Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale numerr

w 2009 będę miała 36 lat

Polecane posty

Gość ale numerr

nigdy nie myślałam, że będę miała tyle lat :-D myślałam że zawsze będę dziewczyną coraz bliżej już do 40 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże ja też. Przeraża mnie to. Czuję się na jakieś 28 lat. Nie wiem na ile wyglądam. Oj, żeby tak cofnąć czas albo chociaż go zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histeryczki
a ja mam 82 i czuję się świetnie, he he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodszy
Cześć dziewczyny, a ja mam 33l i nadal marżę o s.. ze starszą kobietą czy znajdę tu takie??? Facet z ja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histeryczki
Pewnie Misiu, ja jestem chętna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarkula z ciebie
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodszy
I co czyżby nie było tu odważnych kobiet na niezobowiązujący sex choć raz w tygodniu np; z Płocka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 26
coraz bliżej 30 estki, ja nie chce!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numerr
kiedyś oglądałam film dokumentalny o Merlin gdzie powiedzieli - pomomo swoich 37 lat wyglądała jeszcze atrakcyjnie. Nie powinno się tak obrażać kobiet. W obecnych czasach wiek nie ma znaczenia tylko styl życia, ogólny wizerunek. Ja dbam o siebie, codziennie trenuję sport, mam wzorową cerę - co nie zawdzięczam sobie tylko genom. Wygląd ma dla mnie znaczenie dla samopoczucia.Nie lubię jak ktoś z góry twerdzi że jestem stara i na pewno nieładna bo mam tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histeryczki
Do młodszy: a co Ty czytac nie umiesz czy celowo mnie ignorujesz? Ja jestem baaaaaaaaaaardzo chętna :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablo***
witam Miesiąc temu skończyłam 36 lat i wcale z tego powodu nie rozpaczam.To nie koniec świata,a to że się starzejemy?Normalka,wszyscy się starzeją. Potrzeba tylko trochę dystansu do siebie i już nie straszne nam zmarszczki,rozstępy,zbędne kilogramy,zwiotczała skóra itd,itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
a ja 2009 będę miała 37 i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lostka
A ja 25:O Dla was to pewnie malo, ale przed chwila obchodzilam 20 urodziny...Czy tylko mi sie wydaje, ze po przekroczeniu 20stki czas 3 razy szybciej uplywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numerr
jak ja miałam 25 lat to byłam smarkatym dzieckiem :-) byłam bardzo niedojrzała emocjonalnie i wyglądałam na 18 dojrzałość i odpowiedzialność pojawiła się u mnie jak urodziłam dziecko - miałam 33,5 roku :-) każdy człowiek jest inny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 25 i też szybko zleciało bo nie dawno 20 było :( poza tym to sa prawie 25 lat samotności. duzo znajomych facetów, przycjaciół -facetów , kilka randek, niecaly miesiac jeden zwiazek i to wszystko! porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to że przy takiej iliość znajomych przyjacioł facetów jak zawsze bylam sama , zaswsze bylam najlepszą kumpela do pogadania , piwkowania, zwierzania sie, ale na związki nikt sie nie reklamował :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
a ja zaczęłam 30, czuje sie jak 18, a wyglądam na 22, życie jest cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
fajny tez się cieszę, chyba się w "czepku" urodziłam, dom+rodzina+praca=WIELKIE SZCZĘŚCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm mm mm
"ale na związki nikt sie nie reklamował"... chyba nie REFLEKTOWAŁ na związki ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm mm mm
to było do taka taka z tym reflektował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestolatka plus
Ja tez!!! I wlasnie zerwalam z dlugoletnim facetem. Lekko jestem podlamana. Ale tylko lekko. Bardziej mnie zalamuje nie samo zerwanie, ale to, ze tylko LEKKO mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lamcie sie dziwczyny.Kazdy z nas ma swoj czas.ja 2009 bede miala 22 lata,a za 20 lat bede zazdrozdzila 20 latka.taka kolej zeczy.nie wazne ile ma sie lat wazne na ile sie czuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwakobieta4236365
a ja Wam powiem że własnie teraz wiem ze zyje i opinia otoczenie mówi jasno-WYGLĄDAM BARDZIEJ ATRAKCYJNIE NIZ 5 LAT TEMU ,a zawdzięczam to temu że zaczęłam chodzic do kosmetyczki ,na aerobik ,mam w domu siłownie ,odchowane dzieci i szczęśliwą rodzine-niczego mi więcej nie potrzeba - i moje 36 lat jest atutem a nie powodem do zmartwien ,czego Wszystkim babeczkom serdecznie życze -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senility
kurde wiecie co? ja mam 25 lat i naprawde nie wiem jak sobie z tym poradzic;| wciaz przeraza mnie mysl o 30+...kompleks starosci mialam juz gdy mialam 23...i tak coraz gorzej...otaczaja mnie mlode laski ...kluby...szkola--same 20stki!(zaczelam znowu studiowac) ...to jakis koszmar!Wygladam na jakies 27 lat,zawsze mi dawali latek wiecej niz mialam...juz zaczynam sie zastanawiac czy nie isc z tym do jakiegos psychologa,bo zaczynam miec depresje z tego powodu,tak bardzo nie chce sie starzec,wydaje mi sie ze moim 25 letnim zyciu nic konstruktywnego nie zrobilam,moje kolezanki w tym wieku maja juz prace,a ja musze skonczyc studia by zaczac robic to co lubie...ehhh..masakra jednym slowem...zanim sie obejrze,skoncze szkole bede miala 30;|A wciaz chce mi sie bawic,tylko wszedzie te obrzydliwe malolatki,a ja wsrod nich juz stara dupa;| Pomozcie...;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senility.... chyba za dużo o tym myślisz. Czytałaś powyższe wpisy?? zadowolone szczęśliwe 36 latki. wiek nie ma znaczenia , jeśli żyjesz tak jak chcesz jesteś szczęśliwa , realizujesz się. Ja mam chwilowe zamieszanie w głowie. za niedługo koniec szkoły szukanie poważnej pracy w swoim fachu, bark męża dzieci chłopaka. A teraz patrze na moje koleżanki , mężatki , dzieci a co ja mam ? durna szkolę. Ja pracowałam od 19 roku życia . Teraz nie pracuje przez pewien czas. Pracowałam ale nie w swojej branży, a teraz troszku mnie przeraża szukać czegoś poważnego :))))) Mam ochote pojechać za granic i zarobić troszkę kasy bo aktualnie nie pracując cofnęłam się do czasów technikum i jestem na utrzymaniu rodziców a to jest straszne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka motylka
każdy ma swoją filozofię życia są dziewczyny 19 letnie, które uważają się za straszliwie stare i boją się dorosłości bo chcą zostać na zawsze nastolatką. To zależy od charakteru. Mając w wieku 25 lat takie dylematy, że się jest starą a na dyskotece małolaty to nigdy nie będziesz zadowolona z siebie.Kiedyś jak będziesz miała 46 lat to powiesz, bosz - 25 lat to młoda dziewczyna co ona wie o życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×