Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zapraszam na darmowy tarot

Polecane posty

Gość gość

Witam wykonam dla ciebie darmowy tarot do jednego konkretnego pytania jeżeli potrzebujesz wiekszego wsparcia zapraszam do siebie zajmuje sie usługami takimi jak. Wróżba za pomocą wahadełka. Oczyszczenie ze złej aury. Tarot. Horoskop dzienny,tygodniowy, trzy miesięczny i roczny. Zajmuje sie również urokami takimi jak. Zdrowotny,miłosny zapraszam do kontaktu moj meil. esmina75@my.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna zadac pytanie tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam bardzo proszę o wrozbe w konkretnym pytaniu chyba ktoś rzucił na mnie zły urok ciągle nie mogę zdać na prawo jazdy straszny pech czy co proszę o wrozbe w tej sprawie czy będzie ten szczęśliwy dla mnie dzień czy nie agata 230682

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoniłam i muszę przyznać nie spodziewałam się że Pani Grażyna z http://wrozkagauri.pl będzie wiedziała aż tak wiele o mnie i moim życiu. Naprawdę ma dar. Co do wróżby to trzeba poczekać bo dzwoniłam wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to jednak zacofane sredniowiecze i zascianek. Nie wstyd Ci tak ludzi oszukiwac i naciagac?????? Darmozjadzie, idz do uczciwej pracy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahah "zajmuje sie urokami!" to sie usmialam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Chciałabym się dowiedzieć czy mezczyzna o którym myślę czuje coś do mnie on ur. 28.12.1979 ja 10.11.81.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Nie mam dla Ciebie dobrych wiadomosci. Mezczyzna o ktorym myslisz nie jest jeszcze gotowy na zwiazek. Szczescie znajdziesz u boku starszego, dojrzalego pana. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×