Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdroszcze kobiecie która będzie sie spotykać z moim byłym

Polecane posty

Gość gość

o ile on już się z jakąś nie spotyka :( Wiem, że szybko znajdzie, a ja będę sama do końca życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad wiesz ze bedziesz sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stad, ze mam juz 31 lat, w pracy to samo grono osob, wychodze czasami ale sa to wyjscia z kolezankami na kawe czy do kina, wiec zadne okazje do poznania facetow. A moj byly pewnie zaczal juz szukac w internecie (ja nie chce tak) albo wyjdzie do pubu z jakims kolega i pozna piekna i interesujaca kobiete i beda szczesliwi :( A ja bede plakac za nim do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdziesz! kazdy porzucony/a tak na poczatku mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja chce jego :( Zaluje caly czas, ze nam nie wyszlo. Poza tym gdyby bylo tak latwo kogos poznac o sie zakochac to kobiety na kafe nie bylyby same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj byly naprawde jest dobrym facetem i kazda bedzie z nim szczesliwa. W polsce jest pelno pieknych kobiet tuz przed i po 30stce ktore szukaja partnera ( o studentkach nie wspomne), maja prace, zainteresowania itd, coz to za problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie tylko nie ma normalnych facetów juz bo są zajęci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak miał na imię twój facet i skąd jest? Może się zakręcę koło niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to juz jednego macie wiecej :( Zaluje, ze nie walczyl o nas (ja walczylam, tyle ile moglam). Jak widze te wszystkie super babki na ulicach to zawsze mysle, ze ktorejs sie poszczesci albo juz poszczescilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettt
Dziwne ,mi wydaje się że kobiety łatwiej znoszą rozstania .Jeżeli ono nastąpi ,wtedy potrafią zmienić tor myślenia na ;nie był ciebie wart ,zadbaj o siebie idź do fryzjera ,niech zobaczy co stracił . Mówienie że będziesz sama do końca życia jest nieprawdziwe .Wystarczy zapisać się na kurs językowy ,czy jakieś inne przedsięwzięcie ,gdzie są faceci i już może sie coś wydarzyć w sensie zapoznania drugiej osoby . ps ;dziewczyny znajdźcie dzisiaj 9 minut czasu i wypełnijcie te ankietę o in vitro w temacie niżej .W ciągu tygodnia chce znaleźć 30 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BYlam na zakupach itd. ale nie wteirdze, ze on nie byl mnie wart, twierdze ze oboje sie przyczynilismy do rozstania, ale ja chcialam walczyc o ten zwiazek a on nie :( Na kursach jezykowych sa same kobiety, wiem co mowie. No czasem trafi sie jakis maturzysta a czasem jakis pan Gienek lat 50, bo w pracy kazali. Poza tym ja nigdy nie mialam tak, ze dowolny wolny facet = strzal w dyche, to musi byc jednak ktos wyjatkowy, a moj byly taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam rozumieć dlaczego Wam nie wyszło. Jesteś jęczącą i zrzędzącą babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettt
Faktycznie na kursach językowych ,tanecznych ,pewnie również przeważają kobiety . W sumie z punktu widzenia faceta ,to miłe usłyszeć ,że jest się wyjątkowym . Jak będzie w przyszłości czas pokaże .Czasem jest tak ,że człowiek narzeka na pracę ,szefa ,a jak pójdzie gdzieś indziej ,to okazuje się ,że wcale nie było źle .Z Twoim facetem również może być podobnie i za kilka tygodni się odezwie z luźną propozycją .Póki co zastosowuj babski sposób,jest już prawie lato ,wiec idź na zakupy do sklepu i kup sobie coś fajnego .Tylko paragonu nie wyrzucaj. :) http://f.kafeteria.pl/temat/f19/prosba-do-kobiet-o-wypelnienie-ankiety-dotyczacej-in-vitro-p_6235595

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak. najlepiej kup sobie wibratoro- strzykawke, nasienie z banku spermy i do dzieła. :) wtedy twój facet naprawdę będzie wyjątkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tez kursy samoobrony czy sztuk walki gdzie można trafić na jakiegoś fajnego faceta - możne popatrzeć na te dziedziny gdzie kobiet jest znacznie mniej a więcej mężczyzn ?? I poważnie nie znajdzie się ani jedna koleżanka na wyjście do baru na piwo?? Warto podpytać bo wątpię żeby żadna nie chciała wyjść i odreagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie monsanto tyle, że zajmuje sie hodowlą ludzi. pytanie za sto punktów. czyje z punktu widzenia prawa takie dziecko będzie (wszak kupoione a może tylko wydzierżawione?) już pomijajac jakie będzie. ludzie naprawde nie maja rozumu. czy krowy zapładnia sie in vitro dla ich dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piertole. zapisywać sie na kurs samoobrony żeby se porooochać:O wychodzi na to, że jak jakas będzie sie chcuiała nauczyc walczyć to musi umówić sie na bzykanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety sa beznadziejne. jak poznałas męża? a PRZYPADKIEM na kursie samoobrony:D wyglądał jak połączenie ryszarda gere i bronisława lee poczułam sie jak w filmie, a że w takich filmach zawswze idą do łóżka to i ja poszłam bo przecież odrzucić role w filmie byłoby niedorzecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku to była luźna propozycja wyjścia do ludzi gdzie nie ma samych bab, gdzie można kogoś poznać ( a nie koniecznie od razu myśleć o jednym!!) Skoro autorka mówi, że wciąż to samo środowisko i nie ma szans na poznanie nowej osoby to to jest jakieś rozwiązanie aby poszerzyć swoje zainteresowanie i wyjść w nowe kręgi ciołku ... bosz - sex sex sex sex sex sam sex czy to sens całego twojego życia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trace nadzieje na odkrycie inteligentnego życia na tej planecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ale wybór faceta na spotkanie raczej ewidentnie określa jego cel. nie kupujesz karabinu z amunicja żeby se go powiesić na ścianie. nie bądx hipokrytką. fajny też musi być więc raczej o konwersacje nie chodzi. same siebie oszukujecie i jeszcze wyzywacie od ciołków tych, którzy próbują wam pomóc i uświadomic, że dazycie do celu okrężną drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kzięciu - jesteś dowodem na to, że interesujący i fajni faceci wyginęli, że aż przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak idziesz do laryngologa to chyba nie dlatego, że cie zęby bolą. gdyby celem samym w sobie była dobra zabawa w lunaparku albo miła konwersacja przy drinku to wam facet do niczegio nie byłby potrzebny. dla mnie to jest ewidentne. więc prosze cie skończ piertolić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przykro mi ale ja faceta na siłę nie szukam/szukałam i z pewnością nie pod kątem pójścia z nim od razu do wyra. Można chcieć kogoś poznać zobaczyć czy coś z tego będzie czy może będzie to fajna znajomość koleżeńska. Wszystko wychodzi w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie jestes w stanie uświadomić sobie najprostszej prawdy nawet jakby dowody na nia spadałyz nieba, leciały z kranu i łaziły za tobą jak jehowi albo kolporterzy ulotek kredytowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie ty pierdzielisz jak kanarek na gnoju - skoro nie rozumiesz kobiet to sam już skończ bo pytanie autorki było inne a ty dywagacje na temat prowadzisz. Z reszta co to za forum dla kobiet gdzie faceci jojczą i w większości wypowiadają się aby tylko skrytykować i dobić. A to w jakich warunkach ktoś kogoś pozna to nie ma znaczenia. Motywacja każdego jest inna - jedni szukają na luźną znajomość w jednym celu inni szukają nowych znajomości pod kontem poznawania fajnych ludzi i może wtedy coś z czegoś wyjdzie. Więc może przestań wrzucać wszystko i wszystkich do jednego wora z jednym wariantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...kisiel truskawkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×