Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość betakaroten

wykształcenie tylko średnie

Polecane posty

Gość betakaroten

mam pytanie, czy są jeszcze trzydziestolatkowie, którzy nie mają wyższego wykształcenia, bo ja mam średnie i zaczynam się źle z tym czuć, tak jakbym była gorsza od reszty świata, co o tym sądzicie? wszędzie tylko słysze :skończyłam studia takie a takie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
ja mam 29 lat i srednie tylko.Też dziwnie sie z tym czuję,ale nie wiem czy stać mnie na studia i czy dam radę.Jestem po analityce i myślę o biologii zaocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też sie z tym źle czułam i
dlatrego rok temu zaczęłam studia - w wieku 31 lat! I była to najlepsza decyzja w moim życiu! Dowartościowałam się, wyszłam między ludzi (a przez kilka lat wychowywałam dziecko i nie pracowałam), a teraz czuję, że żyję! dziewczyny, polecam goraco :) Kompleksy wyparowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani prezes
jestem po 30-stce i mam stanowisko prezesa , kierujac osobami po studiach i chyba nie jest mi z tym zle :) tyle tylko, ze mam duzo pracy i odpowiedzialnosc na sobie !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuidia zaczełam..zaraz przed rozwodem, kupiłam dom, wyprowadziłam się z dzieckami..po co studia? po pierwsze chciałam sie sprawdzić czy dam radę, po drugie presja społeczna..no jak to TY nie masz mgr??? (czyt: magazynier), chciałam myślec o czyms innym a nie o czekającej mnie sprawie, i po kolejne tak bardziej przyszłościowo..firma gdzie pracuję nie jest wieczna..papier sie przyda..i powtarzam gdy ktoś sie mnie zapyta..to nie moja pasja, żadne tam marzenie ten kierunek..chcę miec papier, a potem kto wie wyjechac stąd? jesli masz możliwośc (firma dofinansuje, ale Cie stać) to bierz się za studia lub choćby pomaturalne..nie da się stac w miejscu czasy się zmieniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha kurde..okocim robi swoje..mam 34 wiosny (stara dupa jestem - wieem :D ) zaczęłam mając 30 lat..prawie kończę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyksztaucona
a ja mam 37 lat i swiadectwo ukonczenia 4 klasy technikum i w praktyce wykształcenie podstawowe :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dobrze
zalorzyciel Biedronki nie ukonczyl zawodowki i wywalili go z wojska za notoryczny kretynizm, a teraz jakom kase trzepie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
mam 29 lat,dziecko i przerażją mnie koszty studiów.Pozatym nic już nie pamiętam np z matmy i chemii,a wybrałabym biologię zaocznie.Dodam jeszcze że pracuję, dziecko ma 10 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej pójdźcie na studia
czasy naprawde się zmieniły, teraz maturę to ma każdy.. JAk człowiek młody, to jeszcze ze średnim sobie jakoś poradzi, ale w wieku straszym już tylko wykształcenie może być (i to nie zawsze) jakimś gwarantem pracy. No niestety, ale spójrzmy prawdzie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betakaroten
oczywiscie ze w dzisiejszych czasach studia są potrzebne, tyle tylko ze nie kazdego na nie stac, u mnie jest to takie błędne koło bo zeby dostac dobrą pracę trzeba miec studla, ale zeby isc na studia musze miec pracę, bo niestety nikt mi ich nie sfinansuje, z drugiej strony znam ludzi postudiach, którzy bardzo długo szukali bądź szukają pracy, i odwrotnie moi znajomi ze średnim mają super pracę w biurach, więc wniosek z tego taki, że trzeba miec szczęście lub znajomości a najlepiej jedno i drugie, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 32 lata i nie mam matury
tylko średnie-techniczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bez matury 38latek
i gdyby nie to poszedlbym na studia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wam powiem to powiem
"...a ja mam tylko średnie (wykształcenie)..." - powiedziała moja ukochana kobietka kiedy się poznawaliśmy. Ale i tak uważam ją za najmądrzejszą kobietę na świecie :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzz
mam 32 lata mam średnie bez matury, koszmarnie to przeszkadza w życiu zawodowym więc dojrzewam do tego,że trzeba ją zdać jeśli ktoś też postanowił to zrobic to piszcie razem raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem po 30tce (31) i nie mam studiów - przerwałam przed końcem licencjatu. Zamierzam zacząć coś od początku ale nie dla papierka tylko dla siebie. Nie wiem jeszcze co ale zanim zarobię na studia to powinnam się zdecydować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzz
mam 32 lata mam średnie bez matury, koszmarnie to przeszkadza w życiu zawodowym więc dojrzewam do tego,że trzeba ją zdać jeśli ktoś też postanowił to zrobic to piszcie razem raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzz
zazdroszcze wszystkim co maja chociaż mature ale niestety za błędy młodości trzeba płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewoo
beez ja w wieku 35 lat zrobiłam maturę, ale na studia mnie nie stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzz
dewoo jak to zrobiłaś? mi się wydaje że juz nie jestem wstanie ogarnąć takiego materiału za długa przerwa i to mnie najbardziej zniechęca żeby się wziąć za nauke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewoo
przed przystąpieniem do matury poszłam na kurs przygotowujący do matury i się udało, ciężko było ale warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem, to nie o wyksztalcenie chodzi, ale o zdobyte kwalifikacje i wyspecjalizowanie sie - a do tego nie zawsze konieczne sa studia, ktore sa raczej teoretyczne spojrzcie na rynek pracy - najgorsza sytuacje maja ludzie bez umiejetnoisci i papier niewiele tu pomaga wg mnie wazniejesze sa szkolenia i jezyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzz
umiejętności i kwalifikacje to wszystko do czasu a wcześniej czy później brak mgr zaczyna przeszkadzać ja kieruje zespołem gdzie wszyscy mają wyższe czuje sie z tym strasznie i wiem że za jakiś czas moje umiejętności nie wystarczą w Polsce rynek pracy jest okrutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkiju
tez tak uważam, a nawet skłonna jestem myśleć że lepiej maja ci co skończyli zawodówke. Ja mam studia, certyfikat z ang. i nigdzie mnie nie hcca a taka krawcowa czy fryzjerka nie ma problemu ze znalezieniem pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkiju
to było do Lieselotte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkiju
sam papier to nie wszystko wazne jakie sie studia skończyło i czy jest akurat poyt na taki zawód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkiju
popyt miałam na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zapisałam się na studia
w wieku 45 lat i wyobraźcie sobie, poradziłam sobie! Zrobiłam nie tylko licencjata, ale również magistra :P Bardzo się dowartościowałam tym studiowaniem. Stwierdziłam, że w sumie to mogłabym nawet doktorat zrobić, bo wcale nie jestem głupsza od co po niektórych psorek i psorów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×