Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

z młodszą koleżanką

Polecane posty

Gość gość

ja mam 37 lat a moja koleżanka Monika pewnie około 26. ma około 160 wzrostu jędrne małe piersi, jest szczupła, włosy bląd i ponętne usta. jest zamężna pewnego razu w pracy nie wytrzymałem i poszedłem do jej gabinetu. była sama a ja zdecydowany i przysięgam , że powiedziałem sobie teraz albo nigdy. podszedłem do niej, ona wstała. i już chciała zapytać gdy chwyciłem ją od tyłu za głowę, przyciągnąłem do siebie i zacząłem całować. drugą ręką odpinałem rozporek. gdy to zauważyła oniemiała, a ja jej powiedziałem ostro - ssij mi go. chwyciłem za bark i zdecydowanym ruchem pociągnąłem na dół. była przerażona a ja wpakowałem jej go do buzi. ssała go chwilę a gdy doszedłem spuściłem jej się do gardła. usłyszelismy kroki, szybko zapiąłem rozporek ona wstała i gdy weszła szefowa (też laska co mnie kręci) to monika dopiero połknęła moją spermę. szefowa mnie szukała więc poszedłem z nią do gabinetu. na drugi dzień monika mnie unikała ale gdy ją znalazłem to powiedziałem ostro: słuchaj suko!! ssiesz zawodowo, wpadnę do ciebie do biura dziś z kolegą bo chce popatrzeć a jak się sprzeciwisz to spuszczę ci sie do c**y. nie wiem dlaczego tak mnie kręciła. niedługo potem przestała pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×