Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorotis23

witam mam 23 lata i nie moge znajsc milosci mam corke 2 laetnia

Polecane posty

Gość dorotis23

witam szukam milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to trzy lata temu znajszłaś :P skoro dałaś se jakiemuś zrobić spust bez gumy do środka, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
//////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajść? WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz z dzieckiem będziesz miała ciężko znaleźć kogokolwiek, a co dopiero jakąś miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopy w kolejce się ustawią żeby od początku być w związku na drugim miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź gościa starszego co najmniej o 10 lat. Lepiej więcej. Taki doceni młodszą, a także szanse na bardziej odpowiedzialnego i rozumiejącego życie. Dla rówieśnika cudze dziecko to duża, duża wada, ci rzadko są gotowi brać odpowiedzialność za własne. Rozwodnik z własnymi dziećmi to też dobry typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie zawsze jest tak jak na kafe piszą. Też mam dziecko i jako samotna matka byłam w związku narzeczeńskim, potem się rozpadło, a w wieku 29 lat poznałam bezdzietnego kawalera z dobrą pracą i z mieszkaniem. Moje koleżanki eks-samotne mamy również poznały swoich mężów, kiedy miały 20-parę lat. Ich mężowie są parę lat starsi od nich, ale nie 10 lat. Mój jest ode mnie 10 lat starszy. Jak każda kobieta masz szansę na miłość. Ważne, że urodziłaś dziecko, a błędy popełnia każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być mój jest ode mnie 4 lata starszy, ale nie 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się poznasz sobie miłość on pokocha ciebie i twoje dziecko, nie pozwól by było inaczej, dziecko to dar Boży głowa do góry życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie chcial wychowywac cudzego bekarta z nieprawego loza. Kiedys by cie za to zaprowadzili na stryczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie to że jest sama też jest "darem Bożym"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ten starszy niby ma docenić? Że zawsze będzie "ten trzeci"? Że dla kobiety zawsze będzie na ostatnim miejscu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało kto ma ochotę chować cudze dziecko. Z własnym jeszcze człowiek daje radę bo to jego, ale pakować czas i fundusze w obce? Szczególnie jeśli można mieć własne? Bajki o złych macochach i ojczymach nie są bezpodstawne. Statystyczne dziecko w ojczymem ma większe szanse na śmierć niż z własnym ojcem. Lwy zabijają nie swoje lwiątka gdy przejmują stado samic. Taka jest natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka jest natura lwa a ty chyba czlowiekiem jestes czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×