Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wdowiec z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

Spotykam się z pewnym facetem. Okazało się, że jest wdowcem i ma 3 letnią córeczkę. Dziewczynka przepada za mną, widać, że brakuje jej matki. Facet zadowolony, że dogaduje się z córką, ale boję się, że jak dorośnie będzie mnie wyzywać itp. Podobnie jak na trudnych sprawach. Ja poświęcę jej czas a ona okaże się niewdzięcznicą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, wakacje, to gimnazjum nie musi odrabiać lekcji. Może się na Kafe produkować. Zęby umyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy wdowiec z dzieckiem, niz facet z dzieckiem, ktore ma matke, dla kobiety ktora dziecka nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega gość nr 1000
Do autorki. Wszystko jest wielką niewiadomą, nikt ci nie da trafnej odpowiedzi. Swoja drogą nawet własne dziecko również może okazać się "czarną owcą" i być niewdzięczne za ileś tam lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko mam ten sam problem ... wdowiec z dzieckiem 11 letnim ... boje się ale zaryzykuje bo jest wartościowym człowiekiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata to bardzo mało, do 2 roku życia dziecko niewiele pamięta, w wieku 3 lat niewiele więcej. Bardzo możliwe, że staniesz się dla niej po prostu mamą. Wszystko zależy od wychowania, nie zakładaj od razu najgorszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×