Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe wyjątki są gdzieś

Większość kobiet to durne leniwe peezdy

Polecane posty

Gość małe wyjątki są gdzieś

wymagań w hooj a same reprezentują gòwno, wiele by chciały ale BEZ własnego wysiłku, najlepiej jak im ktoś DA ( rodzice, facet, państwo itp. ), co za kur/wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie czekają aż ktoś im da, kobiety potrafią korzystać z okazji a każda okazja jest dobra byleby zarobić. You understand ! Live is live, live is brutal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowy sen
one najlepiej jak oczekują coś w spadku, po zmarłych dziadkach, babciach, albo po rodzicach, bo same są zerem, czekają na manne z nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś LIFE nie live, piszesz w innym języku nie rozumiejąc co w nim piszesz, następna geniuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś deklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być life is life :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś korzystają z okazji, taaa.... większość sprzedaje własne peezdy na roksie bo tylko tyle potrafią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie twoja pissda i lepiej zajmij się pilnowaniem swojego ch*ja jesli go wogole masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mózgi babskie są uszkodzone
jakie szczęście że nie mam peezdy, to by była tragedia być babą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś był babą to byś leżał do góry ...ujem i patrzył w sufit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba = debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba = debilka mówiłeś już o tym mamusi i babci? a poza tym naprawdę sie łudzisz,z e będąc synem, wnukiem, praprawnukiem itd, itp debilki możesz byc normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne chłopcy, tylko jak baba nczego nie chce, sama zarabia, sama ma mieszkanie i utrzymanie to zaraz wyzywacie, ze feministka, suka, nienormalna, bo nagle się okazuje, ze wyłażą wasze kompleksy, czujecie się do niczego nie potrzebni, nie macie czym zaimponować i siurek wam więdnie ze stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie kobietom tylko zdrady i kradzenie w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kradzenie ? Słownik se kup synku , albo chociaż podstawówkę skończ wreszcie zanim zaczniesz dyskutować o babach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co masz? gofno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość, czyli twoja mamusia, babcia, wszystkie ciocie. Pochodząc z takiej rodziny masz prawo tak sądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecne kobiety w wieku płodnym tz. 20-35 to tępe suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durne? Ja często jak mnie podrywa nieciekawy facet to udaje durna idiotkę tylko po to żeby się odczepił i to zawsze działa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się nie zgodzę z tytułowym twierdzeniem- na pewno nie leniwe peezdy. Bo peezdy to one mają bardzo pracowite. Ale że durne - to zgoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.05.19 typowa durna peezda, bo zamiast powiedzieć wprost że nie interesuje cie ktoś to zgrywasz głupa, typowa baba, ale co tu wymagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie 70% kobiet liczy na faceta, on ma zarabiać ,on ma mieć mieszkanie, on ma utrzymać rodzinę i było by to ok ale... nie będę prała sprzątała gotowała, nie będzie mi nikt mówił co mam robić, mam swoich znajomych i swoje życie. A te 30% które mają coś w głowach i do czegoś doszły mają takie mniemanie o sobie bo przecież są "lepsze" od reszty, że żaden mężczyzna nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta jeśli do czegoś dojdzie nie chce związku, nie potrzebny jej facet na stałe, chce być niezależna bawi się mężczyznami. Jest nazywana silna i niezależna. Jeśli dokładnie to samo robi mężczyzna jest dzifkarz i wykorzystuje kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zarabiam 3000 i mam swoje mieszkanie po co mi gość który ma to samo? Nie podniesie to standardu mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak ti zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:21 prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.05.23 Jeśli zarabiam 3000 i mam swoje mieszkanie po co mi gość który ma to samo? Nie podniesie to standardu mojego życia. Zgłoś Facet nie ma podnosić twojego standartu życia tylko to ma być układ gdzie 1+1 > 2, ale ty nie pojmujesz tej prostej koncepcji, boś tępa jak zeszłoroczna żyletka, więc nie ma sensu takiej tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×