Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jablunka

warto iść do doradcy?

Polecane posty

Gość jablunka

hej, chcemy z mężem wziąć kredyt i zastanawiamy się czy lepiej robić to przez doradcę czy samodzielnie pochodzić po bankach? słyszałam różne opinie - z jednej strony doradca zwraca uwagę na różne kruczki, sprawy, o których my nie mamy pojęcia i znajduje korzystniejsze rozwiązania, z drugiej strony łatwo dać się wmanewrować w kiepskie oferty... jakie macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enim m m
Tak naprawdę trudno jest znaleźć rzetelnego, kompetentnego doradcę, który faktycznie szuka dla ciebie najlepszego rozwiązania a nie wybiera pierwsze z brzegu, choć może to tylko stereotyp doradcy taki, sama za dużo styczności z nimi nie miałam. Nie wystarczą Wam informacje z ulotek i stron banków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablunka
wlaśnie boimy się że coś przeoczymy i wpakujemy się w coś niekorzstnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenujace zenua
idzcie do kilku doradców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasina
Noo, pochodźcie po bankach, tam zawsze jest ktoś kto wam przedstawi ofertę, doradzi. Jak zbierzecie porównanie z różnych miejsc to łatwiej będzie podjąć samodzielnie decyzję. To wy będziecie spłacać ten kredyt, nie doradca, odpowiedzialności za złą decyzję on też nie poniesie, zmyje się z prowizją i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk niebieski
warto iść do doradcy, bo on wie jak się w tym wszystkim poruszać, pomoze i wytłumaczy. Znam dobrego, rzetelnego doradcę w ING ale zależy skąd jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offka koffka
zdecydowanie stereotypy. brałam kredyt z doradca i faktycznie bardzo nam pomogł podjąć rozsądną decyzję, nie naciskał, przedstawiał uczciwie wszystkie za i przeciw oferty każdego banku. nie żałuję jego pośrednictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plepleplep
też mam pozytywne doświadczenia z doradcą, w prawdzie nie w przypadku kredytu tylko oszczędności, więc może tu jest inaczej. była u mnie pani z Avivy i naprawdę nie czułam się do niczego zmuszana ani manipulowana, zresztą jako tako w finansach się orientują, więc myślę że wcisnąć mi coś na siłę niełatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czoczo chanell
Tacy specjaliści są zwykle bezpłatni, więc nie widzę przeszkód żeby się zorientować co i jak. posprawdzajcie te same kredyty u różnych doradców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem za gotówkę :):) Kiedyś malucha też kupiłem za gotówkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×