Odpowiedz na ten temat

Zakątek 30-latków

• szept wirtualny 2008.07.03 [18:30]
    Właściwie miejsce bez drogowskazów usmiech.gif

Przysiąść, posłuchać muzyki, porozmawiać....Pobyć kiedy świat Cię wkurza, podzielić radość kiedy skakać masz ochotę. Ot takie miejsce, gdzie w wieczory letnie nad stawem usłyszysz rechot żab, gdzie wpadnie zapach róż z ogrodu i gdzie czeka szklanka świeżego soku...

Zaglądajcie jak znajdziecie chwilę wolną...usmiech.gif
  • Zobacz także:

• _blizniak 2008.07.03 [22:31]
    Jeśli nie dzwonią tu telefony to chcę bezterminową kartę wstępu. usmiech.gif
  • dzunik 2008.07.04 [07:16]
    Jezeli bedzie mozna posmiac sie i poplakac to ja poprosze o bezterminowy karnet wstepu pozdrawiamusmiech.gif
  • szept wirtualny 2008.07.04 [13:01]
    Dzień dobry...

Jasne, że tu zakątek bez dzwoniących i wibrujących telefonów. Nie ma jak spokój....

Zbiera sie u mnie na burzę. Lubię sie przyglądać, jak natura daje znac o sobie usmiech.gif

A teraz kawa południowa...bo zasnę...

Reflektuje Ktoś ?
    Bliżniak i dziunik... zapraszam...karnetem niech będzie dobry humor...usmiech.gif
  • _blizniak 2008.07.04 [18:48]
    Widzę że 5 i pół godziny spóźniłem się na kawę. Teraz jest zimna i nie ma sensu jej pić samotnie. Ale znalazłaś sobie porę na "popołudniową" kawę.
    U mnie pogoda też się popsuła - co prawda już nie pada ale wiatr jest bardzo silny. Nie wiem czy jest sens planować sobie coś na jutro. Włączyłem radio może trochę poprawi mi sie nastrój.
    /pozdrawiam
  • dzunik 2008.07.05 [07:34]
    Dzieki za kawe szept wiatru ale ja raczej rano ja pijam po poludniu to mi herbatka smakuje ale dzieki jeszcze raz.U mnie dzis pada i zapowiada sie ze tak bedzie do konca dnia pozdrawiam
  • _blizniak 2008.07.05 [14:24]
    Wczoraj się martwiłem dzisiejszym dniem a tu miła niespodzianka usmiech.gif - rozwiązanie na wieczór przyszło samo i tak jakby znikąd. Zaglądam więc tylko na chwilkę bo muszę jeszcze zrobić parę rzeczy. Wieczorkiem ( a może i w nocy ! ) nie piszcie do mnie bo jestem zajęty jezyk.gif .
    /Pozdrawiam.
  • akatka 2008.07.05 [14:26]
    A mnie kawka poczestujecie? usmiech.gif
  • szept wirtualny 2008.07.06 [19:53]
    Hello usmiech.gif

Jestem z powrotem między zywymi ;P Wczoraj burza odebrała mi net, dziś uczelnia zabrała mi cały dzień... ale już mam za sobą....

Stawiam dziś piwo...Mam nadzieję, że się ktoś przyłączy usmiech.gif
  • _blizniak 2008.07.06 [21:55]
    Piwo powiadasz... - tak to dobry pomysł usmiech.gif U mnie dziś spokojny niedzielny wieczór - taki na wypicie jednego piwa usmiech.gif .
    Odespałem wczorajsze szaleństwa - chyba się starzeje - kiedyś powroty o 4 rano były normalką a teraz będę miał imprez dość przynajmniej przez tydzień.
    /pozdrawiam
  • teanna 2008.07.06 [22:24]
    To ja też przysiądę tu na chwilę, jeśli pozwolicie

• szept wirtualności 2008.07.07 [07:52]
    Poniedziałkowe dzień dobry usmiech.gif

Pobudka, prosze wstawać... Kawa aromatycznie przywołuje...a tu pustka. Zaczynamy nowy tydzień.. na przekór możemy polubic poniedziałki oczko.gif \\_/> kubas kawy z kwiatek.gif dla pierwszego spiocha usmiech.gifsmiech.gifusmiech.gif

Mam dziś spokój wewnętrzny nareszcie usmiech.gif

Blizniak usmiech.gif ja też powinnam odespać sobotnie szaleństwo, ale nie dane mi było. Uczelnia cały dzień. Ale wiesz, podzielam Twoją wypowiedż, że kiedyś też potrafiłam bez odsypiania noce zarywać imprezami... No cóż... człowiek się... zmienia ;P Odmładza jezyk.gifsmiech.gifjezyk.gif

Teanna [usmiech.gif witaj miło. Dosiadaj się, a jakże... reflektujesz na napój czarnej małej ? oczko.gif

Zatem czekam na Was usmiech.gif

Gdybyś był jedną z moich łez bałabym się zapłakać z obawy iż Cię stracę ...
  • dzunik 2008.07.07 [08:51]
    Witam cieplutko ja na kawe sie pisze szept bo jakas taka niewyspana.
  • dzunik 2008.07.07 [08:53]
    akatka ja poczestuje.
  • dzunik 2008.07.07 [08:54]
    teanna witaj i zapraszamy.
  • szept wirtualności 2008.07.07 [08:57]
    dzunik usmiech.gif ... ja spieszę na drugą.. ciśnienie mi spada.... spać się chce usmiech.gif
    a pracy... nie chce być mniej, przeciwnie wręcz oczko.gif
  • dzunik 2008.07.07 [09:00]
    szept rozumiem dlatego dotrzymam Ci towazystta przy kawusi usmiech.gifoczko.gif
  • szept wirtualności 2008.07.07 [09:07]
    Dzięki dzunik.... nie lubie pijać sama... kawy oczywiście oczko.gifoczko.gif a towarzystwo zawze w cenie usmiech.gif

Jesteś w pracy ?

• dzunik 2008.07.07 [09:13]
    szept mozna tak powiedziec mam wolne ale pilnuje coreczki kolezanki ma prawie trzy lata.
  • szept wirtualności 2008.07.07 [09:20]
    Wow... zajmujące towarzystwo smiech.gif ...ale najfajniejsze takie maluchy... którym świat się tłumaczy....ale kiedy to było. gdy mój miał tyle i prosiłam by cos powiedział... a teraz na odwrót smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif proszę by juz nie mówił.... ;P oczko.gif
  • dzunik 2008.07.07 [09:26]
    Oj prawda prawda haha ja czasem tez ja prosze zeby przestala dyskuyowac ale ona wtedy sie tylko smieje i koniec dyskusi usmiech.gifusmiech.gif
  • szept wirtualności 2008.07.07 [09:31]
    Hm... brak konsekwencji w wychowaniu... smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif ......

Masz swoje dzieci ? No i skąd jesteś...?

• dzunik 2008.07.07 [09:40]
    Mozna i tak to ując usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif .Nie wlasnych nie posiadam,mam za to dwie siostrzenice bratanice i siostrzenca i ostatnie to jeszcze nie wiadomo co sie urodzi dla brata.Podlasie sie klania a dokladniej to mieszkam 25km od Bialegostoku.
  • szept wirtualności 2008.07.07 [09:49]
    Nieżle, liczna gromadka dzieciaczków usmiech.gif ...

Piękna kraina ....byłam kiedyś w okolicach może nie tak blisko.... Sejny... pod namiotami...pięknie. Z sentymentem wspominam ten czas... smiech.gif
  • dzunik 2008.07.07 [09:52]
    Ja to nawet nazywam stadko jak sie wszystkie spotkaja usmiech.gif Mnie tez sie tu podoba i nie chcialabym mieszkac gdzie indziej
  • atrakcyjna 30 2008.07.07 [12:05]
    HEJ JEST JESZCZE KAWA?
    MOŻNA SIĘ DOŁACZYĆ?

• Energiczna 30 latka 2008.07.07 [12:16]
    Atrakcyjna... a myślałam, że to z Bratem Niedzwiedziem spotykam się na topikach jezyk.gif
    Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia. Czy Wy też nie lubicie poniedziałków? jezyk.gif
  • szept wirtualności 2008.07.07 [12:17]
    NO... dotarłam spod sterty papierologii... zrobiłam herbatę...ale jak masz ochotę atrakcyjna dorobimy i kawy usmiech.gif mi cisnienie może spokojnie podnosić usmiech.gif

Parno się zrobiło... poszłabym do parku pospacerować...

dzunik usmiech.gif wiesz...nawet myślałam o zakupie działki w bliskich okolicach...ale ceny mnie powsztrzymały ;P pechowiec.gif

• szept wirtualności 2008.07.07 [12:19]
    Energiczna.... witam smiech.gif nie lubię i ja, ale staram się aby nie narekać na niego od rana a szukać jakichś plusów...np. plotki w zespole ;P smiech.gif po weekendzie...
    zdecydowanie lubie piątek usmiech.gif
  • dzunik 2008.07.07 [12:22]
    atakcyjna 30 witaj w naszej malutkiej wirtualnei rodzince usmiech.gifusmiech.gif
  • teanna 2008.07.07 [13:07]
    chyba się troszkę spóźniłam na dzisiejszą kawkęusmiech.gif
    Dzunik, ja jestem z Białegostoku usmiech.gif
    Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego rozpoczynającego się tygodnia usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...