Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicola76-

wspomnienia lat 80tych

Polecane posty

Gość sileska
powiem ci szczerze, ze tesknie za tymi czasami...docenialo sie wszystko znacznie bardziej niz teraz, pomarancze do dzis przypominaja mi swieta Bozego Narodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margareta 76
ja jestem fanką lat 80 i nie chodzi o nostalgię i wspomnienia pamiętam dzieciństwo, gdzie nie mieliśmy telefonów i chodziło się do koleżanek i kolegów do domu a młodzież ? włosy na cukier, ciuchy kolorowe, broszki z zespołami, sklepy 1001 drobiazgów, dyskoteki ze srebrną kulą http://pl.youtube.com/watch?v=rYK0l2lLSNU http://pl.youtube.com/watch?v=EqV5CZB8zOg http://pl.youtube.com/watch?v=MiuimDNlyuQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieranie pocztówek
ze zwierzętami, papierków po czekoladach(zagranicznych), historyjek z gumy "donaldówy", zaglądanie do Pewexów (tam to dopiero był raj!)...stanie w kolejkach bo "rzucili" do spożywczego herbatę "madras" albo kawę, czy tez w aptece po podpaski i watę....w obuwniczym za chińskimi tenisówkami, a w papierniczym za chińskimi piórnikami:) Rany! Co to za czasy były!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margareta 76
pamiętam chińskie gumki pachnące jak byłam dzieckiem to jedną nawet zjadłam :-O słodyczy wtedy nie było, pamiętacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buty relaxy
pamietacie? i tenisowki 'czeszki'. i granie w gume z dziewczynami. a sekrety zakopywane w ziemi? albo zabawa w podchody i chowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buty relaxy
no i sok z saturatora kupiony na ulicy. albo taki w woreczku ze slomka osobno kupowany w warzywniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buty relaxy
*sok no i kaskada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spodnie dekatyzowane i taki chyba tureckie rózowe,turkusowe itp z trzema paseczkami czapki i szaliki? wszyscy je mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margareta 76
polskie zespoły też miały hiciory mniej niż zero dmuchawce latawce wiatr szklana pogoda dla buntowników -Jarocin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola76-
a ja pamietam klej bialy w tubce, ktory wiekszosc jadla, bo byl slodki, oranzade czerwona i zolta w woreczkach, piwo zamykane na kapsle, podpiwek -mama gotowala w wielkim garze dla panow, ktorzy budowali nam dom, za duze kurtki, ktore kolezanka mamy wyciagnela spod lady i nosilo sie je przez kilka sezownow, temperowki na zyletke,spodnie piramidy, oczywiscie cale drzwi w pokoju mialam obelpione plakatami Thomasa Andersa z Modern Talking i Joe Tempest'a z Europe, magnetofon Kasprzak, ktory zabieralam do kolezanki i przez kabelek przegrywalysmy kasety...to byly czasy!!! dzieci mialy wiecej czasu na zabawe, nie bylo komputerow, komorek, play station, bylo wiecej czasu dla przyjaciol i rodziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola76-
jeszcze pamietam jak Halina spiewala "mamy po 20 lat" i wtedy myslalam,jak ona moze sie tak cieszyc, skoro juz taka stara, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola76-
albo z "zarzewie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola76-
wtedy jeszcze mowilam na to "zadrzewie" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszek do prania ixi, i niepowtarzalna woń \'\'Być może\'\',albo wody toaletowj \'\'Basia\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola76-
haha..Izabellinka, moja mama zawsze zachwycala sie ta woda "byc moze" , znalazlysmy jak kiedys razem w sklepie, kupilysmy i nawet pies uciekl jak poczul zapach,haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola76-
zapomnialam dodac, ze znalazlysmy ja w sklepie jakies 4-5 lat temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnieli wszyscy
o syfonach i wymiennych nabojach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKIA010010
moj dziadek mial taki syfon w fioletowej obudowie:) czesto robilismy wode z sokiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmietana i mleko w szklanych butelkach na wymiane.Zawsze wybierałam śmietane w zielonych albo brązowych.A serek topiony do dziś jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretta cola
wszystko pamiętam :-) najwięcej na ulicach było fiat 126 p, syrenki, trabanty,duże fiaty bogacze mieli poloneza nie było korków, samochodów nie było dużo, można było sobie wszędzie przez ulicę przejść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ktoś dostał z Niemiec piórnik dwustronny to był największy wypas,albo misiaczki Haribo.A jak one wtedy smakowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×