Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zadne kursy, pasje, znajomi, zwierzaki nie zastapia milosci mezczyzny

Polecane posty

Gość gość

Nie ma sie co oszukiwac, ja juz przestalam. Zainteresowania sie nudza, czlowiek zdaje sobie sprawe , ze jest sam i tyle. Do mnie wlasnie to dotarlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie jeszcze nie :P ❤️ Idę pobiegać z moim psem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość dziecka i do dziecka tez nie zastąpi mężczyzny, to jest coś innego. Ostatecznie człowiek całe zycie tęskni do miłości romantycznej, ile by się nie sparzył. Ten, kto bardziej tęskni za miłościa taka rodzinną, to najwyraźniej ma kompleks sierocy. ZDrowi ludzie szukają spełnienia miłosnego w związku, reszta jest na doczepkę;-p Ale pies i kot to inny rodzaj więzi, dopóki nie myli sie człwoiekowi z facetem, to nie jest źle. I to jes też coś innego;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy w jaki momencie zycia. Po 60tce libido spada i najważniejsza jest po prostu bratnia dusza, plec obojetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi chodzi o milosc a nie sex.... ja i tak aseksualna jestem,nie mam libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość mężczyzny haha :D to takie coś istnieje w ogóle? z mojego doświadczenia im chodzi tylko i wyłącznie o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm no tak, z mojego tez . Ale ja pisalam z punktu widzenia kobiety (chociazsa ewnie takie co bez seksu zyc nie moga). Mi brakuje ciepla, zainteresowania, rozmow, towarzystwa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zastąpi, tak jak np. bielizna wyszczuplająca nie zastapi smukłej sylwetki, ale sprawi, że życie stanie się przyjemniejsze a nadwaga mniej dokucza. Życie jest za krótkie, żeby zadręczać się brakiem czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amazonki też z płaczem szły do górali, żeby ci je zapłodnili. Czy to był płacz radości, tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×