najsilniejszy. Całe stado go słucha i mu ufa. A on ma najwięcej roboty - i najwięcej ryzykuje. I bez niego stado NIE PRZETRWA! Tak jak większość współczesnych rodzin. A to całe pierr...lenie o partnerstwie to można sobie w buty wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obie strony powinny się liczyć ze zdaniem drugiej, gdzieś kiedyś słyszałem źe życie to sztuka kompromisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez kompromisu Bedzie tak jak w Polityce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczyć że zdaniem ale popartym argumentami a nie bo ja tak chcę i już. Wymyśliłam debilizm i ja chcę bo nigdy nie jest tak jak ja chcę więc w końcu musi być dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×